اندونزی باید بررسی کند که آیا بیماری سل واکسن BCG می تواند به محافظت در برابر COVID-19

محققان در حال بررسی این که آیا ضد turberculosis واکسن bacillus Calmette-Guérin (ب ث ژ) که به نظر می رسد برای حفاظت از دریافت کنندگان از دیگر عفونت های تنفسی می تواند به محافظت در برابر COVID-19.

تحقیقات اخیر نشان می دهد COVID-19 تاثیر شديدتر است — با بیشتر بیماری و مرگ و میر بیشتر در کشورهایی که به طور معمول اداره واکسن ب ث ژ که استفاده شده است که از سال 1921 برای جلوگیری از عفونت سل.

سرم موسسه در هند آغاز آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ در تست 6,000 “در معرض خطر” افراد از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و تماس با بیماران آلوده.

محققان در استرالیا و اروپا نیز در حال بررسی این که آیا BCG محافظت از افراد در معرض خطر جدی COVID-19 عفونت مانند سالمندان و مراقبت های بهداشتی کارگران است.

اندونزی یکی از 17 کشور در جهان است که برای تولید واکسن ب س ژ. آن را نیز باید انجام آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ آزمایش BCG به عنوان یک COVID-19 واکسن.

COVID-19 در کشورهای با جهانی واکسن ب ث ژ

COVID-19 تاثیر در هر دو تعداد موارد و مرگ و میر متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر کشور. آن را تحت تاثیر عواملی مانند تست قابلیت های جمعیت شناسی اقتصاد و کیفیت مراقبت های بهداشتی و سیستم های مستند اقدامات است.

عامل دیگری که ممکن است تا حدی توضیح تغییرات این است که آیا یک کشور جهانی در دوران کودکی BCG برنامه واکسیناسیون.

ما وارد آخرین اطلاعات در مقایسه با کشورهای BCG برنامه های واکسیناسیون با COVID-19 موارد مرگ و مير و تا ژوئن 3.

داده ها نشان می دهد کشورهای بدون سیاست های جهانی از واکسیناسیون ب ث ژ (و ایتالیا و هلند و بلژیک و آمریکا) بوده است که به شدت تحت تاثیر قرار با افزایش تعداد موارد و مرگ و میر در مقایسه با کشورهای جهانی و دیرینه BCG برنامه های.

این به رغم این واقعیت که این کشور به عنوان کشورهای با درآمد بالا. داده ها همچنین نشان می دهد در مقایسه با جهانی واکسیناسیون BCG برنامه کاهش تعداد گزارش COVID-19 موارد است. ترکیبی از کاهش بیماری و مرگ باعث می شود واکسیناسیون BCG بالقوه ابزار جدید در مبارزه با COVID-19.

ارتباط بین واکسن ب ث ژ و مرگ از COVID-19 مرگ در هر میلیون از ژوئن 3 نشان داده شده در جدول فوق. . اطلاعات اقتباس از Miller A, et al همبستگی جهانی واکسیناسیون BCG سیاست و کاهش عوارض و مرگ و میر برای COVID-19: اپیدمیولوژیک مطالعه MedRvix, 2020 و www.worldometers.info/coronavirus

کشورهایی که نداشته جهانی BCG سیاست در حال حاضر بیشترین تعداد COVID-19 مرگ در هر میلیون نفر است. بالا بودن مرگ و میر در کشورهایی مانند اسپانیا و سوئیس و سوئد ممکن است نسبت به توقف جهانی واکسیناسیون ب ث ژ در 1980s.

آنچه اندونزی باید انجام دهید

این مهم است که توجه داشته باشید پژوهش در COVID-19 بسیار سیال است با کشورهای مختلف در مراحل مختلف بیماری همه گیر. و اطلاعات باید به روز شده و مورد تجزیه و تحلیل درآمده است.

در حالی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است هنوز هیچ شواهدی در اثر واکسیناسیون ب ث ژ در COVID-19 سازمان از نزدیک زیر دو کارآزمایی بالینی در استرالیا و هلند.

با توجه به نقش بالقوه BCG و اهمیت استراتژیک حفاظت در برابر COVID-19 توصیه می کنیم اندونزی به:

  1. کشف نقش بالقوه BCG در حال اجرا خود را در کارآزمایی های بالینی

  2. به سرعت در حال استخدام یک BCG تقویت کننده سیاست به ویژه برای گروههای در معرض خطر مانند مراقبت های بهداشتی کارگران

  3. آماده به گسترش BCG تولید از جمله تامین مواد اولیه برای حمایت از عرضه واکسن ب ث ژ داخل کشور و در سطح بین المللی.

اندونزی یکی از 17 کشور است که قابلیت تولید واکسن ب س ژ. همچنین از ده کشور که در حال تهیه فراتر از داخلی شهرستان. تولید کننده در اندونزی است که دولت متعلق به شرکت biofarma را.

از سال 1999 اندونزی انجام داده است واکسن ب ث ژ برای کودکان – با توجه به بالا خطر ابتلا به سل است. تخمین زده می شود BCG پوشش در 92.2% برای نوزادان تازه متولد شده (0-2 ماه).

هر سال نزدیک به 100 میلیون کودک دریافت واکسن BCG. www.shutterstock.com

اما بروز سل در 395 در هر 100000 نفر است که هنوز هم بطور قابل توجهی بالا است. پوشش برای خانواده های فقیر ممکن است پایین تر است.

این مهم اندونزی آغاز می شود BCG booster برنامه.

ساختمان آموزش ایمنی

در طول تاریخ محققان طراحی واکسن با شناسایی “کامل” آنتی ژن مولکول است که به تولید طولانی مدت عفونت خاص پاسخ توسط سیستم ایمنی بدن. این پس از آن فراهم می کند ایمنی در برخورد دوباره با همان بیماری زا عامل.

این رویکرد می تواند سال به سال به منظور توسعه. و آن را هنوز منجر به موفقیت آمیز واکسن علیه coronaviruses با وجود تلاش های برابر آمريکا و MERS از سال 2003.

رویکرد دیگر این است که به طور گسترده افزایش سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت با تحریک یک شکل از “غیر اختصاصی” ایمنی حافظه به نام آموزش ایمنی. آموزش ایمنی می تواند بازوی سلول در برابر طیف گسترده ای از بیماری های عفونی.

ب ث ژ است ضعیف باکتری زندگی می کنند (مايکوباکتريوم bovis) و به نظر می رسد به ماشه این شکل از ایمنی.

بدن بزرگ از داده ها نشان می دهد واکسیناسیون BCG ممکن است مزایای فراتر از پیشگیری از سل. این شامل حفاظت از عفونت های تنفسی ربطی به سل و همچنین به عنوان یک کاهش خطر مرگ ناشی از عفونت.

کار اخیر نشان می دهد واکسیناسیون BCG re-برنامه های ایمنی بدن و ارتباط داده شده است برای افزایش حفاظت در برابر عفونت های تنفسی.

با توجه به کم ریسک بالا و سود بالقوه و اندونزی باید به سرعت تصویب BCG booster برنامه افزایش ظرفیت خود را به تولید انبوه واکسن BCG. آن را نیز باید شروع آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ برای تست اینکه آیا BCG می تواند به محافظت در برابر COVID-19.


این مقاله co-نوشته شده توسط Dr Richard Suwandi که در خدمت به عنوان یک متخصص داخلی در OMNI بیمارستان.