بومی وزیر می گوید ‘متوسط’ پیشرفت های ساخته شده پس از روز ملاقات با Mohawk ملت

تورنتو — بومی خدمات وزیر مارک میلر گفت که “متوسط پیشرفت” ساخته شده بود در بحث های اطراف راه آهن محاصره در Tyendinaga Mohawk خاک است که تعطیل خدمات راه آهن در سراسر شرق کانادا.

میلر صحبت شد در نوعی بازی فوتبال راگبی در خارج از بلویل جامعه مرکز که در آن او تا به حال ملاقات با نمایندگان Mohawk ملت در تمام طول روز شنبه.

اعضای ملت است و باید در راه آهن راه بندان در حمایت از ارثی روسای مرطوب’suwet’en و زمین مدافعان در حال حاضر جلوگیری از دسترسی به سرزمین آبا و اجدادی خود را در اعتراض به این بحث ساحلی GasLink پروژه خط لوله در شمال B. C.

میلر گفت که او باز گفت و گو با افرادی که تا به حال بوده است ایستاده “در خارج سرما برای هشت یا نه روز” و این که مکالمات داخل این مرکز انجام شد “آشکارا رک و پوست کنده و دردناکی در زمان است.”

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر کار انجام شود و من چند پیام من نیاز به بازگشت به نخست وزیر با” میلر گفت که او خواهد بود بحث با کابینه خود را “چه گام های بعدی هستند.”

میلر تصریح کرد: این مراحل نخواهد بود “آسان” گفت: “وجود خواهد داشت بیشتر مراحل را به انجام به آدرس برخی از مسائل اساسی است که باید مشخص رابطه ما بیشتر از من زندگی کرده ام.”

“مردم در آن اتاق اختصاص داده شده به صلح وجود دارد برخی از افراد خوب در آن اتاق که متاسفانه از قبل از این و بیش از حد اغلب در این کشور است.”

میلر گفت که نمایندگان Mohawk ملت او ملاقات کرده بود با حال پیام برای نخست وزیر و برای کانادایی ها اما “این یکی از صلح… ما متعهد به حل و فصل این در صلح است.”

با ابراز نگرانی از “رشد جزر و مد از تعصب و نژاد پرستی” است که میلر گفت: در حال مسطح در برابر “مردم شگفت انگیز است که به ما کمک کرد روزگار سخت” بومی خدمات وزیر با بیان این که روابط بین کانادایی ها و بومی و افراد بومی بودند “توسط اتحاد” که در “برخی موارد ما شکسته ما قول می دهم به آنها.”

“این نمی توانید بهتر از هر زمان به زودی بیشتر بدون گفت و گو و بحث” او گفت:, کاهش, برای پاسخ به یک سوال که آیا محاصره خواهد بود برداشته به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>