تورنتو — چند جوامع بومی در کانادا در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با ازدحام بیش از حد فقیر و امکانات بهداشتی در حال بسته شدن زمین های خود را در مرزها به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus.

“یکی از چیزهایی که برای ما کار می کند انزوا است” رئیس دیوید Monias از مانیتوبا را Pimicikamak کری ملت واقع شده بیش از 770 کیلومتری شمال Winnipeg, گفت اخبار CTV. “انزوا اجازه می دهد تا ما را به قطع جهان از جوامع ما است.”

اولین کشور انتخاب کرده است که مرزها را بررسی کنید هر خودرو پس از ورود و روشن کردن دور خارج برای حفاظت از کسانی که زندگی در ذخیره.

مانند بسیاری دیگر از جوامع بومی رهبران نگران هستند که شیوع COVID-19 خواهد بود ناتوان کننده با توجه به شرایط دشوار زندگی ازدحام بیش از حد و محدودیت برای بهداشت و درمان.

کانادا 1.4 میلیون مردم بومی تجربه سطوح بالاتر از فقر و امید به زندگی پایین تر از دیگر کانادایی ها در حال حاضر قرار دادن آنها در افزایش خطر در این بیماری همه گیر.

“COVID-19 تاثیر اولین کشورهایی بسیار متفاوت از بقیه جامعه کانادا” Grand رئیس پادگان نیمکت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر.

“هنگامی که شما در یک خانه با 10 نفر که یک چالش است. بهداشت بسیار مهم در این زمان است.”

در روز پنج شنبه, B. C. s Haida ملت شورای اسلامی گفت: آن دلسرد “همه غیر مقیم سفر” به سلیمان برای زمان محدود با استناد به منابع سلامت.

آلبرتا فورت مک کی اول ملت و فورت مک کی Metis نیز ساخته مشترک تصمیم به بستن مرزهای خود را در این هفته تنها اجازه می دهد اعضای جامعه خدمات ضروری و کارکنان در گذشته اختصاص داده شده پست های بازرسی.

کانادا بومی جمعیت ضربه سخت بود در طول سال 2009 شیوع H1N1 شناخته شده به عنوان آنفولانزای خوکی. در زمان سلامت کانادا طلبه برای ارسال بیش از دو دوجین کیسه های بدن به Wasagamack اول کشور در منیتوبا “در آماده سازی” برای شیوع. آژانس بعد از آن عذرخواهی کرد.

این Manitoba Keewatinowi Okimakanak (مجاهدین خلق) در حال حاضر چندین COVID-19-مرتبط با توصیه هایی برای, Manitoba اول سازمان ملل از جمله توقف تمام تجمعات از 10 نفر یا بیشتر.

اما بومی رهبران خواستار دولت فدرال برای حمایت اضافی.

نخست وزیر جاستین ترودو در این هفته گفت که اتاوا ارائه خواهد شد $350 میلیون دلار برای کمک به اولین سازمان ملل, Metis و Inuit جوامع مبارزه با گسترش ویروس. جزئیات بودجه هنوز به بازار عرضه می شود.

“ما می دانیم که بومی کانادایی ها در مواجهه با سلامت بیشتری آسیب پذیری نسبت به بسیاری از کانادایی ها در بهترین زمان,” ترودو گفت: روز شنبه در حالی که پرداختن رسانه ها از خود جدا می کند.

دولت فدرال نیز ارسال جوامع از راه دور “به طور موقت قابل حمل سازه” به منظور تسهیل بیماری غربالگری در مکان های با کمبود مسکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de