دیوان عالی کشور نیز دستور دولت برای گسترش خدمات دائمی – که شده است قابل استفاده برای مردان تا کنون – به همه زنان افسران زنگ حرکت به سمت برابری جنسیتی سنتی مرد سنگر و استحکامات.

با این زنان را همان فرصت ها و مزایای خود را به عنوان همکاران مرد از جمله صفوف تبلیغات و بازنشستگی و اجازه داده می شود برای خدمت به دیگر tenures.

در حال حاضر زنان القاء از طریق یک کمیسیون خدمات که اجازه می دهد تا آنها را برای کار تا 14 سال و تنها مجاز کمیسیون دائمی در ارتش حقوقی و آموزشی بال.

“به بازیگران aspersion در توانایی های خود را بر روی زمین از جنس توهین نه تنها به شأن و منزلت خود را به عنوان زنان اما به منزلت اعضای ارتش هند,” قضات گفت: در حکم خود.

هفته گذشته دولت مخالف زنان منصوب به بالا نقش مانند سرهنگ و brigadiers گفت: بسیاری از سربازان بودند که مردان از, روستایی, زمینه که “نه ذهنی تحصیلات به پذیرش زنان افسر در فرماندهی”.

دولت همچنین معتقد است که مردان و زنان افسران جسمی متفاوت است و نمی تواند درمان شود به همان اندازه.

دادگاه بالا سرزنش دولت توصیف آن به عنوان دیدگاه “نگران کننده” و خواست “نیاز به تغییر در باورها را در مورد واقعی برابری در ارتش”.

آن حکومت نه در استقرار زنان در نقش های رزمی گفت: یک مرجع صالح مورد نیاز برای تصمیم گیری است.

هند یکی از بزرگترین ارتش های جهان به مدت طولانی مقاومت از جمله زنان در نقش های رزمی با استناد به نگرانی های بیش از زنان آسیب پذیری اگر دستگیر و بیش از جسمی و روانی و توانایی برای مقابله با خط مقدم استقرار.

هند نیروی هوایی و نیروی دریایی پیشنهاد کمیسیون دائمی به زنان و همچنین به عنوان انتخاب نقش های رزمی.

بسیاری از کشورهای استخدام زنان در نقش های مختلف در نیروهای مسلح خود را اما تنها تعداد انگشت شماری از جمله استرالیا و آلمان و اسرائیل و ایالات متحده اجازه می دهد آنها را به در نقش های رزمی.

هند شروع به استخدام زنان به غیر پزشکی موقعیت خود را در نیروهای مسلح در سال 1992 و در عین حال آنها را تا حدود 4 درصد از ارتش و بیش از یک میلیون پرسنل با توجه به آخرین داده ها.

آیشواریا Bhati یک وکیل است که به نمایندگی از افسران زن در دادگاه مورد تحسین قرار گرفته روز دوشنبه حکم به عنوان یکی است که حذف تبعیض و افزایش نقش زنان در ارتش.

“آنها (داوران) را به طور کامل نفی همه مسخره می ایستد مطرح شده توسط ارتش به انکار زنان فرصت های برابر” او گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

“این جنگ هستند آبخيز لحظه نه فقط برای زنان در ارتش هند اما برای زنان در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو