هند فقیر روستایی ممکن است از دست دادن به عنوان هواپیماهای بدون سرنشین نقشه زمین های روستا

نارندرا نخست وزیر در هفته گذشته پرده برداری Swamitva Yojana یا مالکیت طرح به نقشه زمین مسکونی روستایی برای اولین بار در بسیاری از کشورهای هند با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و فن آوری های دیگر.

این برنامه خواهد بود سرنشین در شش ایالت و عناوین می توان به عنوان وثیقه برای وام نخست وزیر گفت. آن را نیز به تولید درآمد بیشتر برای دولت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها و دیگر امکانات عمومی.

“ترین املاک مسکونی در مناطق روستایی ندارد و مناسب اسناد مالکیت و تنها افراد با ارائه یک سند می توانید تغییر دهید که” مودی گفت: در یک آدرس ویدیویی.

در حالی که هند در زمین های کشاورزی مورد مطالعه قرار گرفت و در دوره استعمار مناطق که در آن خانه ساخته شد در روستاها شناخته شده به عنوان آبادی زمین و اندازه گیری بیش از 0.5 کیلومتر مربع – در نظر گرفته شد به عنوان زمین بایر و به ندرت مورد بررسی.

به عنوان هند گسترش جمعیت و فشار بر روی زمین رشد برای کشاورزی و برای ساخت و ساز جاده ها و فرودگاه ها و اختلاف بر سر مالکیت زمین افزایش یافته است با حدود دو سوم از دادگاه مدنی موارد مرتبط با زمین و ملک به گفته محققان.

فدرال زمین رکورد نوسازی برنامه راه اندازی در سال 2008 به دنبال re-بررسی تمام اراضی بررسی و ارتقاء سوابق و قرار دادن تمام اطلاعات آنلاین توسط 2021.

مقامات گفته اند که این کمک خواهد کرد که نظارت بر خرید و فروش زمین بهتر است, افزایش درآمد مالیاتی و کاهش فساد است.

برخی از ایالت ها از جمله ماهاراشترا و اوریسا تا به حال نیز راه اندازی نظرسنجی از روستایی, زمین مسکونی.

هیچ دسترسی

Digitisation از سوابق می تواند رد و پایین طبقه جوامع است که به طور سنتی شده است را تکذیب کرد زمین و آنها را بیشتر در معرض خطر اخراج از زمین ،

“ملک اختلافات در روستاها بوجود می آیند به طور عمده به عنوان یک نتیجه از دستکاری اسناد زمین توسط مقامات. همچنین زمانی که منابع زمین به درستی بررسی” گفت: EAS سرما زمین فعال و سابق دولت رسمی.

“Digitisation وضعیت را بدتر کرده است به دلیل آن است کاهش می یابد شفافیت برای کشاورزان کوچک که پیدا کردن آن دشوار است برای دسترسی, دیجیتال, پرونده,” او گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

نظرسنجی از زمین باید انجام شفاف و سوابق بررسی توسط همه ساکنان سرما گفت: در غیر این صورت اختلافات ادامه خواهد داشت و افراد با نفوذ خود ادامه خواهد داد برای به دست آوردن در هزینه به حاشیه رانده.

این Swamitva Yojana همچنین مشخص نیست که آیا عناوین داده خواهد شد و به طور مشترک به زنان و اگر عرفی عناوین است که ثبت نوشته شده است – از جمله کسانی که توسط مردم بومی – به رسمیت شناخته خواهد شد گفت: Namita Wahi یک محقق در مرکز تحقیقات سیاست فکر می کنم تانک در دهلی نو.

“عدم به رسمیت شناختن مرسوم عناوین به خصوص روستای عوام ممکن است ایجاد فرصت های بیشتر برای منازعه زمین مشترک اراضی که یکی از بزرگترین علل زمین درگیری در هند,” او گفت:.

“منهای یک فعال تلاش برای شامل Dalits Adivasis (مردم بومی) و یک خطر واقعی وجود دارد از آنها محروم بودن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net