نخستوزیر هند خواستار شهروندان به دنبال مستند به عنوان coronavirus موارد افزایش

در آدرس های رادیویی مودی گفت: این کشور در میان “جنگ” و خواست صدها میلیون نفر از شهروندان به حفظ “مردم محور” و نه گمراه شود به باور گسترش ویروس آورده شده است به طور کامل تحت کنترل است.

“من از شما می خواهم که ما نباید به دام افتاده به بیش از اعتماد به نفس و اعتقاد به این که در شهر ما در روستای ما در خیابان های ما در دفتر ما coronavirus نرسیده است و به همین دلیل آن را نمی خواهد برسد” مودی گفت.

هند بالا تراکم جمعیت فقیر بهداشت و زیرساخت و نرخ بالای داخلی مهاجرت به عجله گسترش ویروس.

هند گزارش کرده است 26,496 موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس و 824 مرگ و میر. مقامات تعیین کرده اند تا تیم به تمرکز بر انطباق با مستند اقدامات است.

مودی تحمیل یک مستند از هند 1.3 میلیارد نفر در مارس 25, اما کارشناسان می ترسند که بزرگترین مستند شده است قادر به کاهش گسترش COVID-19 و کشور شاهد افزایش موارد با آزمایش بودن یافت.

“ما نیاز به مراقب باشید که فاصله فیزیکی پوشش صورت را با یک پوشش یا یک ماسک و شستن دست ما دوباره و دوباره خواهد بود که بزرگترین دارو برای مبارزه با این بیماری در این روز به” مودی گفت.

روز شنبه, هند اجازه مغازه های کوچک در مناطق مسکونی به بازگشایی اگر چه با اعضای هیات نصف کاهش می یابد وجود دارد و انتظار می رود به پوشیدن ماسک و دستکش در طول ساعات کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de