هند coronavirus طرح امداد می تواند میلیون ها نفر بدون کمک غذایی, فعالان می گویند

زندگی در تنگ چهارم در یک سایت ساخت و ساز که در آن فعالیت متوقف شده است توسط یک سخت سه هفته lockdown برای جلوگیری از گسترش این ویروس کومار شده است و بدون کار برای روز قادر به کسب دستمزد روزانه در حدود 4.

“من رنج می برند نه تنها خانواده من است و درد و رنج با من گفت:” 32 ساله کومار که متکی به درآمد خود را به حمایت از همسرش پنج فرزند و پیری پدر و مادر را در خانه اش در ایالت بیهار در هند یکی از فقیرترین.

“من و همسرم تماس و خواستار مرا به خانه بهر حال” گفت کومار یکی از 1500 نفر از کارگران در محل. “او می گوید که حتی اگر ما گرسنه هستند ما خواهد بود گرسنه با هم.”

اگر چه هند بسته امداد وعده برخی از مواد غذایی رایگان برای تقریبا 800 میلیون ذینفع اقتصاددانان و فعالان می گویند چند از کسانی که در نیاز به ثبت نام با فدرال مواد غذایی رفاه طرح و یا اسناد و مدارک مورد نیاز برای تضمین منافع.

“من می خواهم استدلال می کنند برای جهانی (مواد غذایی) پوشش مناطق روستایی و محله های فقیرنشین شهری در اکثر ایالت برای مدت بحران” اقتصاددان گفت: Jean Dreze که همکاری نویسنده کتاب در گرسنگی با برنده جایزه نوبل Amartya بهداشت ،

هند مستند را فشار بسیاری از مردم را به فقر و دولت باید اطمینان حاصل شود مواد غذایی رایگان می رسد همه در نیاز Dreze به رویترز گفت برآورد که یک دهم از جمعیت بیش از 1.3 میلیارد فاقد امنیت غذایی در حال حاضر.

بدون چنین رفاه و هند می تواند رو به تمام عیار بحران انسانی به خصوص اگر دولت تصمیم به گسترش این مستند کارشناسان می گویند.

“تعداد عظیمی از مردم را تحت فشار قرار دادند به فقر” هشدار داد Nikhil دی اجرا می شود که مزرعه حقوق گروه Mazdoor Kisan Sangathan.

دولت هند این است که وضعیت را “بسیار نزدیک” و اطمینان حاصل شود هیچ کس می رود و بدون مواد غذایی گفت: یک مقام دولتی درگیر در دولت مواد غذایی رفاه طرح که به دنبال گمنامی در راستای سیاست های دولت.

در حالی که میلیون ها نفر از کارگران مهاجر فرار شهرستانها بر پا برای خانه های خود در روستاها پس از نارندرا نخست وزیر به طور ناگهانی اعمال یک مستند از مارس 25 دیگران با خانه های صدها مایل دورتر مانند کومار نمی تواند بازگشت.

مودی که گفت: اقدامات سخت بودند لازم برای مقابله با این ویروس است که به کشته شدن 169 و آلوده حداقل 5,865, عذر خواهی کرد هفته گذشته برای مشکلات ناشی از به فقیر.

سازمان جهانی کار می گوید اقدامات رفاهی از قبیل کمک های غذایی مهم برای حدود 380 میلیون نفر است که در بخش غیر رسمی اقتصاد است که شامل هر کس از سبزی فروشندگان به cobblers.

فعالان می گویند هند است که در یک موقعیت راحت برای دادن یارانه به نیازمندان به عنوان تپه از برنج و گندم و قند و شکر در پر جرنرس ترک فضای کمی برای فصل جدید برداشت.

در دهلی جدید سایت ساخت و ساز عمران و دیگر کارگران در خواب تختخواب باریک در پرواز زده اتاق بسته نامنظم تامین مواد غذایی از یک غیر انتفاعی.

“ما خوردن غذا در اینجا چون ما هیچ انتخاب دیگری گفت:” کومار. “اما آنچه در مورد کودکان? که آنها را پشتیبانی می کند?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im