با کسب و کار تعطیل در شهرستانها در سراسر کشور تعداد زیادی از مهاجران — که بسیاری از آنها زندگی می کردند و می خوردند که آنها مشغول به کار بودند به طور ناگهانی و بدون غذا و سرپناه. آشپزخانه سوپ در دهلی نو پایتخت غرق شده اند.

هزاران نفر از مهاجران در دهلی نو از جمله تمام خانواده خود را بسته بندی شده گلدان و تابه و پتو به کوله پشتی برخی از تعادل کودکان بر روی شانه های خود را به عنوان آنها راه می رفت در امتداد بزرگراه های بین ایالتی. برخی از برنامه ریزی برای راه رفتن صدها مایل است. اما به عنوان آنها به دهلی مرز بسیاری از آنها مورد ضرب و شتم توسط پلیس.

“شما ترس از بیماری و زندگی در خیابان. اما من از ترس گرسنگی بیشتر و نه تاج گفت:” Papu, 32 که به دهلی نو سه هفته پیش برای کار بود و در حال حاضر در تلاش برای بازگشت به خانه اش در سهرنپور در ایالت اوتار پرادش 125 مایل دور.

در حالی که ده ها کشور در سراسر جهان تحت مستند حاوی ویروس را گسترش در شلوغ و فقیر مکان هایی مانند هند و بسیاری از ترس است که این اقدامات می تواند جرقه ناآرامی های اجتماعی است. میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند در محله های فقیرنشین و ماندن در خانه به مدت سه هفته — به عنوان مودی دستور داده است — این است که یک چشم انداز دلهره آور در چنین مکان هایی که در آن ده ها تن از اعضای خانواده اغلب به اشتراک گذاری چند اتاق.

کارگران مهاجر شده اند در اعتراض به مستند در سراسر هند است. روز شنبه هزاران نفر آمد به خیابان ها در جنوب ایالت کرالا گفت: آنها خورده بود در روز. مقامات خواست آنها برای پراکنده کردن برای ایمنی خود را, اما آنها نادیده گرفته و دستورات.

Migrant workers rest at a park in New Delhi, March 25, 2020. Millions of migrant labourers in Indian cities live and eat where they work, and the sudden shutdown of businesses has upended their lives. (Rebecca Conway/The New York Times)

کارگران مهاجر استراحت در یک پارک در New Delhi, مارس 25 سال 2020 است. میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در شهرستانها زندگی می کنند و غذا خوردن که در آن کار می کنند و ناگهانی خاموش کردن کسب و کار به طرح میتوانست زندگی خود را. (ربکا کانوی/نیویورک تایمز)

همانطور که از یکشنبه صبح, فقط یکی از هند 36 دولت و ارضی دولت, Uttar Pradesh, تا به حال ساخته شده ترتیبات را به مهاجران صفحه اصلی راه اندازی حدود 1000 اتوبوس. روز شنبه, مهاجران منتظر در خطوط مایل طولانی در حومه دهلی نو به هیئت مدیره چند اتوبوس و اکثریت قریب به اتفاق تبدیل شد دور.

اما در بعد از ظهر یکشنبه دولت مرکزی دستور داده بود متحده به معکوس دوره و مهر و موم مرزهای خود را سفارش مهاجران به ماندن در جایی که آنها هستند. برگشت اضافه شده در حال حاضر به اشتباه در اجرای این مستند که باعث شده است تا دولت اقدامات دولت اغلب در تقابل با دولت مرکزی سفارشات. پلیس اغلب اشتباه گرفته اند با توسل به خشونت است.

هند در حال حاضر یکی از بزرگترین جمعیت بی خانمان و مستند است دارای عقاید آن اعداد نمایی کارگران برای سازمان های غیر دولتی می گویند. در سال 2011 دولت سرشماری قرار داده و تعداد بی خانمان ها در 1.7 میلیون — تقریبا به طور قطع گسترده ای دست کم در این کشور 1.3 میلیارد کارشناسان می گویند.

مودی اعلام کرد این مستند که شامل ممنوعیت سفر بین ایالتی با فقط چهار ساعته سه شنبه, ترک عظیم جمعیت مهاجر سرگردان در شهرستانها بزرگ است. مشاغل فریب حداقل 45 میلیون نفر به شهر از روستا هر سال با توجه به دولت تخمین می زند.

بسیاری از این مهاجران تغذیه و مستقر در فروشگاه ها و سایت های ساخت و ساز که در آن کار می کنند و به عنوان کسب و کار بسته شده و صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر — به طور ناگهانی و بدون خانه و منبع منظم از مواد غذایی است.

یک گروه از 13 مردان راه رفتن در امتداد یک دهلی بزرگراه هفته گذشته عازم خانه های خود را در اوتار پرادش گفت: آنها خورده بود در نزدیک به دو روز. آنها تا به حال حدود 3 بین آنها گفت.

“این ممکن است یک تصمیم خوب برای ثروتمند اما نه کسانی که از ما با هیچ پول گفت:” دیپاک کومار, یک 28 ساله راننده کامیون با اشاره به مستند.

آژیر خطر در نزدیک شدن فاصله و مردان فرار نگران آن بود ، آن را تبدیل به یک آمبولانس و دوباره و دوباره.

کمک به کارگران هشدار می دهند که این وضعیت می تواند بدتر به خشونت اگر ناامیدی را افزایش می دهد و مردم همچنان به رفتن بدون غذا.

سوپ آشپزخانه در سراسر دهلی نو در حال قادر به مقابله با این تقاضا که به کمک کارگران برآورد سه برابر شده است. دعوا شده است شکستن. دولت داده است پلیس هیچ صریح سیاست برای برخورد با رشته مهاجران و بسیاری از افسران شدت انتقاد کرد.

Pappu, who is unable to return to his hometown, outside a shelter in New Delhi on March 26, 2020. Millions of migrant labourers in Indian cities live and eat where they work, and the sudden shutdown of businesses has upended their lives. (Rebecca Conway/The New York Times)

Pappu است که قادر به بازگشت به زادگاه خود در خارج از پناهگاه در دهلی نو در ماه مارس 26, 2020. میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در شهرستانها زندگی می کنند و غذا خوردن که در آن کار می کنند و ناگهانی خاموش کردن کسب و کار به طرح میتوانست زندگی خود را. (ربکا کانوی/نیویورک تایمز)

“در نبود یک سیاست روشن در این مهاجران شده اند از چپ به هوی و هوس ، و مواردی وجود دارد که در آن پلیس آنها را درمان inhumanely” گفت: Ashwin Parulkar یک پژوهشگر ارشد مرکز تحقیقات سیاست در دهلی نو است که مطالعات هند جمعیت بی خانمان.

معمولا بی خانمان ها تغذیه هند مجموعه ای از نهادهای مذهبی: معابد هندو سیک gurdwaras و مساجد. اما در حال حاضر همه چیز بسته است و پناهگاه هستند و احساس فشار است.

“فشار به شدت افزایش یافته است. مردم نمی توانند در خیابان راه رفتن, و اگر از آن باقی مانده بود وضعیت منفجر خواهد شد” گفت: Nishu Tripathi, 29, یک استاد راهنما در آشپزخانه سوپ باز امن رویکرد دهلی مبتنی بر غیر دولتی سازمان است.

“هر زمان که ما شروع به توزیع مواد غذایی ما متهم توسط, جمعیت,” او گفت:.

امن رویکرد آغاز شده باز-تهویه آشپزخانه سوپ در شمال شرقی دهلی نو در هفته گذشته. آن را در حال حاضر در خدمت 8,000 مردم است. به عنوان مردم در صف برای مواد غذایی وجود دارد پنج شنبه, ماشین پلیس دور ، sirens وافغان.

“این محل را ترک کنند! برو داخل. جدا! جدا! حفظ فاصله!” پلیس فریاد زد: از طریق یک بلندگو.

به عنوان یک گروه از مردان و پسران معلول و hobbling در موقت عصا راه می رفت در امتداد بزرگراه به سمت آشپزخانه سوپ افسران پلیس به طور ناگهانی شروع به ضرب و شتم آنها را با چوب بامبو. “حفظ فاصله اجتماعی!” آنها فریاد زد.

یک پسر حدود 15 بود که ضربه در دهان خود شیون در معرض خود را به خون آغشته دندان. عصبانی جمعیت تشکیل شده برای کنسول های او. “چرا آنها که!” داد و فریاد یک مرد در حال انتظار برای مواد غذایی است. “او در اینجا راه رفتن. چرا آنها با ما رفتار شبیه به این!”

Tripathi سرپرست تبدیل به خبرنگاران گفت. “رفتن ما نمی توانیم اطمینان از ایمنی خود را,” او گفت:.

با وجود دستور دولت اجازه می دهد تا حمل و نقل از اقلام ضروری مانند مواد غذایی و دارو در طول مستند فروشندگان شکایت خود را تحویل کامیون ها مورد آزار و اذیت پلیس و فروشگاه خود را مجبور به تعطیل.

People at a homeless shelter for women and children in New Delhi, March 26, 2020. Millions of migrant labourers in Indian cities live and eat where they work, and the sudden shutdown of businesses has upended their lives. (Rebecca Conway/The New York Times)

مردم در یک پناهگاه بی خانمان برای زنان و کودکان در دهلی نو, مارس 26 سال 2020 است. میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در شهرستانها زندگی می کنند و غذا خوردن که در آن کار می کنند و ناگهانی خاموش کردن کسب و کار به طرح میتوانست زندگی خود را. (ربکا کانوی/نیویورک تایمز)

“من دیده ام هرگز چنین ناامیدی گفت:” ریکی Chandael یک استاد راهنما در یکی دیگر از پناهگاه. “قبل از خیریه مردم می آیند و کمک به ما پناه, اما آنها نمی تواند رسیدن ما به دلیل مستند. و هر روز وجود دارد حداقل 100 نفر تا اینجا برای مواد غذایی است.”

به عنوان ناهار یافتند و جمعیت رشد Chandael مانند Tripathi, توصیه خبرنگاران به ترک برای ایمنی خود را.

روز پنج شنبه دولت دلار اعلام 22.5 میلیارد بسته امداد برای حمایت از میلیون ها نفر ساخته شده بیکار با مستند. اما معلوم نیست چقدر کمک خواهد کرد که مهاجران و دیگران در هند زیاد کردن کتاب های نیروی کار — اعتقاد به 80 درصد از هند 470 میلیون کارگر — که به احتمال زیاد به مشکل دسترسی به مزایای.

کمک از جمله پول نقد و مواد غذایی, جزوه بسته است به ثبت نام در ملی کار پایگاه داده که حذف بسیاری از کارگران مهاجر و یا یک آدرس است که بسیاری از مهاجران را ندارد.

مودی گفته است که بستن برای سه هفته است که هند تنها امید برای جلوگیری از یک ویرانگر بیماری همه گیر. یکشنبه, 980 نفر در کشور در حال آزمایش مثبت برای coronavirus با 24 مرده است.

ناظران در یک پناهگاه برای زنان و کودکان در Nizamuddin یک محله در مرکز دهلی نو گفت که دولت به آنها داده بود صابون برای اولین بار است که آنها تحت سفارشات برای آموزش کسانی که به دنبال سرپناه در مورد کوروناویروس و آنها را وادار به شستن دست های خود را و را دوش.

“این سخت است; آنها استفاده نمی شود به شستن تمام وقت” گفت: Rajesh Kumar, پناهگاه سرپرست.

شب گذشته گفت: حدود 70 زنان با ده ها تن از کودکان تا به حال شروع به کوبیدن بر روی دروازه به پناهگاه التماس به اجازه دهید در گفت آنها شده بود مورد ضرب و شتم توسط پلیس برای خواب در جاده ها است. اما پناهگاه پر بود و او تا به حال به نوبه خود آنها را دور.

او گفت: بسیاری از مردم بی خانمان او مواجه می شوند شناخته شده بود هیچ چیزی در مورد کوروناویروس و بیدار شده بود یک روز برای پیدا کردن پلیس shooing آنها را در خیابان ها و سفارش آنها را به عمل اجتماعی فاصله — جدید catchword در هند به عنوان در بسیاری از جهان است.

“اما از کجا بی خانمان را؟”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو