زن هند مورد تجاوز گروهی قرار پس از قرنطینه به تنهایی در مدرسه

حادثه رخ داده در هفته گذشته زمانی که قربانی روزانه بگير به دنبال سرپناه در یک ایستگاه پلیس پس از راه رفتن به تنهایی و به صورت مایل و از دست دادن راه به بومی ایجاد کرد.

در غیاب یک قرنطینه مرکز پلیس محلی قرار دارد او را برای شب در یک ساختمان مدرسه که در آن او به اتهام تجاوز جنسی توسط سه مرد.

“سه مرد محلی که مورد تجاوز زن درون مدرسه on Apr 23 دستگیر شده اند و به زندان فرستاده می شود,” Parth Sharma, معاون سرپرست پلیس در سوائی مادھوپر منطقه در راجستان و بررسی افسر در این مورد به رویترز گفت با تلفن.

قربانی بین سن 40 تا 45 سال در بیانیه ای گفت: به پلیس که او در راه رفتن شده بود برای چند روز از سوائی مادھوپر قبل از او رسیده یک روستا که در آن او مورد تجاوز قرار گرفت.

شارما گفت که فرستاده شده بود به محلی قرنطینه تسهیلات برای آزمایش برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

“ما نمی دانیم که چه مدت او را به خود او و کسانی که او آمد به تماس با او نتایج آزمون هستند هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده,” او گفت:, و اضافه کرد که یک تاریخ رسمی پلیس معلق شده بود و سهل انگاری.

این مستند در سراسر کشور اعمال شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در ماه گذشته برای جلوگیری از گسترش این ویروس باعث شد دهها هزار نفر از کارگرانی که شغل خود را از دست در شهرستانها به راه رفتن به صورت روز در اوج ناامیدی برای رسیدن به خانه های خود در مناطق روستایی هند است.

بسیاری از آنها در حال حاضر در قرنطینه به سر می برند و مراکز مقامات در حال تلاش برای کنار آمدن.

کارشناسان می ترسند که بزرگترین مستند شده است قادر به کاهش گسترش COVID-19 و کشور را آغاز کرده است به خروش در موارد با آزمایش بودن یافت.

هند با جمعیت 1.3 میلیارد دلار گزارش کرده است 26,496 موارد COVID-19 و 824 مرگ و میر. با وجود قوانین دقیق و تجاوز به عنف رخ می دهد هر 20 دقیقه به طور متوسط با توجه به جرم فدرال داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im