هندی قدرت شبکه اپراتورهای تقلا برای آماده شدن برای مودی ‘چراغ خاموش’ طرح

روز جمعه مودی اعتراض به سرخپوستان به نوبه خود چراغ خود را برای دو ساعت در 9 بعد از ظهر روز یکشنبه برای نشان دادن همبستگی میان coronavirus مستند با چراغ و شمع و چراغ قوه.

درخواست تجدید نظر اما تنظیم کردن زنگ هشدار برای کسانی که در اتهام از هند به شبکه برق باعث سراسیمگی از دستورات به مقامات منینگ نسل گیاهان و مدیریت شبکه, بار, نگرانی که افزایش ولتاژ با توجه به شیب شیب در تقاضا می تواند آسیب های شبکه و باعث قطع گسترده.

هند قدرت سیستم عملیات پارسیان (POSOCO) که نظارت بر شبکه برق ملی دستور داد تمام مقامات ارشد به حضور در ایجاد ایستگاه های پست های فشار قوی و بار فرستا دن مراکز در سراسر هند بین 6 بعد از ظهر و 10 شب روز یکشنبه.

آن را توصیه مهندسین شروع به کاهش خروجی از baseload گیاهان مانند سوخت زغال سنگ نیروگاه فقط جلوتر از 9 p. m. و تا سطح شیب دار نسل از نشت آب و گاز و گیاهان به طور معمول استفاده می شود به آدرس اوج قدرت تقاضا به مدیریت پیش بینی gyration در تقاضا.

POSOCO انتظار مصرف به شیب بیش از 10% زمانی که سرخپوستان خاموش کردن چراغ آن گفت: در مشاوره ارسال شده به شبکه اپراتورها در سراسر کشور تماس رود در کاهش بار و بهبود سریع, “بی سابقه”.

POSOCO پدر و مادر بدن, قدرت, شبکه پارسیان هند خواسته برق منطقه ای انتقال کارکنان مرکز به “هشدار” را به عنوان چراغ طرح می تواند “منجر به قطع برق در شبکه عناصر با توجه به محدودیت های شبکه”.

هند وزارت نیرو به دنبال کاستن از نگرانی هر چند در بیانیه ای گفت: “هند به شبکه برق قوی و پایدار و کافی ترتیبات و پروتکل ها در محل برای رسیدگی به تنوع در تقاضا است.”

مودی دستور داده است تا هند را 1.3 میلیارد نفر در داخل خانه, برای جلوگیری از شیوع گسترده از عفونت کروناویروس اما بزرگترین shutdown را ترک کرده است میلیون ها نفر بدون شغل و مجبور کارگران مهاجر به فرار از خانه به روستاهای خود.

هند مصرف برق در حال حاضر سقوط در میان این مستند به بنیادی coronavirus موارد – که تا حدود 3000 در روز شنبه. برخی از ایالت ها نگران تاثیر “چراغ خاموش”.

Nitin Raut, قدرت وزیر ماهاراشترا در غرب دولت که مصرف برق بیشتر در هند به دادگاه تجدید نظر به شهروندان به نور لامپ و شمع در حالی که نگه داشتن چراغ برای اطمینان از عملکرد مناسب شبکه است.

“در حال حاضر برق عرضه و تقاضا و معادله کشیده شده است” گفت: Raut, اضافه کردن امکان شبکه شکست “را نمی توان رد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de