پلیس هند از دستگیری بیش از 500 برای دهلی خشونت های فرقه ای

پلیس گفت: این تلفات از روز خون-اجازه ایستاده بود در 35 اما رسانه های محلی با استناد به منابع بی نام گفت: آن را به احتمال زیاد به بیش از 40 عنوان حد کامل از خشونت آغاز شد که روز یکشنبه در یک پر بسته بندی محل در شمال شرقی دهلی نو روشن می شود.

پلیس هنوز در جستجوی تخلیه و خانه که شد سوخته را برای بدن ماموران گفت.

بیشتر نیروهای مستقر شده در مساجد در این منطقه به صورت هفتگی نماز جمعه دولت گفت. وجود داشته است هیچ خشونت های جدید از صبح روز چهارشنبه گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنج شنبه.

خشونت آغاز شد و بیش از یک تابعیت قانون است که نخست وزیر نارندرا ملی هندو دولت معرفی شده در دسامبر ارائه یک مسیر به شهروندی برای شش گروه های مذهبی از کشورهای همسایه اما نه مسلمانان.

منتقدان می گویند این قانون تبعیض آمیز است و می آید در بالای دیگر اقداماتی مانند خروج از استقلال برای اکثریت مسلمان جامو و کشمیر است که عمیقتر ناآرامی در مورد آینده هند 200 میلیون مسلمان است.

منتقدان دولت اما مقصر این هفته خشونت در اعضای مودی Bharatiya Janata Party (BJP) که مذکور را شکست در محلی دهلی انتخابات در آغاز ماه است. بی جی پی اتهامات را رد کرده است.

در نهایت خشونت بدل به جنگ های خیابانی بین هندو و مسلمان گروه با پلیس تا حد زیادی بی اثر در کنترل وضعیت.

سازمان کشورهای اسلامی (OIC) را محکوم کرده است خشونت علیه مسلمانان در هند و خرابکاری از مساجد و مسلمان متعلق به خواص است.

سازمان همکاری های اسلامی گفت: مقامات نیاز به محرکین و عاملین ضد اسلام خشونت به عدالت و اطمینان از ایمنی و امنیت از همه شهروندان مسلمان و اسلامی و اماکن مقدس در سراسر کشور است.

ما دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار برنی ساندرز متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از شکست در موضوع حقوق بشر پس از او رد کشیده می شود به نقد و دهلی نو را برای دست زدن به شورش در پایتخت. مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سفر رسمی به هند زمانی که خشونت را شکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>