آخرین بازداشت منظور صادر شد تحت سخت گیرانه امنیت عمومی عمل می کنند که اجازه می دهد تا بازداشت بدون اتهام تا دو سال مقامات در سرینگر تابستان سرمایه جامو و کشمیر دولت به رویترز گفت.

این چهار نفر شامل دو رئیس سابق وزرای هند تنها دولت اکثریت مسلمان عمر عبدالله و Mehbooba مفتی و دو منطقه ای رهبران حزب علی Mohmmad ساغر و Sartaj Madni, مقامات گفت.

آنها در اصل برگزار شد تحت یک قانون اجازه داده است که حداکثر از شش ماه بازداشت شد و در مورد به پایان می رسد.

“قانون اجازه نمی دهد که پیشگیری بازداشت فراتر از شش ماه. به طوری که آنها تا به حال به صورت منتشر یا رزرو تحت PSA” گفت: یک مقام دولتی خواست نامش فاش نشود.

“چند تن از دیگر رهبران منطقه ای که خود نیز به اتمام شش ماه تحت بازداشت پیشگیرانه به احتمال زیاد به رزرو تحت PSA,” دومین مقام گفت.

مقامات نخواست نامش فاش شود با توجه به حساسیت بیش از مسائل امنیتی. رادیو فردا به دنبال یک پاسخ از وزارت اما سخنگوی خود بود و از نظر در دسترس نیست.

این وزارت خانه در پاسخ قبل از مجلس در روز پنج شنبه گفت: 389 نفر در کشمیر شد و در حال حاضر رزرو تحت PSA از ماه اوت سال گذشته است.

برخی از کسانی که بازداشت شده اند را تحت بازداشت خانگی در حالی که دیگران گرفته اند و در جاهای دیگر.

گروه حقوق سازمان عفو بین المللی توصیف کرده است PSA به عنوان یک “یاغی قانون”.

Mehbooba مفتی دختر Iltija مفتی تایید کرد مادر او را بازداشت تحت قانون در توییتر.

حذف استقلال و متعاقب آن سرکوب در کشمیر جلب بین المللی انتقاد و دیپلمات های چندین کشور می گویند که آنها مطرح کرده اند حقوق بشر با نگرانی هند وزارت امور خارجه.

ماه گذشته دادگاه عالی هند سرزنش دولت فدرال برای خاموش کردن اینترنت و ارتباطات از راه دور در دولت است.

بان کی مون در جلسات عمومی در محل باقی می ماند اما ناآرامی دیده می شود در هفته های پس از نارندرا نخست وزیر دولت محروم کشمیر از آن استقلال درگذشت و مضطرب آرام غالب در میان سنگین امنیتی حضور.

دولت مودی گفته است که بازداشت سیاستمداران و خاموشی اینترنت مورد نیاز برای حفظ نظم در یک منطقه که در آن نیروهای امنیتی شده اند مبارزه طولانی در حال اجرا جدایی طلب شورش تشویق همسایه پاکستان است. اسلام آباد را رد می کند به حمایت مادی به شورش.

پیش از دور انداختن کشمیر استقلال هند دولت فدرال دستگیر کرده و حدود 5000 نفر از جمله تجار و بازرگانان اعضای جامعه مدنی وکلا و فعالان برای جلوگیری از تظاهرات شکستن.

کشمیر دراز در قلب دو تا از سه جنگ مبارزه با هند و پاکستان از زمان استقلال در سال 1947 و اختلاف بین این دو در حال حاضر هسته ای مسلح همسایه بیش از منطقه هیمالیا حل نشده باقی مانده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو