پیش از آن در روز مودی ویدیو کنفرانس تماس با چندین دولت وزیران برای تصمیم گیری در دوره آینده به عنوان زمان 21 روز مستند به پایان می رسد در روز سه شنبه.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: مودی به حال “گرفته شده است (یک) درست تصمیم به گسترش است () مستند” اما به جزئیات بیشتر.

“امروز هند موقعیت بهتر از بسیاری از کشورهای توسعه یافته از آنجا که ما شروع به مستند زود است. اگر آن متوقف شده است و در حال حاضر همه سود خواهد بود از دست رفته” Kejriwal گفت در توییتر.

تعداد coronavirus عفونت در هند افزایش یافت به 7,447 روز شنبه در شهر دهلی نو و مالی hub بمبئی سریع در حال ظهور به عنوان نقاط. شده اند وجود دارد 239 مرگ و میر.

چند متحده بود خواست مودی به گسترش مستند حتی در بحبوحه افزایش نگرانی ها که محدودیت قرار داده اند میلیون ها نفر از مردم فقیر از کار و مجبور به خروج از کارگران مهاجر از شهرها به روستاها.

دولت گفت در توییتر که عملیات دریایی ماهیگیری و آبزی پروری صنعت خواهد بود معاف از مستند محدودیت.

برخی از 81 کارگران مهاجر دستگیر شده بودند در غرب شهر سورات پس از آغاز آتش سوزی و پرتاب سنگ در تظاهرات اواخر عصر روز جمعه خواستار اجازه داده می شود به بازگشت به خانه خود را, مناطق, پلیس گفت:.

“کارگران بدون کار به دلیل مستند و در حال مبارزه برای حفظ خود” یک مقام پلیس گفت:.

هندی ها گفته اند گسترده عفونت ویروس می تواند فاجعه آمیز در یک کشور که در آن میلیون ها نفر زندگی می کنند در محله های فقیرنشین و سلامت سیستم در حال حاضر سبب شیوع.

در کشور همسایه بنگلادش که در آن ارتش اعزام شده است در سراسر کشور به اجرا اجتماعی فاصله اقدامات دولت در روز جمعه تمدید آن در سراسر کشور مستند 11 روز به مارس 25. تعداد موارد تایید شده وجود دارد افزایش به 482 با 30 مرگ و میر.

بنگلادش وزارت مدیریت عمومی گفت: هیچ کس اجازه داده می شود از خانه های خود را از 6pm به 6 صبح و اضافه کرد که قانونی عمل خواهد شد در برابر کسانی که موفق به رعایت این دستورات است.

دولت همچنین دستور داد تمام مغازه ها به جز داروخانه ها به بسته های 6pm.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو