هند گزارش کرده 415 موارد coronavirus اما کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که یک پرش بزرگ می تواند قریب الوقوع که پایمال کمبود بودجه روبرو شده و فاسد بهداشت عمومی زیرساخت ها است.

روز دوشنبه هند خود را تایید هشتم مرگ – از 54 ساله با و بدون سابقه سفر خارجی نشان می دهد شروع به جامعه انتقال ویروس, مقامات گفت.

خیابان های متروک در سرمایه های ملی دهلی نو و ادارات تعطیل در آغاز یک مستند برای اجرا تا پایان ماه.

دولت دستور داد خطوط هوایی تجاری به تعطیل کردن عملیات داخلی از نیمه شب روز سه شنبه در بالا از ممنوعیت پروازهای بین المللی را امتحان کنید و شامل coronavirus. حدود 144 میلیون نفر سفر در پروازهای داخلی در سال گذشته است.

راه آهن سفر تاسیسات هند در حال حاضر معلق شده است و پس از هزاران نفر از مردم عمدتا کارگران مهاجر swarmed ایستگاه های قطار برای رفتن به خانه به عنوان کسب و کار تعطیل و مشاغل خشک شده بود.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: بسیاری از سرخپوستان گرفتن بودند در این مستند به طور جدی. “لطفا خودتان را نجات, نجات خانواده خود را به دنبال دستورالعمل به طور جدی به او گفت:” در توییتر.

نخست وزیر ایالت مهاراشترا که تا به حال بیشترین تعداد از موارد در هند دستور داد مقررات منع رفت و آمد از روز سه شنبه به نیروی مردم در داخل خانه.

“با وجود درخواست های متعدد مردم هستند نه قوانین زیر است. این اجبار دولت برای تحمیل حکومت نظامی,” Uddhav Thackeray گفت.

این کشور اصلی بورس اوراق بهادار واقع در مومبای پایتخت ایالت ماهاراشترا خواهد شد اما باز باقی می ماند, یک مقام گفت.

روزنامه لغو چاپ اجرا می شود در بمبئی پس از فروشندگان حاضر به توزیع آنها را به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس که ظهور در چین در اواخر سال گذشته و در سراسر جهان گسترش یافته.

در سطح جهان مورد تجاوز 325,000 با مرگ و میر شکوه 14,000.

هزاران نفر در حال فرار به نپال

نپال دستور داد تمام زمین گذرگاه های مرزی با هند و چین بسته تا مارس 29 و گفت: هزاران نفر از مردم که اکثر آنها کارگران مهاجر نپالی در حال عبور به نپال, در روزهای اخیر از هند باور میهن خود را به امن تر خواهد بود.

نپال گزارش دوم آن مورد coronavirus روز دوشنبه یک شهروند که به تازگی در بازگشت از فرانسه است.

“بسته شدن گذرگاه های مرزی است که به منظور اطمینان حاصل شود که هیچ کس مبتلا به این ویروس می گذرد بیش از نپال از هند و چین گفت:” Surya تاپا با انتقاد از نخست وزیر K. P. Sharma Oli.

در پاکستان مخالفان حکومت ولایت سند شروع یک مستند از جمله در بزرگترین شهر کراچی حتی اگر نخست وزیر عمران خان گفت که او مخالف چنین فراگیر اندازه گیری به دلیل عواقب اقتصادی برای فقرا است.

تایید COVID-19 نفر در جنوب آسیا:

*پاکستان – 803

*هند – 415

*سریلانکا – 86

*افغانستان – 40

*بنگلادش – 33

*مالدیو – 13

*نپال – 2

*بوتان – 2

———————–

مجموع – 1,394

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو