هند تصدیق برای فرار از coronavirus بحران است. تا کنون این کار

“من نمی ترسم. من خوردن, پارتی, خواب” گفت: Akshay گوپتا یک حسابدار بود که نوار رقص در شب شنبه. “ترساندن است overhyped.”

هند گزارش شده حدود 125 مورد از coronavirus و این یک بیت از یک رمز و راز چگونه جهان دوم-ترین-پرجمعیت کشور با 1.3 میلیارد نفر باقی مانده است نسبتا صدمه ندیده در حالی که تعداد موارد منفجر به آن شرق و غرب است. که باعث یک حس تقریبا ناباوری در مورد بحران در برخی از محله های.

پزشکان می گویند آن است که یا وجود دارد بسیاری از موارد در هند از تشخیص داده شده اند به دلیل مشکلات از گرفتن آزمایش یا که هند در واقع تا کنون موفق به فرار بدترین احتمالا به دلیل سریع و دقیق تلاش از سمت راست شروع.

در کرالا در جنوب مقامات با استفاده از تکنولوژی GPS, فیلم دوربین مدار بسته و تلفن همراه پرونده به ردیابی حرکات یک خانواده هندی تصور می شود در میان اولین آلوده در اینجا. آنها در بازگشت از ایتالیا در اواخر فوریه و در روز پزشکی تیم دامن زد به تمام نقاط آنها بازدید کرده بود از جمله بانک ها و رستوران ها و کلیساها و سرعت قرنطینه فقط در مورد همه آنها آمده بودند در تماس با — نزدیک به 1000 نفر است.

People wear masks outside a public park in Lucknow, India on Sunday, Mar 15, 2020. The New York Times

مردم ماسک در خارج از یک پارک عمومی در لکنو هند در روز یکشنبه, مارس 15 سال 2020 است. نیویورک تایمز

هند نیز یکی از اولین کشورهایی بود که به اصل بسته مرزها, لغو ویزا و انکار ورود به همه اما چند را انتخاب کنید خارجی ها. برخی از ایالت ها مانند کرالا شروع به گوشت گاو تا داخلی مرزها در نظر گرفتن درجه حرارت از مسافران در اتومبیل و غربالگری افراد در قطار.

هنوز مهار اقدامات بوده است ناقص و ترس شروع به گسترش.

در ایالت ماهاراشترا که ثبت شده ترین موارد در هند حداقل 15 نفر موفق به فرار از بیمارستان به گفته مقامات و رسانه های خبری. بسیاری از بیماران یافت شده اند و بازگشت به قرنطینه. Dr Devendra Paturkar پزشکی رسمی در شهر ناگپور گفت: چهار نفر که فرار از یک بیمارستان وجود دارد که پس از آزمایش منفی برای coronavirus.

تا کنون اغلب اگر نه همه از هند coronavirus موارد آمده اند از مسافران — ایتالیایی گروه تور بازدید از راجستان به تنهایی گسترش بسیاری از موارد. اما کارشناسان بهداشت عمومی ترس چه اتفاقی خواهد افتاد اگر جامعه انتقال آغاز می شود به خصوص در بسته بندی مناطق شهری با بهداشت ضعیف و که در آن بسیاری از مردم زندگی می کنند چهره به چهره است.

“چالش بزرگ کشور مانند هند با ازدحام بیش از حد است که برخی از مردم همیشه لغزش خالص هر کجا که شما آن را قرار داده گفت:” Dipanjan روی یک اپیدمیولوژی است که مشغول به کار مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی.

او همچنین نگرانی در مورد آنچه که او به نام “بیایید صبر کنید تا فردا” نگرش است. هندی مقامات بهداشتی باید قرار داده شدیدتر قرنطينه به اثر در مه, او گفت:.

“که در ماه هزینه آنها” Roy گفت.

اما او و دیگر پزشکان گفت: هند ارائه مزایای خاصی از جمله مناسبی سابقه حاوی آنفولانزا شیوع و این واقعیت است که هند یکی از بزرگترین تولید کنندگان داروهای ژنریک.

آنتی بیوتیک ها اغلب توزیع در اینجا بدون نسخه, نگرانی برخی از متخصصان پزشکی. اما در یک وضعیت مانند این به گفته کارشناسان ممکن است کمک کند: بسیاری از مردم در حال مرگ از coronavirus تسلیم شدن به عفونت های ثانویه و برخی از کسانی که می تواند با آنتی بیوتیک درمان شود.

جمعیت نیز به هند ، مردم در اینجا این است که بطور قابل توجهی کمتر از در کشورهای بدترین ضربه و افراد جوان باید احتمال بسیار بهتر از مقابله با این ویروس. ممکن است یکی دیگر از عوامل است که هند آب و هوا گرمتر است — و آن را در مورد به دست آوردن واقعا داغ — هر چند که از نظر بالینی ثابت شده که اثر عمده ای.

مقامات دولتی در سراسر هند در حال حاضر سفارش همان نوع محدودیت در بدترین آمار سازمان ملل. مدارس در حال بستن. بنابراین در حال شنا کردن در استخر ورزشگاه, ورزشی, عرصه, مراکز و سینما. مراسم عروسی و دیگر مجامع عمومی هستند که ممنوع — اگر مردم همچنان به آنها را انجام دهد.

روز سه شنبه مقامات بسته تاج محل یکی از جهان برتر توریستی.

در بسیاری از مکان زندگی آن را به عنوان معمول است. در دهلی نو پایتخت و دیگر شهرهای بزرگ مانند لکنو رستوران ها ممکن است کمی بیشتر در خلوت اما بسیاری از مردم هنوز هم بیرون رفتن. هنوز هم وجود دارد ترافیک هر چند در روز دوشنبه ترافیک قابل ملاحظه ای سبک تر در بمبئی و قطار رفت و آمد بودند تا حد زیادی خالی است. خرید آنلاین خدمات مانند آمازون و دیجیتال بقال BigBasket شاهد افزایش سفارشات خریداران را با عجله به انبار کردن مواد غذایی و لوازم بدون ترک خانه های خود.

دکتر هنک Bekedam سازمان بهداشت جهانی نماینده در هند گفت: coronavirus موارد در کشور تمام شد “قابل تعقیب” است و هیچ شواهدی وجود دارد در عین حال از جامعه انتقال و یا بالاتر غیر رسمی تعداد بیمار.

او گفت: هند بود که تا کنون موفق به حفظ موارد کم با پاسخ سریع و به شدت به کروناویروس و ترغیب مردم به عمل اجتماعی فاصله.

“من بسیار تحت تاثیر قرار با هند” Bekedam گفت. “از شروع آنها بوده است و مصرف آن بسیار جدی است.”

دولت در تلاش است تا پیش از این شایعات خط از نخست وزیر هند, Narendra Modi است “می گویند هیچ به وحشت می گویند بله به احتیاط است.” اما برخی از مودی حامیان و حتی مقامات در Bharatiya Janata Party یا BJP در حال گیج کننده مردم است.

بیش از آخر هفته به خوبی شناخته شده ملی هندو گروه برگزار می شود یک گاو ادرار, نوشیدن, حزب گفت که ادرار به حال خواص دارویی و نوشیدن آن می تواند دفع coronavirus. یک نماینده مجلس در مودی را ادا کرده است چیزهای مشابه ترک بسیاری از مردم تعجب اگر آن را می تواند درست باشد. دیگر رهبران حزب همچنان به برگزاری تظاهرات بزرگ مردم هجوم آوردند.

در سراسر هند و مرغ و بازارهای در حال گرفتن یک ضربه بزرگ. بسیاری از سرخپوستان معتقدم که شما می توانید گرفتن coronavirus از خوردن مرغ. عمده فروشی قیمت مرغ سقوط کرد توسط بیش از 50 ٪ به عنوان اطلاعات غلط منتشر شده در رسانه های اجتماعی که خوردن مرغ یا دیگر گوشت می تواند گسترش coronavirus. های مختلف سازمان های دولتی صادر اظهارات به اطمینان مردم وجود دارد این است که هیچ ارتباط بین coronavirus و مرغ, اما آن کمک کنید.

تست شده مشکل است. تا هفته گذشته آن را دشوار است برای گرفتن تست در هند برای coronavirus مگر اینکه بیمار نشان داد علائم و تا به حال سفر خارج از کشور و یا نزدیک بود به کسی که تا به حال. در حالی که کره جنوبی آزمایش قرار گرفته است و بیش از 4800 نفر در هر میلیون و ایتالیا بیش از 1000 هند آزمایش حدود 5 میلیون.

اما دانشمندان دولت اصرار دارند که هند کوچک خود را تست کیت از 20 ، 000 در ماه ژانویه در حال حاضر حدود 1 میلیون و آزمون بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است و می تواند پردازش در چند روز در یک شبکه ای از بیش از 50 آزمایشگاه ملی.

هنوز یک دکتر در کرالا شغل خود را از دست داده در این ماه پس از تلاش برای به دست آوردن یک بیمار آزمایش شده است.

پس از Dr Shinu Syamalan یک پزشکی عمومی پزشک مراجعه یک بیمار که تا به حال تب و بازگشته از خاورمیانه به دولت در بخش بهداشت و درمان صاحب کلینیک خصوصی که در آن Syamalan کار اخراج او.

“مالک گفت: مردم را متوقف آینده به کلینیک من اگر آنها می دانستند که یک coronavirus بیمار در اینجا بود. او بسیار سخت به من” Syamalan گفت.

وزارت بهداشت دولت حاضر به صورت جدی به او گفت:, و بیمار از راه دور تست نشده.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو