هند 1.3 میلیارد جمعیت شده است در زیر یکی از سخت ترین تعمیرات جهان مستندات با مردم ممنوع از پله های خانه های خود را به جز برای غذا و دارو تا زمانی که ممکن است 3.

اما نارندرا نخست وزیر دولت گفت: برخی از فعالیت ها از جمله کارخانه ها و کشاورزی اجازه داده می شود از روز شنبه در مناطق داخلی کشور است که کمتر ضربه COVID-19.

کسب و کارهای کوچک بازگشایی در نقاط روستایی پرجمعیت ترین اوتار پرادش بعد از این مستند در اواخر ماه مارس است اما پلیس مستقر شدند برای اطمینان مردم از حفظ اجتماعی فاصله.

Ramkumar Sharma, نجار در حومه شهر لکنو مرکز ایالت گفت که او باز کرده بود تا برای کسب و کار دوباره و او را به اقدامات احتیاطی رفتن به جلو.

“این یک کمک بسیار خوبی قادر به کار” او گفت:.

یک گروه کوچک از کارگران ساخت و ساز نشان داد تا یک کار مرکز در نزدیکی امید به استخدام برای شغل روز به صورت پراکنده توسط پلیس.

صدها هزار نفر از کارگران مهاجر فرار از شهرهای بزرگ برای خانه های خود در روستاها قادر به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و اجاره پس از مودی اعلام کرد 21-day مستند در ماه گذشته که او توسعه یافته توسط یکی دیگر از 19 روز.

حتی قبل از همه گیر هند $2.9 تریلیون اقتصاد در حال رشد بود در آن ضعیف ترین سرعت در بیش از یک دهه اما در حال حاضر آن است که انتظار می رود به سرعت حتی به صفر رشد در سال مالی آغاز شد که در مارس 1, خصوصی اقتصاددانان می گویند قرار دادن فشار بیشتر بر مشاغل.

“تمرکز بر روی انتخاب صنایع و کشاورزی و روستایی تضمین اشتغال برنامه” گفت: Punya Salila Srivastava مشترک وزیر در این وزارت خانه است که مدیریت شروع مجدد از اقتصاد است.

هند تا به حال 17,264 موارد عفونت کروناویروس که از دوشنبه و بیش از 60 درصد از این شد از پنج نفر از هند 28 متحده است. چنین ناهموار گسترش اجازه می دهد تا مقامات بهداشت به تمرکز تلاش خود را در بالا تحت تاثیر قرار مناطق و یا مناطق قرمز مانند دهلی نو و بمبئی در حالی که اجازه می دهد کشورهای دیگر دوباره شروع به فعالیت رسمی دیگری گفت.

حدود 4000 کارخانه از سر گرفته و در عملیات های غربی گجرات یکی از ترین کشور صنعتی مناطق, رئیس دفتر وزیر گفت.

این موجود کوچک و متوسط و شرکت های بزرگ در بخش هایی مانند مواد شیمیایی, مهندسی, پارچه, پلاستیک, بسته بندی و ماشین و گفت: Ashwani کومار وزیر به گجرات وزیر Vijay Rupani.

مودی منتقدان گفته اند که او باید بهتر برنامه ریزی شده مستند به کاهش تاثیر بر اقتصاد و هند که تا به حال هیچ چاره ای جز به سطح شیب دار تا آن تست برای coronavirus.

“یک اندازه متناسب با همه مستند به ارمغان آورده است ناگفته بدبختی & مبتلا به میلیون ها نفر از کشاورزان مهاجر کارگران روزانه شرط & صاحبان کسب و کار” گفت: راهول گاندی رهبر اپوزیسیون اصلی کنگره گفت: در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

“آن ‘هوشمند’ ارتقا با استفاده از توده تست برای جداسازی ویروس نقاط مهم & اجازه می دهد کسب و کار در مناطق دیگر به تدریج بازگشایی شده است.”

روز یکشنبه در هند مورد آزمایش قرار 27,824 نمونه بالاترین تا کنون, اما هنوز هم برخی از راه هدف 40,000 یک روز که مقامات می خواهند به در نهایت به افزایش 100,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru