هند به تشریح 23 میلیارد دلار محرک برای کمک به فقیر آمار مستند

اعلام تایید گزارش رویترز در روز چهارشنبه است که دولت موافقت کرده بود در یک بسته محرک اقتصادی از بیش از 20 میلیارد دلار به علاوه برای مبارزه با کروناویروس رکود.

بسته اعلام شد و دو روز پس از نارندرا نخست وزیر دستور داد که 21 روز lockdown برای محافظت از این کشور 1.3 میلیارد نفر از coronavirus. که منجر به محدودیت عرضه برای موارد ضروری و وحشت خرید ترک فقیر و روزانه کارگران بیشترین آسیب پذیر است.

دولت با هدف توزیع 5 کیلوگرم گندم یا برنج برای هر فرد هزینه رایگان با یک کیلوگرم از پالس برای هر خانواده کم درآمد کمک به تغذیه حدود 800 میلیون مردم فقیر بیش از سه ماه آینده.

آن را نیز در نظر دارد به رایگان پخت و پز-سیلندر گاز به 83 میلیون خانواده های فقیر یک بار و انتقال پول نقد از $13.31 به 30 میلیون شهروندان ارشد و $6.65 یک ماه به حدود 200 میلیون فقیر زنان برای سه ماه آینده.

“ما نمی خواهیم هر کسی که گرسنه” وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: “ما جلسه.

دولت برشمرد برنامه ریزی برای بیمه پزشکی به ارزش 5 میلیون روپیه ($66,000) برای هر خط مقدم سلامت کارگر از پزشکان و پرستاران و امدادگران به کسانی که درگیر در خدمات بهداشتی.

اما برخی از اقتصاددانان گفت که این طرح ممکن است به اندازه کافی برای حمایت از کشور و مستند می تواند هزینه کشور از صمیم قلب از نظر رشد اقتصادی است.

“تازه اطلاعیه های مربوط به نقل و انتقالات پول نقد به نظر می رسد نسبتا متوسط در این مرحله گفت: Aditi Nayar یک اقتصاددان در ICRA.

رشد هند کاهش یافت و به 4.7 درصد در ماه اکتبر تا ماه دسامبر به پایین ترین سطح خود در بیش از شش سال است و به احتمال زیاد به سقوط به 2.4% در ماه های ژانویه-مارس Nayar گفت.

Sitharaman را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه این برنامه خواهد شد بودجه در کشور است که همیشه پیاده روی یک خط از لحاظ مالی کسری بودجه. اطلاعیه ها موثر خواهد بود از 1 آوریل آغاز از هند در سال مالی جدید 2020/21.

منابع به رویترز گفت دولت است به احتمال زیاد به افزایش آن 2020/21 برنامه ریزی استقراض از 7.8 تریلیون روپیه و از آن خواسته است آن بانک مرکزی برای خرید به طور مستقیم بخشی از این اوراق قرضه یک حرکت انجام شده با بانک مرکزی در دهه.

این مقامات که نمی خواهید به توان نام برد همچنین گفت که دولت و بانک مرکزی هند نیز اعلام گام برای کاهش استرس برای کسب و کار در هفته های آینده.

دولت است به احتمال زیاد به تاخیر مالیات برای برخی از صنایع مانند حمل و نقل هوایی, مهمان نوازی و شرکت های کوچک شده اند که بیشترین صدمه دیده بود توسط مستند, مقامات گفت.

RBI نیز به احتمال زیاد به سهولت بد-وام طبقه بندی هنجارها و اجازه می دهد تا بانک ها به افزایش سقف وام خود را برای کمک به شرکت های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو