پرجمعیت جنوب آسیا بوده است آهسته به برخورد با کروناویروس در مقایسه با جاهای دیگر در جهان است. اما موارد جدید در هند و پاکستان و افغانستان و سریلانکا هستند همه شتاب با مجموع در سراسر منطقه با شکوه 500. پنج نفر فوت کرده اند این بیماری در منطقه است.

مقامات نگران هستند که این کشور می تواند به خصوص در معرض خطر باید این ویروس شروع به گسترش به صورت محلی به علت بهداشت ضعیف امکانات و زیرساخت ها است.

در کشمیر ده ها تن از مردم به رویترز گفت آنها شده بود مانع از خروج آنها محلات در روز پنج شنبه به دلیل جاده ها مسدود شد توسط پلیس و شبه نظامی واحد است.

سرینگر ارشد سرپرست پلیس Haseeb مغول به رویترز گفت که جاده راه بندان در سراسر دره شده بود اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“من تا به حال برای رفتن به مادرم به بیمارستان در سرینگر اما پلیس بسته شده جاده ها گفت:” محمد ایوب از نزدیکی شهر Budgam.

“من اینجا منتظر برای دو ساعت گذشته. من حتی نمی تواند رفتن به خانه در حال حاضر به عنوان جاده مسدود شده است با توجه به ترافیک.”

با اکثریت مسلمان کشمیر نیز ادعا توسط هند قوس رقیب پاکستان شده است نسبتا تحت تاثیر این ویروس گزارش اولین مورد در شب چهارشنبه. اما این دره زیبا از هفت میلیون نفر است که یکی از مهمترین militarised مکان بر روی زمین به دلیل یک دهه شورش در برابر هند حکومت و ساکنان آن شده است موضوع به طولانی مدت محدودیت در آزادی.

اینترنت خاموش آغاز شد که در ماه اوت پس از فراگیر تغییر قانون اساسی در کشمیر است فقط تنها کاسته شده است.

چندین مناطق دیگر در هند معرفی محدودیت در مجمع عمومی به عنوان coronavirus موارد در کشور افزایش یافت به 166.

اواخر روز چهارشنبه کویر ایالت راجستان استناد استعماری دوران قوانین است که جلوگیری از غیر قانونی مجمع از 4 یا بیشتر مردم قدرت بیشتر استفاده می شود برای سرکوب شورش.

محدودیت های مشابه نیز معرفی شد در Noida ماهواره ای شهر دهلی نو.

هند مالی hub بمبئی گسترش آن از تعطیلی دفاتر به ساختمان های دولتی در روز پنج شنبه با حداقل نیمی از کارکنان دستور به کار از خانه.

گسترش این ویروس در ادامه به آمار بازار در سراسر منطقه است. روپیه هند کاهش یافت و به نزدیکی رکورد کم در برابر دلار با پاکستان سهام ضربه زدن به پایین ترین سطح خود در پنج سال.

پس از در حال ظهور در اواخر سال گذشته در شهر ووهان آنفولانزا مانند coronavirus آلوده بیش از 218,000 نفر کشته و حدود 9,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im