هند coronavirus ممنوعیت صدور ویزا مشکل جادوها برای بنگلادشی به دنبال درمان های پزشکی

هند به حالت تعلیق در تقریبا همه ویزا به جز دیپلماتیک رسمی سازمان ملل متحد یا سازمان های بین المللی, اشتغال و پروژه ویزاها تا Apr 15 از شنبه.

آن گفت: هر تبعه خارجی که قصد سفر به هند برای “دلیل قانع کننده” ممکن است تماس با نزدیکترین هند ماموریت اما معلق پزشکی ویزا و همچنین.

چندین بیماران و بستگان خود گفت: bdnews24.com آنها تا به حال رزرو قرار ملاقات با پزشکان در هند اما در حال حاضر آنها می توانند سفر وجود دارد با توجه به ویزا تعلیق.

Avijit کومار دی از Shakharibazar در داکا گفت: bdnews24.com مادر او مبتلا به بیماری عروق محیطی یک گردش خون اختلال است.

خانواده رزرو وقت ملاقات در CMC بیمارستان در چنای را وللر برای Mar 24 به عنوان درمان برای این بیماری در دسترس نیست در بنگلادش است. آنها تا به حال اعمال شده برای ویزا از Mar 16 و برنامه ریزی برای سر به هند روز بعد.

“در حال حاضر آنها می گویند آنها نمی خواهند به ما ویزا. ما نمی دانیم که در آن وضعیت ما را به” Avijit گفت.

پس از خانواده تماس هندی کمیسیون عالی در داکا از طریق ایمیل برای کمک به این کمیسیون خواسته آنها را به بیمار و دیدار با کمیساریای عالی ریوا Ganguly داس Avijit گفت.

او گفت: آنها را به بالا و کمیسیون در روز یکشنبه اما هیچ ایده چه چیزی اتفاق خواهد افتاد.

یک مقام رسمی در این کمیسیون نمی تواند امید زیادی هم نیست. “ما نمی اجازه می دهد هر کسی در حال حاضر خواند و گفت: bdnews24.com.

Zahurul اسلام یک معلم در فریدپور دولت Ainuddin کالج, گفت که او نگران بود در طول درمان از مادرش که تا به حال سفر به چنای در سال گذشته بیش از یک بیماری ستون فقرات در CMC بیمارستان و برنامه ریزی شده بود به ترک هند دوباره به زودی.

پیر داکا Rayhan احمد پدر است که مبتلا به بیماری های قلبی و صحبت در مورد مشابه عدم قطعیت است.

بیش از 3000 بنگلادشی سفر به هند روزانه برای مقاصد مختلف و بیش از 10 درصد از آنها به دنبال درمان وجود دارد با توجه به دولت است.

بنگلادش بیماران نیز افزایش هند در صنعت گردشگری پزشکی در چند سال گذشته است. حدود 45 درصد از اتباع خارجی تحت درمان در هند هستند که از بنگلادش با توجه به اتاق های بازرگانی و صنعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de