هند لغو همه ویزای توریستی بسته میانمار مرز به عنوان منطقه ای coronavirus موارد افزایش

این ویروس به آمار اروپا و ایالات متحده به مراتب سخت تر از چین بیشترین همسایگان در جنوب آسیا که در آن هیچ کس هنوز درگذشت. اما به عنوان تعدادی از موارد در منطقه صدر 80 کارشناسان ترس که آن نامعقول سیستم های پزشکی ممکن است قادر به رسیدگی به این نوع از مراقبت های ویژه مورد نیاز است.

“همه موجود ویزا به جز دیپلماتیک رسمی الملل/سازمان های بین المللی, استخدام, پروژه, ویزای ایستاده به حالت تعلیق تا 15 مارس سال 2020” هند وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

میلیون ها نفر از اتباع خارجی از مبدا هند که به طور سنتی اعطا ویزا-دسترسی رایگان خواهد شد در حال حاضر نیز نیاز به درخواست سفارش خواندن.

این اقدامات جدید را به اثر از 1200 به وقت تهران در مارس 13.

مشورتی گفت: هر کسی که با یک “دلیل قانع کننده” برای سفر به این کشور می تواند تماس خود را به نزدیکترین هند ماموریت. همچنین خواست اتباع هند برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور در یکی از مهمترین و گسترده مشاوره پس از وقوع آغاز شد و در اواخر ماه دسامبر.

سخنران برای هند بهداشت و وزارتخانه های خارجی پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

Tourists wearing protective masks are pictured at the historic Taj Mahal in Agra, India, Mar 3, 2020. REUTERS

گردشگران با پوشیدن ماسک محافظ در حال تصویر تاریخی تاج محل در آگرا در هندوستان, Mar 3, 2020. ایسنا

در روز سه شنبه هند به حالت تعلیق در صدور ویزا برای شهروندان و فرانسه و اسپانیا و آلمان تا اطلاع ثانوی. این محدودیت ها در حال حاضر در محل برای شهروندان چین, ایتالیا, ایران, ژاپن و کره جنوبی – پنج کشور بدترین ضربه شیوع ویروس.

شرکت هواپیمایی ملی هوایی هند روز چهارشنبه گفت: آن تعلیق پروازها به مقصد ایتالیا و کره جنوبی تا مارس 28 مارس 25 بود.

هند نیز بسته مرزی با کشور همسایه میانمار برای مقابله با شیوع این بیماری به کشورهای سراسر جنوب آسیا گزارش افزایش موارد است. هیچ مواردی که تا کنون تایید شده است در میانمار.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی (جلوگیری از) انتقال از coronavirus/COVID-19 بین المللی مرز با میانمار بسته شده … تا سفارشات بیشتر,” N Biren سینگ وزیر از شمال شرقی ایالت مانیپور که به دلیل داشتن مرز مشترک با میانمار گفت: در یک توییت در روز سه شنبه.

مجموع موارد در کشور افزایش یافت و به 68 روز چهارشنبه با توجه به داده ها از فدرال وزارت بهداشت و وزیر ارشد ایالت ماهاراشترا.

این کشور در جنوب ایالت کرالا که گزارش سه مورد جدید بیش از آخر هفته روز سه شنبه گفت: آن بستن مدارس و سینما, برای جلوگیری از شیوع بیشتر. مدارس در حداقل دو مطلب متحده نیز بسته شده است.

در افغانستان تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به هفت از چهار وزارت بهداشت گفت: در روز چهارشنبه.

بنگلادش دادگاه عالی کارگردانی کرده است دولت را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از افزایش قیمت ماسک و sanitisers پس از آن گزارش خود را برای اولین بار سه مورد از این ویروس در روز یکشنبه.

دو تا از این موارد باید پس از آزمایش منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de