همه غیر فوری عمل جراحی انتخابی است که معلق به آزاد کردن منابع به عنوان بيمارستان آماده شدن برای مقابله با تاثیر کامل COVID-19.

اعلام تعلیق در نظر گرفتن اثر از نیمه شب چهارشنبه اسکات موریسون گفت: تنها دسته 1 و برخی از “استثنایی” دسته 2 عمل جراحی انجام می شود “تا اطلاع ثانوی”.

اندازه گیری شد و به توافق ملی کابینه فدرال و رهبران دولت ها و پوشش های عمومی و خصوصی از سیستم.

بیماران در انتظار عمل جراحی قرار داده شده توسط دکتر خود را در یکی از سه دسته

  • دسته 1 – نیاز به درمان ظرف مدت 30 روز. پتانسیل بدتر به سرعت به نقطه ای که در آن وضعیت بیمار ممکن است تبدیل به یک اورژانس

  • دسته 2 – نیاز به درمان در عرض 90 روز. وضعیت خود باعث درد و اختلال یا ناتوانی است. بعید است که به سرعت رو به زوال و بعید است برای تبدیل شدن به یک اورژانس

  • دسته 3 – نیاز به درمان در برخی از نقطه در آینده سال است. وضعیت خود باعث درد و اختلال یا ناتوانی است. بعید است که به سرعت رو به زوال.

موریسون گفت: لغو برخی از عمل جراحی انتخابی را “حفظ منابع از جمله تجهیزات حفاظتی” برای کمک به هر دو دولتی و خصوصی خدمات درمانی COVED-19.

او گفت این بود “در حال حاضر تا حد زیادی اجرا شده برای دسته 1 و دسته 2 و این بدان معنی است که بیشتر پوسته پوسته شدن از کسانی که اعمال جراحی الکتیو در دسته 2.”

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone گفت: AMA حمایت از ممنوعیت. “پزشکان اطمینان خواهد داد که بیمارانی که عمل جراحی خود را با تاخیر نگاه دارد و با توجه به توصیه های پزشکی.”

زودتر ویکتوریا برتر Daniel Andrews هشدار داد وجود دارد خواهد بود یک “مرحله سوم” از پاسخ به این ویروس پس از ملی کابینه روز سه شنبه به توافق بیشتر بسته فراز – اگر چه او گفت ما هنوز وجود دارد.

اندروز تصریح کرد این بود حیاتی مردم دنبال سلامت اجتماعی و فاصله گرفتن مشاوره. او گفت: Centrelink صف شد دلخراش اما “آنچه ما نمی خواهیم که صف برای افرادی که نیاز به یک ماشین برای کمک به آنها را تنفس می کنند.

“ما نمی توانیم به مردم در صف برای تخت های مراقبت ويژه – که معنی آنها خواهد مرد” او گفت:.

“اگر ما یک وضعیت که در آن این ویروس اساسا دور می شود از ما هزاران نفر از مردم که تنها برای زنده ماندن اگر آنها تنفس می تواند با کمک یک ماشین.

“ما نمی خواهد به اندازه کافی ماشین آلات پرستاران و پزشکان به ارائه که مراقبت. من مطمئن هستم که آیا من می توانم آن را واضح تر از آن است. اگر شما نیاز به شواهد بیشتر به نوبه خود بر روی تلویزیون خود را. یک نگاه آنچه که در ایتالیا.”

موریسون نیز با تشکیل یک COVID-19 هماهنگی کمیسیون به توصیه زیر سازی ویروس, اقتصادی, تاثیر گرد هم آوردن تلاش برای کاهش اثرات.

موریسون گفت: “این است که در مورد کار همکاری در سراسر خصوصی به عمومی و خصوصی-به-شبکه های خصوصی برای باز کردن منابع شکستن تنگناها و رفع مشکلات تا خانواده های استرالیا, کسب و کار و جوامع در حال پشتیبانی از طریق به چالش کشیدن ماه جلوتر.”

از آن خواهد شد به رهبری نویل قدرت سابق مدیر عامل شرکت Fortescue فلزات گروه با یک هیئت عالیرتبه دولتی با پس زمینه در کسب و کار دولت و نه برای سود بخش است.

آنها عبارتند از سابق کار وزیر گرگ Combet سابق وزیر از وزارت بهداشت و درمان جین Halton سابق مدیر عامل تلفات منابع Paul کمی EnergyAustralia مدیر عامل کاترین Tanna و سابق Telstra مدیر عامل دیوید Thodey (معاون) که به ریاست اخیر تحقیقات فدرال خدمات عمومی. نمایندگی از این نه برای سود بخش است هنوز اعلام نشده است.

وزرای امور نخست وزیر بخش (Phil Gaetjens) و خانه امور (مایک Pezzullo) نیز در این کمیسیون است.

موریسون گفت: این کمیسیون بود “در مورد بسیج یک کل از جامعه و کل-از-اقتصاد تلاش”.

او در یک کنفرانس خبری گفت او پله قدرت و “من به سادگی گفت: Nev, من نیاز به شما برای خدمت به کشور خود”.

موریسون بستری آنچه که او شده است و تمایلی به گفتن قبل که وجود دارد تفاوت در ملی کابینه. تاکید اساسی آن وحدت او گفت: “مطمئن شوید که وجود دارد ممکن است زمان عجیب و غریب که در آن وجود دارد ممکن است کمی تفاوت در لبه. اما من می توانم به شما بگویم که در تمام زندگی کاری در زندگی من را دیده اند هرگز متحده و سرزمین های کار هم مانند آنها در حال کار با هم در حال حاضر.

“این است که همه ما اولویت را به حفظ این انسجام و اقدام مشترک با هم تا آنجا که امکان پذیر است. اما ما همچنین نیاز به رسمیت شناختن است که در برخی از اماکن کشورها و مناطق در موقعیت های مختلف به سایر نقاط کشور است.” او instanced قلمرو شمالی با آن جوامع از راه دور.

از آن شده است NSW و ویکتوریا شده اند که بیشتر رو به جلو با تکیه بر مسائل ویژه مدارس.

NSW روز چهارشنبه اعلام کرد دشوار اقدام به سرکوب “بی پروا گردهمایی های اجتماعی”.

پلیس قادر خواهد بود به موضوع $1,000 در نقطه جریمه برای افراد و $5,000 برای شرکت هایی که مطابق با وزرا جهت. برای مثال اگر یک فرد سازمان یافته و یا در پاره ای از موارد bootcamp بیش از مجاز ده نفر می تواند آنها را جریمه نقدی محکوم شد.

پلیس دیگر نمی خواهد نیاز به یک حکم به دستگیری کسی نقض بهداشت عمومی به منظور. این زیر NSW قانون برای افزایش قدرت پلیس منتقل شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو