فوق العاده سخت’: Qld چهره های نبرد دشوار برای رسیدن به هدف تجدید پذیر

با استثنا از گلدستون نیروگاه که Goss دولت فروخته شده به Comalco در سال 1994 کوئینزلند ماند در ادامه به ساخت سوخت زغال سنگ نیروگاه به اوایل 2000s و خود را به آنها امروز است. جدیدترین کسانی که ژنراتور Tarong شمالی افتتاح شد در سال 2003. این بخشی از یک ناوگان قوی دولتی زغال گیاهان است که باید از این ظرفیت برای حفظ عامل – و پمپاژ کربن – تا 2030s و 2040s.

Gladstone's coal-fired power station, which the Goss government sold to Comalco in 1994.

گلدستون را coal-fired power station که Goss دولت فروخته شده به Comalco در سال 1994.اعتبار: Dominic Lorrimer

ما زندگی می کنند در بالاترین ساطع دولت از یکی از بالاترین سرانه کربن ساطع کشور در جهان است. کوئینزلند سرانه تولید گازهای گلخانه ای هستند 32 متریک تن در مقایسه با استرالیا متوسط 15 تن 6 برای اروپا و 7.5 برای چین است. نیمی از کوئینزلند کربن تولید گازهای گلخانه ای آمده از ایستگاه های برق.

این Palaszczuk دولت برنده انتخابات 2015 با هدف تولید 50 درصد از کوئینزلند برق از منابع تجدید پذیر تا سال 2030.

گرفتن وجود دارد که فوق العاده سخت است.

به دولت خود را با توجه, پیشرفت ساخته شده است. کوئینزلند دیده خورشیدی بوم با 2000MW جدید در مقیاس بزرگ پروژه های انرژی خورشیدی در حال حاضر عامل و یا متعهد و عظیم 11,500 مگاوات پیشنهاد شده است. یک دولت جدید متعلق به شرکت CleanCo ایجاد شده جدید گاز tenures افتتاح شده است و قیمت برق را تثبیت البته تا حدودی به دلیل $770 میلیون هزینه یارانه خورشیدی پشت بام خوراک در تعرفه ها شده است از تغییر قیمت برق به بودجه مناسب است.

در آخرین تثبیت چهره های ملی – اواسط 2019 – Queensland تقریبا 14,000 مگاوات نصب شده تولید برق, 8000 زغال سنگ سوز (5500MW که متعلق به دولت). ما 3500MW گاز 700 در مقیاس بزرگ خورشیدی (یک رقم به سرعت در حال بالا رفتن به 1200 متعهد می آید آنلاین) و بقیه در بیت و باب باد پمپ آبی و زیست توده.

انرژیهای تجدید پذیر هستند متناوب بنابراین تنها 10-15 درصد از شبکه برق استفاده می کنیم در واقع آینده از آنها. که کمترین انرژی های تجدید پذیر را در بازار ملی است.

اگر کوئینزلند است برای دیدار با 50 درصد هدف این ترکیب باید تغییر کند. ما باید بیشتر انرژیهای تجدید پذیر حمایت باتری گاز و یا گزینه های دیگر. دولتی ژنراتور را به زخم حق بازگشت. که نمی خواهد ارزان و یا قیمت برق و یا هزینه به دولت در ترازنامه.

ژنراتور به ارزش 3 میلیارد دلار در دولت ، با دولت در حال حاضر برگزاری 72 میلیارد دلار در بدهی (پیش بینی به رشد به مبلغ 84 میلیارد 2021-22) و رتبه بندی سازمان های تنفس پایین خزانه داری را به گردن یک جانبه بستن ژنراتور پایین خواهد غوطه دولت به بحران بدهی.

در حالی که دولت انجام داده است و آنچه در آن می تواند تا کنون – ترویج خورشیدی و حفظ فشار بر دولت فدرال به منظور توسعه یک سیاست انرژی – کوئینزلند LNP است که هیچ جا دیده می شود.

رهبر آن Deb Frecklington می گوید: واژه “انرژی تجدید پذیر” و “تغییر آب و هوا” اما مخالف تجدید پذیر هدف است. او فدرال همکاران با توجه به بیشتر زغال سنگ در کوئینزلند با موریسون دولت ارتکاب مالیات دهندگان بودجه به یک مطالعه امکان سنجی برای یک شمال کوئینزلند سوخت زغال سنگ نیروگاه و پشتیبانی توسط فدرال MP جورج کریستنسن.

Queensland LNP Leader Deb Frecklington says the words "renewable energy" and "climate change" but opposes the renewable target.

کوئینزلند LNP رهبر Deb Frecklington می گوید: واژه “انرژی تجدید پذیر” و “تغییر آب و هوا” اما مخالف تجدید پذیر هدف است.اعتبار:AAP تصویر/دارن انگلند

دولت وزیر انرژی آنتونی Lynham می گوید او با اعتماد به نفس کوئینزلند دیدار خواهد کرد هدف خود را, اما آن را نه با وضع قانون (به عنوان آن را در ویکتوریا, است که هم هدف برای 50 درصد تا سال 2030) است و هیچ منتشر مسیر.

شیطانی معضل برای هر دو Mr Lynham و خزانه دار است که تنظیم یک نقشه راه پر از خطر که از کشورهای مشترک المنافع که دارای فراگیر مسئولیت برای هر دو آب و هوا و انرژی ندارد عملکرد سیاست انرژی.

در حالی که بحث آب و هوا تا کنون متمرکز شده Adani و زغال سنگ تولید گازهای گلخانه ای از صادرات که ما مسئول تحت قوانین بین المللی وجود داشته است هیچ تظاهرات هیچ فعالان لباس پوشیدن و به عنوان koalas و هیچ سیاست بحث در مورد این انتشار گازهای گلخانه ای – آنهایی که هر شبکه متصل Queenslander پمپ از هر زمان ما به نوبه خود در نور است.

در حال بارگذاری

اگر ما جدی در مورد تغییر آب و هوا این موضوع است که در آن لاستیک بازدید از جاده در کوئینزلند. فکر Queenslanders می توانید مکث و توقف و به اشتراک گذاری عکس از امضاء koalas برای یک لحظه و بپرسید که آیا رهبران ما و یا چگونه آنها قصد دیدار با هدف تجدید پذیر. و یا ما می تواند به بالا و نجات برای یک خانوار باتری.

راشل نولان است اجرایی رئیس McKell موسسه کوئینزلند مستقل و مترقی سیاست های عمومی فکر می کنم تانک با تمرکز بر سیاست های اقتصادی. او وزیر دارایی در کوئینزلند کار دولت است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>