ناقص و ناکافی: اطلاعاتی وجود ندارد برای سالمندان به دنبال زندگی کمک

از امروز جوانترین از نزدیک به 70 میلیون جمعیتی که 55; قدیمی ترین 74. در دهه آینده میلیون ها نفر از آنها نیاز به مراقبت طولانی مدت. بسیاری از باقی خواهد ماند و در خانه های خود را با خانواده و یا “رها” سرپرست خدمات وام ، برخی حرکت خواهد کرد با بستگان. کسانی که بیشتر وابسته به مراقبت ممکن است را انتخاب کنید و خانه های سالمندان. متنوع و گسترش جمعيت مسن تر است که به دنبال کمک.

برای بیش از یک دهه “زندگی کمک” خوابگاه رشد سریع تر از هر بخش دیگر از مراقبت دراز مدت میباشد. به طور معمول بیشتر در خانه مانند یک full-پرستاری مراقبت تسهیلات زندگی کمک است که اغلب مورد علاقه افرادی است که به طور کلی مستقل اما هنوز هم نیاز به حمایت با فعالیت های روزانه. به طور کلی ارائه دهندگان کمتر از خدمات پزشکی هر چند بسیاری از ارائه درمان و مراقبت از حافظه برای ساکنان با بیماری آلزایمر و دیگر انواع زوال عقل است.

ما و همکاران ما پیگیری همیشه در حال تغییر شرایط مراقبت طولانی مدت در ایالات متحده آمریکا به عنوان ما به بررسی سیاست ها و شیوه های ما را مشاهده کرده اند که گسترش زندگی کمک است که به وضوح یک بازی را تغییر ایجاد چالش های جدید در این صنعت است. بسیاری از کشورها افزایش یافته زندگی کمک قوانین و مقررات در سال های اخیر است. برخی از طرفداران مصرف کننده نامیده اند پرستاری-سبک صفحه اصلی قوانین فدرال هر چند دیگران مخالفت با این, گفته, کمک زندگی می کنند باید به اندازه کافی انعطاف پذیر برای خدمت به ساکنان با طیف وسیعی از نیازهای خود از مراقبت های شخصی تنها به پایان زندگی راحتی.

برای درک بهتر مصرف کنندگان را به انتخاب در هنگام خرید برای اقامت زندگی کمک ما انجام یک معاینه سلامت از خدمات وب سایت در هر دولت است.

هدف ما: برای پیدا کردن چه مقدار اطلاعات متحده ارائه به مردم در مورد زندگی کمک.

سالمندان که به طور کلی مستقل اغلب انتخاب خوابگاه زندگی کمک. گتی ایماژ / الیزابت W. Kearley

آنچه ما در بر داشت

بر خلاف خانه های سالمندان که تنظیم شده توسط دولت فدرال ایالات متحده نظارت بر زندگی کمک آنها تعریف آنچه به منزله یک زندگی کمک اقامت ایجاد الزامات صدور مجوز و تعیین استانداردهای کیفیت.

داده ها از ایالات متحده در زندگی کمک رایگان ارائه شده است ، همه دارای مجوز اقامت هستند ذکر شده است. در حالی که خصوصی خدمات جستجو ممکن است کمک به مصرف کنندگان از طریق گزینه های آن روشن نیست چگونه کامل – یا هدف آنها هستند. برخی از خدمات وجود داشته باشد در درجه اول برای اهداف بازاریابی; آنها جمع آوری هزینه از خوابگاه آنها فهرست.

با استفاده از معیارهای فرموله شده از تحقیقات قبلی همراه با اطلاعات ارائه شده توسط برخی از ایالت ها مورد بررسی قرار می دهیم 39 عناصر کلیدی هر وب سایت. این عناصر شامل اندازه امکانات, هزینه, مجوز, وضعیت بیمه آن را می پذیرد و هر گونه خدمات ویژه ارائه شده مانند مراقبت از حافظه. ما نیز در نگاه هر وب سایت قابلیت استفاده – سهولت در پیدا کردن اطلاعات حیاتی است.

گروه دیگری از محققان با انجام یک مطالعه مشابه در سال 2005. در برخی از مناطق یافته های ما نشان داد قابل بهبود است. در مطالعه پیش از آن تنها در حدود 15% از وب سایت ارائه گزارش از دولت مورد نیاز بازرسی کیفیت. ما در بر داشت 70 درصد در حال حاضر آنها را ارسال.

شکاف قابل توجهی باقی می ماند اما. تنها حدود یک چهارم از کشورهای آشکار این نوع پرداخت خود پذیرفته خوابگاه. اگر چه کمک هزینه های زندگی متفاوت است از جایی به جای تنها دو کشور فاش آنچه که یک مشتری شارژ می شود. دانستن دسترسی پرسنل مراقبت بحرانی است اما باز هم فقط دو کشور تا به حال هر گونه اطلاعات در مورد در دسترس بودن کارکنان.

بیش از دو سوم از کشورهای نمی گویند که آیا خود خوابگاه ارائه مراقبت از حافظه. که دشوار است به درک بسیاری از افراد مبتلا به آلزایمر و یا زوال عقل ترجیح می دهند زندگی کمک بیش از خانه های سالمندان. در این کشورها که در آن جزئیات داده شد آمار نگرانکننده شد: بیش از 20 درصد از فلوریدا زندگی می کنند در مناطق روستایی شهرستانهای بدون دسترسی به مراقبت از حافظه.

اطلاعات در وب سایت های دولتی در مورد زندگی کمک است که اغلب محدود و یا از دست رفته است. گتی ایماژ/Oliver رسی

وزارت امور خارجه وب سایت دشوار است به حرکت

به طور کلی وب سایت کاربر پسند. اگر چه بسیاری از اصول اولیه بودند که نسبتا آسان برای پیدا کردن گسترده جستجو لازم بود برای جزئیات بیشتر در مورد فردی خوابگاه. گاهی اوقات آن را حتی روشن است که سازمان دولتی مسئول زندگی کمک نظارت.

هنوز هم وجود دارد لکه های روشن بیشتر در کشورهای با قابل توجه سالمندان جمعیت: کالیفرنیا ذکر شده در بازرسی های به روز رسانی. فلوریدا جزء به جزء فعالیت های ارائه شده در هر محل اقامت. آریزونا ارسال شده ساده-زبان خلاصه ای از نتایج بازرسی حتی فهرست نویسی جریمه وضع شده بر امکانات نظارتی برای نقض. اما ستوده شیوه استثنا بودند. حداقل جزئیات بیشتر مورد نیاز هستند در کیفیت و هزینه و خدمات ضروری مانند مراقبت از حافظه. و تمام وب سایت های دولتی باید ارائه نتایج بازرسی از جمله جزئیات بیشتر در مورد جریمه یا مجازات.

اعطا بهبود اطلاعات در وب سایت ممکن است نیاز به جدید و یا تجدید نظر در مقررات دولت است. برخی از ایالت ها, برای مثال, انجام بازرسی تنها یک بار در هر دو سال این محدودیت در دسترس بودن جدید گزارش های بازرسی. یک اقلیت متحده تحمیل خاص نیروی انسانی قوانین و مقررات که توضیح می دهد که کمبود نیروی انسانی داده ها در دسترس است.

اما بیشتر و بیشتر مردم انتخاب زندگی کمک. دولت در حال حاضر بودجه بسیاری از منازل به ارائه مراقبت برای کم درآمد غیر فعال شهروندان است. نیازهای خود را – و – آسیب پذیری قابل توجهی به اندازه کافی برای متحده به ارزیابی مجدد نقش خود در حفاظت از زندگی کمک ساکنان. اضافه کردن دقیق و مفصل محتوا به وب سایت خود را بزرگ خواهد بود ،

درست است که دولت وب سایت های بهتر از آنها 15 سال پیش. اما آنها کمتر از آنچه که باید باشد. بسیاری از افراد معلول و خانواده هایی که آنها را دوست دارم بیشتر نیاز به انتخاب مناسب. هنگام مرور اینترنت اصل “مراقب باشید خریدار” باید نه راننده.

[دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>