‘اشتباهات و بی عدالتی’: آلوده GP خواستار عذرخواهی از وزیر بهداشت

او گفت: علائم خود را نمی تحقق معیارهای coronavirus تست اما او به هر حال “نه تصور برای یک لحظه این امر به نوبه خود مثبت”.

“من معتقدم که شما باید گرفته ارزان فرصت سیاسی و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و قدردانی عذرخواهی,” او گفت: وزیر.

Dr Chris Higgins and daughter Missy, pictured at a fundraising telethon several years ago.

دکتر کریس هیگینز و دختر خانم تصویر در جمع آوری کمک های مردمی telethon چند سال پیش. اعتبار:ASRC/Facebook

دکتر هیگینز دیدم حدود 70 بيمار در تورک درمانگاه و سالخورده-مرکز مراقبت Mecwacare هفته گذشته است.

اعلام تشخیص در شنبه Ms Mikakos گفت که او “کاملا مات و مبهوت که این پزشک است که با تجربه آنفولانزا مانند علائم ارائه شده به کار”.

ملبورن GPs بسیج در سراسر Dr Higgins.

در حال بارگذاری

در نامه ای به Ms Mikakos فدرال و وزیر بهداشت گرگ شکار پزشکان گفت: GPs که وقایع “با افزایش وحشت”.

“ما می دانیم که از تجربه دیگر کشورها که بسیاری از پزشکان تبدیل شده اند مریض و مرده در این دوره انجام شغل خود را در این شیوع” نامه است.

“ما در حال حاضر در تلاش برای آمد تا با برنامه های در چگونه برای مراقبت از بیماران ما در حالی که به حداقل رساندن خطر ابتلا به خودمان بیماران ما و عزیزان ما.”

این نامه گفت: ادعای تجهیزات با توجه به پزشکان برای محافظت از خود و بيماران “کاملا نادرست”.

“راه شما تحت درمان با همکار ما امروز به ما داده است کمی اعتماد به نفس است که ما باید حمایت از ما, وزیر بهداشت,” نامه است.

“به خلاف شما ثابت کرد که شما آماده برای پرتاب هر گونه آلوده, دکتر, زیر اتوبوس.”

دکتر هیگینز توسعه آبریزش بینی در یک پرواز داخلی از دنور به سان فرانسیسکو در مه 27 و سپس پرواز از سان فرانسیسکو به ملبورن پرواز UA0060 پس از رسیدن 9.30 صبح در فوریه 29.

در حال بارگذاری

Ms Mikakos گفت: پزشک ممکن است قرارداد این ویروس در یک پرواز در آمریکا اما با حضور کار با علائم شبه آنفولانزا, درمان ده ها تن از بیماران بیش از پنج روز میان چهار شنبه, مه 2 و چهار شنبه, مه 6.

دکتر هیگینز که شناخته شده به عنوان پدر خواننده Missy Higgins, همچنین درمان دو بیمار در مرکز مراقبت از سالمندان MecwaCare.

یک نشانه در مقابل تسهیلات هشدار داد بازدید کننده ای که آنها در معرض خطر ابتلا به یک “influenza-like illness” با مراجعه به مرکز است. سالمندان-مراقبت از بیماران هستند که از نزدیک تحت نظارت و جدا شده در اتاق خود را.

دکتر هیگینز است یازدهم فرد برای تست مثبت در ویکتوریا برای کوروناویروس.

این تورک درمانگاه در مالورن جاده بسته شده است و تمام بیمارانی که آمد به تماس با پزشک و همچنین درمانگاه کارکنان مورد نیاز خود جدا برای 14 روز.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که تماس با آنها را از طریق پیام متنی و ایمیل با جزئیات تماس برای مشاوره بیشتر آنها خواهد شد و نظارت بر آنها به صورت نشانه ها و علائم.

این بخش نیز با مقامات برای به دست آوردن مسافر جزئیات از پرواز.

شنبه شب صدها نفر از GPs و بهداشت حرفه ای در زمان به Ms Mikakos’ Facebook صفحه برای نشان دادن حمایت خود را به دکتر هیگینز و محکوم کردن او دست زدن به تشخیص خود.

“شما همچنین ممکن است مراجعه کنید همه ما به AHPRA چون احتمالا یک پزشک در کشور که مشغول به کار نشده با یک سرماخوردگی یا بدتر” نوشته کارولین Bursle.

“نظرات و پیشنهادات خود را نشان می دهد متناوب عدم درک از سیستم است که در آن کار می کنیم. زمستان در حال رفتن به جالب خواهد بود اگر همه ما نیاز به ماندن در خانه برای هر sniffle یا خارش گلو. من امیدوارم که شما عذرخواهی خود را آماده برای دکتر که به دنبال بخشنامه دولت و عموم خجالت برای آن,” او نوشت.

“من یک پزشک عمومی و کاملا رک و پوست کنده من از خشم نظر خود را به رسانه ها” نوشت: بیانکا کارول.

“خود را قربانی که فقیر, دکتر, توسط, خود, دستورالعمل حتی با معیار برای تست ظالمانه است… من به طور کامل آماده شده برای این واقعیت است که من به کروناویروس در حالی که انجام کار من است. به عنوان پزشکان ما با درک این خطرات و در عین حال هنوز هم ما نشان می دهد تا آنجا که سوگند ما در زمان. با خطر در حال حاضر از AHPRA اطلاعیه های عمومی و افترا من فکر می کنم شما بیشتر بیماران در حال منحرف به ما در حال حاضر مبارزه بیمارستان. من مشتاقانه منتظر عذرخواهی خود را به همکار ما,” او نوشت.

یک مسافر در همان پرواز به عنوان دکتر هیگینز که نمی خواهید نام برد و گفت: هیچ کس تا به حال با او تماس شنبه شب.

“من در مورد این همه وقتی که من خواندن مقاله آنلاین, شرکت هواپیمایی تا به حال به نام من,” او گفت:. “من هیچ نظری ندارم اگر من نشسته در نزدیکی این مرد یا نه احتمالا بعید است اما من مطمئن نیستم.

او گفت که او به نام خط و گفته شد به دلیل نبود او با نشان دادن علائم او نخواهد بود تست شده است.

“به جای من خواسته شد به خودم جدا برای هفت روز پس از آن در حال حاضر شده است یک هفته که من آن را انجام دهد.

“این همه بسیار underwhelming. من فکر کردم که می خواهم ارسال یک آمبولانس با یک پلیس اسکورت.”

علائم کروناویروس شامل تب و سرفه و گلو درد و سردرد و تنگی نفس و مشکلات تنفسی است. اگر شما گمان می برند شما و یا اعضای خانواده کروناویروس شما باید تماس بگیرید (نه بازدید) خود را GP یا حلقه ملی Coronavirus اطلاعات سلامت خط تلفن در 1800 020 080.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net