در کره جنوبی رای ویروس ارائه لغزش پیروزی حزب حاکم

با بیش از 99 درصد از آرای شمارش ماه را در سمت چپ متمایل به حزب دموکرات برنده شده بود 163 کرسی از 300 عضو شورای ملی با توجه به ملی کمیسیون انتخابات در روز پنج شنبه صبح. ماهواره ای حزب دموکرات ایجاد شده برای روز چهارشنبه انتخابات موفق به کسب 17 کرسی. با هم این دو گروه به سه پنجم از همه کرسی به ماه بزرگترین اکثریت کرسی ها در سه دهه.

اصلی محافظه کار مخالف ایالات آینده حزب و خود ماهواره آینده کره حزب دچار یک شکست خرد کردن برنده 103 کرسی های بین آنها را. کرسی های باقی مانده گرفته شد توسط مستقل و نامزدهای انتخابات از احزاب کوچکتر.

همه گیر و یا نه کره جنوبی ثابت مشتاق به رای دادن در این انتخابات به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک midterm همه پرسی در ماه انتخاب برای یک دوره پنج ساله در سال 2017. این مشارکت بود 66.2% بالاترین برای یک انتخابات پارلمانی در 28 سال.

روز چهارشنبه انتخابات نخستین بار در 16 سال است که در سمت چپ متمایل به احزاب امن یک اکثریت پارلمانی به کره جنوبی حمایت خود را از این دولت که موفق به کسب ستایش دیگران برای آوردن این بیماری تحت کنترل است.

پیروزی های خود را می تواند تشویق ماه به نیروی تازه دادن به او را متوقف دیپلماسی با کره شمالی و مطبوعات جلوتر داخلی با اولویت مانند اصلاح امور خارجه دادسراها.

در کره جنوبی, انتخابات, به طور معمول تصمیم گرفته شده اند منطقه ای و وفاداری ایدئولوژیک تفاوت بیش از کره شمالی و یا مسائل مانند اقتصاد و فساد است. اما این بار “چگونه دولت در پاسخ به کروناویروس ترین عامل تعیین کننده در رئیس جمهور تصویب رأی و در انتخابات مجلس گفت: Park Si-جوان سر از بال و کره جنوبی یک سئول-سیاسی مبتنی بر نظر سنجی شرکت.

انتخابات در کره جنوبی “می گوید دیگر رهبران جهان است که چگونه آنها را به پاسخ خود را در بحران می تواند باعث شکستن و یا سیاسی خود را به بخت و اقبال” گفت: Duyeon کیم یک مشاور ارشد در شرق آسیا و سیاست هسته ای در گروه بین المللی بحران. “از آنجا که این بیماری همه گیر است که در بالا از ذهن همه است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net