در ستایش از دفتر: اجازه دهید یادگیری از COVID-19 و سنتی محل کار بهتر

داشتن تا به حال به سرعت در حال تنظیم برای کار از خانه با توجه به COVID-19 بسیاری از مردم در حال حاضر نیاز به تنظیم مجدد به زندگی بازگشت ، بسیاری خواهد شد که لذت بردم جنبه از آنچه است که گاهی اوقات به نام “توزیع شده کار می کنند” اما برخی ممکن است هراس بازگشت.

پس وجود یک میانه ؟ می تواند ترکیبی مقدمات کار شناخته شده برای افزایش رفاه و بهره وری بیشتر از ویژگی های مشترک از محل کار در آینده ؟

ما می گویند بله. سازمان نیاز به تشخیص ارزشمند عادات و مهارت های کارکنان را توسعه داده اند به کار به طور موثر از خانه در طول مستند. اما آنها باید استراتژی خوب برای کاستن از انتقال به فیزیکی محل کار.

در انجام این کار آنها باید هدف برای بهترین از هر دو جهان — انعطاف پذیری توزیع کار و مزایای شناخته شده مشترک در محل کار.


ادامه مطلب: مرگ از طرح باز ، اما یک انقلاب است در هوا


خوب است رهایی به hot desking

یک شروع خوب خواهد بود مناسب ارزیابی مجدد این دو بدترین جنبه های زندگی دفتر: شلوغ باز-طرح توجیهی و طرح های به اصطلاح “hot desking”.

تنگ مشترک دفاتر و رایگان برای همه hot desking هر دو شناخته شده برای خود اثرات منفی بر کیفیت محیط کار و زندگی است. نتایج اغلب اختلافات میان فردی کاهش بهره وری و نرخ بالاتر از بیماری.

برخی از سازمان ها در حال حاضر انجام می شود دور با hot desking در تلاش برای بهبود جسمی و روانی خوبی بودن. اذعان شواهدی که محکم بسته بندی شده, صرفه جویی در هزینه باز-طرح توجیهی دفتر ترتیبات باید تحویل داده نشده است آنچه وعده داده شده بود باید یکی دیگر از اولویت است.

امیدوارم تاثیر COVID-19 در کسب و کار به عنوان معمول خواهد املا پایان این اغلب ضعیف فکر طریق مدیریت fads.

کار و زندگی تعادل: چگونه شرکت های کمک به کارکنان خود و همچنین افزایش بهره وری ؟ www.shutterstock.com

کار از خانه می تواند جداسازی

در همان زمان وجود دارد بدون نیاز به پرتاب نوزاد با bathwater. دفتر هنوز مزایای آن وجود دارد و تحقیقات نشان می دهد که کار از خانه روشن معایب برای کارکنان و سازمان هنگامی که آن را به عنوان یک پیشنهاد دائمی تنظیم.

یک مطالعه بزرگ (ناشناس) ما فورچون 100 شرکت فن آوری. آن را شروع به عنوان یک سنتی بررسی آنچه در آن مانند برای افراد به کار از خانه اما تکامل به بررسی اثر آنچه رخ داده به این شرکت جامعه در هنگام کار از خانه بود normalised.


ادامه مطلب: تحقیق در desking و فعالیت های مبتنی بر کار نیست تا مثبت


گزینه محدودیت توزیع کار به معنای کارکنان به سادگی متوقف آینده به کار در دفتر. بسیاری از گزارش های شناخته شده مزایای کار از خانه مانند تعادل کار و زندگی و بهره وری.

آنها همچنین گزارش داد یک نوع از “سرایت اثر”. به عنوان همکاران شروع به اقامت در خانه یک نقطه اوج رسید که در آن کمتر و کمتری از مردم تصمیم گرفتند به کار در دفتر.

اما این در واقع افزایش حس انزوا در میان کارکنان. آن را نیز به معنای از دست دادن فرصت ها برای همکاری از طریق رسمی یا ناخواسته جلسات. فرصتی برای حل مشکلات و یا بود داده به چالش کشیدن تکالیف نیز از دست داده بودند.

کسانی که در مطالعه شرکت کردند گفت: تماس های اجتماعی و مولد تعامل با همکاران بود که دلیل اصلی آنها می خواستند برای رسیدن به محل کار. بدون آن وجود ندارد نقطه. این تحقیق را افزایش می دهد احتمال از دست دادن خالص در رفاه اگر هر کس به کار از راه دور.

رفاه و رضایت شغلی بستگی دارد طیف وسیعی از عوامل از جمله داشتن اهداف روشن, اجتماعی, تماس و ساختار سنتی روز کاری. البته شغل نیز می تواند سمی باشد اگر بیش از حد وجود ساختار. اما به طور کامل توزیع شده کار می کنند ممکن است ارائه پشتیبانی هویت و جامعه است که دفاتر ارائه برای برخی از.

و نه تکنولوژی همیشه کافی وقتی که می آید به ظریف ارزش چهره به چهره گرفتن یو پی اس. پنج دقیقه آب-کولر مذاکرات و پس از جلسه debriefs هنوز موضوع برای هر دو بهره وری, تماس های اجتماعی و انسجام.

نوع دیگری از مدیریت: ایجاد انگیزه و حفظ روحیه در یک توزیع محل کار نیاز به مهارت های جدید. www.shutterstock.com

مدیریت برای انطباق بیش از حد

هیچ یک از آن است که نشان می دهد وجود دارد و نه قابل شناسایی مزایای استفاده از توزیع کار و محل کار انعطاف پذیر. به عنوان بسیاری از ما کشف شده در این مستند فقط اجتناب از رفت و آمد روزانه کمک کرده و با کاهش استرس و تعادل کار و زندگی بهتر. انتخاب زمانی که ما مشغول به کار بود و جذاب بیش از حد.

اما این نیاز به مدیریت بهتر مهارت. توزیع کارگران نیاز های مختلف (اغلب بهتر) تعامل استراتژی از جمله توانایی برای ایجاد اعتماد متقابل است.


ادامه مطلب: کار از خانه: آیا کارفرمای شما مسئولیت و چه مال شما هستند ؟


تحقیق چگونه بهترین برای مدیریت سلامت و ایمنی کارگران توزیع شده است که برخی از رهبران به سادگی نمی تواند انطباق با محیط دیجیتالی. اعتماد و توجه و برقراری ارتباط با یک چشم انداز روشن و یا حس از هدف مهم تر برای توزیع کارگران نسبت به کسانی که در دفتر کار سنتی.

شناخت پاداش و توسعه و پیشرفت در یک توزیع در محیط کار تمام خواهد شد و نیاز به توجه خاص است. بنابراین بیش از حد خواهد شد راه برای مقابله با مردم نمی کشیدن وزن شاید به این دلیل که از زمان بیش از حد در رسانه های اجتماعی.

حتی ساده فواید خود به خود طنز در جلسات و یا رسمی تیم تعاملات می توان به راحتی از دست داد با “e-رهبری” بنابراین راه های جدید ایجاد و حفظ روحیه حیاتی هستند.

این است که یک یا/و یا سوال. بلکه این چالش این است که به اعتصاب تعادل جدید — چگونه به حفظ منافع توزیع کار در حالی که حفظ جامعه حس می آید که از تعامل شخصی در دفتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de