در حال حاضر coronavirus برخورد آسیایی سرمایه مالی یکی دیگر از ضربه ویرانگر. شرکت های هواپیمایی خدمات برش جداسازی بین المللی شهر از بقیه جهان. مدارس تعطیل هستند. ساکنان وحشتزده هستند احتکار برنج, ماسک صورت و در آخرین اجرا — کاغذ توالت.

در هوا اجرا می شود احساس برای یک شهرستان که در آن glimmering افق یک بار به نظر می رسید به وعده ثروت و فرصت: ترس.

“ما نمی دانیم که آن را به پایان خواهد رسید و یا چقدر بدتر از آن خواهد شد” گفت: کهربا Suen یک پرواز با Cathay اقیانوس آرام تحت محاصره هنگ کنگ هواپیمایی که روز شنبه خواسته خود 27,000 کارکنان را سه هفته بدون مزد furloughs به صرفه جویی در پول.

Suen تحمل هنگ کنگ زودتر مشکلات مانند شیوع 17 سال پیش از آمريکا که به کشته شدن حدود 300 نفر و به طور خلاصه زدم قلمرو اقتصاد کردن آهنگ. در این زمان احساس می کند او گفت: به عنوان هنگ کنگ ماندگار, سیاسی, اقتصادی و اجتماعی بحران های همه در یک بار.

“در طول سارس” او گفت: “مردم هنوز هم در حال کار با هم.”

جدید کروناویروس که به کشته شدن صدها و هزاران بیمار در سرزمین اصلی چین شده است بسیار کمتر شایع در هنگ کنگ است. یک نفر کشته و حداقل 26 آلوده شده اند عمدتا در حالی که سفر در سرزمین اصلی است. آن بیمارستان مورد احترام در سراسر جهان و فروشگاه های مواد غذایی باقی می ماند تا حد زیادی به خوبی مواجه نگردند.

دنیا رسم نیست یک تمایز اما در بخشی به دلیل این شهر را سخت تر کرده اما نه به طور کامل بسته مرز با سرزمین اصلی است. به عنوان یک نتیجه مردم در این شهر جهانی هستند و احساس به طور فزاینده قطع.

شرکت های چند ملیتی است که به کمک این شهر جهانی در حال محدود کردن سفر وجود دارد. برخی از آنها مشاوره و یا نیاز به بازگشت کارمندان به قرنطینه خود را. و به هنگ کنگ در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است: ویرجین استرالیا روز پنجشنبه پیوست و ایالات متحده هواپیمایی و خطوط هوایی آمریکا در خدمات برش.

ایتالیا به حالت تعلیق پرواز از هنگ کنگ در حالی که فیلیپین و تایوان هستند که نیاز به ورود به قرنطینه. حتی این شهر فیلیپینی داخلی کارگران عمدتا زنان از 200,000 که زحمت داخل هنگ کنگ کوچک آپارتمان برای حمایت از خانواده خود را به خانه شد و گفت: در این هفته که آنها نیاز به انجام یک 14 روز در قرنطینه اگر آنها بازگشت به فیلیپین.

این هفته برگزارکنندگان هنر بازل در هنگ کنگ یک رویداد بزرگ در هنر جهان گفت: آنها لغو خواهد این رویداد است.

در حالی که جهانی واکنش ممکن است شدید تهدید می توانید احساس واقعی در یک شهرستان پر جمعیت که در آن آپارتمان ها و دفاتر انباشته در بالای هر یک از دیگر گاهی اوقات به 40 داستان و یا بیشتر.

روز چهارشنبه مدیران از یک دلار هنگ کنگ آسمان خراش به نام كولون تجارت مرکز گفت: کسی که مشغول به کار وجود دارد تشخیص داده شده بود با کوروناویروس. ساختمان مستاجرین دیگر عبارتند از, بانک مرکزی آمریکا, بانک UBS سوئیس, تلفن غول تلفن همراه چین و بین المللی شرکت های حمل و نقل.

ناگهانی انزوا تنها می افزاید: به اقتصادی درد. برای ماه های ضد دولتی معترضان را پر کرده اند خیابان ها به تقاضا که طرفدار پکن دولت آنها را بیشتر می گویند چگونه این شهرستان اجرا شده است و در اعتراض به دولت چین در حال رشد در نوسان بودن. خشونت و گاز اشک آور در حال حاضر ترس دور بسیاری از سرزمین اصلی گردشگران و بازدید کنندگان کسب و کار.

جواهرات لوکس خرده فروشان و مغازه لوازم آرایشی است که catered به سرزمین اصلی گردشگران در حال بسته شدن رسانه ها. رستوران ها بسته شده اند و اتاق های هتل ها خالی است. جای تعجب نیست, بیکاری در حال افزایش است.

“این یک پست-اعتراض-تابه سرخ-به-این-آتش وضعیت برای بسیاری از هنگ کنگ خرده فروشان گفت:” رابرت کوپر بنیانگذار Enoteca یک رستوران غذا به جامعه کسب و کار.

بسیاری از جداول خود را خالی هستند. کوپر گفت که او در حال اجرا بود یک اسکلت کارکنان پس از شلیک 30 درصد از آشپز و پیشخدمت. در ماه ژانویه او را مجبور به تعطیل Iberico & Co, دیگر, رستوران, پس از ماه ها از جداول خالی و درآمد از دست داد.

“ماه از تظاهرات و ترس از گرفتار شدن در گاز اشک آور تا به حال تاثیر بر روی کسب و کار” گفت: کوپر که خود را شروع کردم در هنگ کنگ به عنوان یک پیشخدمت 26 سال پیش. “در حال حاضر این ویروس گزش به کسب و کارهای دیگر.”

دیگر عوامل هنگ کنگ آسیب پذیر تر از آن بود که در طول سارس 17 سال پیش. چین در آن زمان بود و هنوز هم در حال توسعه و رو به رشد دو رقمی و آن نیاز به هنگ کنگ پول و تخصص است. امروز رشد اقتصادی چین بالغ شده است و بسیاری از شرکت های دیگر با استفاده از هنگ کنگ به عنوان یک دروازه به جهان شماره 2 اقتصاد است.

اساسا بسیاری از هنگ کنگ نفر دیگر ایمان خود را دولت به تصمیم گیری درست.

“ما شده ایم دو برخورد با ناآرامی های اجتماعی و دولتی که فقط ناامید کننده” پل گفت: Yip, استاد و مدیر در دانشگاه هنگ کنگ. “آنها نمی دانند که چگونه برای مقابله با ناآرامی و آنها نمی دانند که چگونه برای رسیدگی به این ویروس.”

شهروندان در حال حاضر رشد عصبی در مورد خود دولت است. هنگ کنگ یک نیمه مستقل چینی منطقه مستقل سیستم قانونی و تضمین حقوق فردی اما خود رهبری انتخاب شده است توسط یک فرایند کنترل شده توسط پکن.

بسیاری در هنگ کنگ ترس از رشد قدرت از سرزمین اصلی دولت چین در این شهر امور به ویژه پس از بالا مشخصات ناپدید شدن از مردم می خواست یا دوست نداشتند توسط پکن با واکنش کمی از مقامات شهرستان. تنش آب پز بیش اواخر بهار گذشته زمانی که دلار هنگ کنگ رهبران تلاش برای تصویب قانونی که اجازه می دهد استرداد مظنون جنایی به سرزمین اصلی چین که در آن عدالت سیستم کنترل حزب کمونیست.

رهبران شهر حمایت کردن اما پس از آن درگیری بین تظاهرکنندگان و پلیس در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای خشونت آمیز. جمعیت هنگ کنگ نا امید شد به عنوان مسئولان شهرستان را رد کرد و شواهد بیش از حد خشونت پلیس. عصبانی رای دهندگان برخورد رهبران خود را تیز ملامت در ماه نوامبر هنگامی که طرفدار دموکراسی نامزدهای جاروب انتخابات برای کاهش سطح دفاتر.

حالا که بی اعتمادی از دولت ریختن بیش از به خشم در مورد پاسخ به شیوع بیماری است.

حدود 7000 پزشکی کارگران در اعتصاب رفته و خواستار آن است که هنگ کنگ به طور کامل نزدیک مرز با سرزمین اصلی است. اتحادیه بیمارستان اقتدار کارکنان داد که تشکیل شد در این تظاهرات گفت: قابل توجه اعضا نشان داده حدود 10 درصد از بیمارستان های عمومی کارکنان. کارگران در روز جمعه رای دادند برای پایان دادن به اعتصاب.

انفجار کوچک شده اند و در برخی از مکان ها در روز سه شنبه در یک سرویس بهداشتی عمومی در نزدیکی یک مجتمع مسکونی. آنلاین, مردم, مسئولیت را خواستار بسته شدن مرز.

کری لام در هنگ کنگ بالا مقام دولتی دارای مقاومت تماس به طور کامل نزدیک مرز با سرزمین اصلی است. به جای او معرفی کرده است یک سری از مراحل است که باید قطع ورود. منتقدان او گفت: کسانی که حرکت می کند به اندازه کافی نیست.

حتی هنگ کنگ طرفدار دولت رهبران حاکی از نارضایتی لام به عنوان اقتصاد همچنان به حلقه.

جاسپر Tsang, بنیانگذار شهر بزرگترین pro-تأسیس حزب و رئیس قوه مقننه گفت: این شهرستان تا به حال کمی از همبستگی نشان داده شده در طول سارس زمانی که او یک عضو از رئیس اجرایی کابینه.

“دولت شعار است” اجازه بدهید ما را متحد و مبارزه با ویروس’, ” او گفت:. “اما وحدت به نظر نمی رسد وجود دارد.”

تامی چونگ عضو هنگ کنگ شورای قانونگذاری به نمایندگی از صنعت غذا گفت: “در حال حاضر من نمی بینم نور در انتهای تونل.

“که در آن است که کمک می آیید ؟” او پرسید. “از کجا است تا پایان این ویروس و پایان شورش?”

در هنگ کنگ خیابان که در آن تقریبا همه اما افراد سیگاری و غیر بومی بودند با پوشیدن ماسک صورت بی اعتمادی دولت در زمان قالب شایعات و وحشت خرید. برنج و سبزیجات به سرعت ناپدید می شوند هر چند قفسه دریافت restocked به سرعت و فروشگاه های زنجیره ای گفت: آنها کافی منابع.

پس از شایعات منتشر شده که چین مجبور کاغذ توالت تولید کنندگان به صورت ماسک و دستمال توالت این هفته ناپدید شد از قفسه های سوپر مارکت. محلی خریداران آنها را ربوده و به آنها تحویل داده شده به قفسه و پر خود را در چرخ دستی های بزرگ بسته بندی رول.

مزرعه های لبنی, گروه اجرا می شود که ولکام سوپر مارکت های زنجیره ای گفت: شایعات کاذب بودند و آن را “همکاری نزدیک با تولید کنندگان ما به ارائه کافی و متنوع انتخاب محصولات به مشتریان است.”

به عنوان رهبران شهر ارائه شده اطمینان ساکنان عجله برای خرید ماسک صورت. صبح زود خطوط در مقابل داروخانه را تبدیل به یک نگاه آشنا را نشانه اعلام کرد که منابع هستند. روز پنج شنبه یک گروه از هنگ کنگ پزشکان به خبرنگاران گفت که درمانگاه خود را ممکن است به برخی از روزها اگر آنها به اندازه کافی نیست.

“بیماران من بپرسید که” دکتر می توانم 10 ماسک از شما ؟ “داگلاس Chan, یک پزشک عمومی گفت. “من به آنها ‘با عرض پوزش من به اندازه کافی ندارد یا.’ “

© 2019 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو