در شرق اوکراین هزینه صلح هنوز هم ممکن است بیش از حد بالا برای ولدیمیر Zelenskiy

اخیر reshuffling از مقامات بالا در هر دو اوکراین و روسیه نشان می دهد که هر دو طرف می تواند آماده برای یک رویکرد جدید برای شکستن بن بست در Donbas درگیری در شرق اوکراین است. اما چشم انداز سرزمین های اشغالی را reintegrating بازگشت به اوکراین هنوز هم به نظر می رسد مانند یک رویای دست نیافتنی.

درگیری در Donbas آغاز شد که در سال 2014 پس از الحاق کریمه به روسیه و اوکراین Euromaidan انقلاب تاکنون حدود 14,000 زندگی به تاریخ و همچنان به مانع و جلوگیری از سرمایه گذاری بلند مدت چشم انداز.

در ابتدا باعث سپس توسط رئیس جمهور ویکتور یانوکوویچ محوری به دور از امضای توافقنامه انجمن با اتحادیه اروپا ادامه مبارزه در Donbas که من تحقیق همچنان در میان بست تلاش برای سیمان صلح است. اوکراین رئیس جمهور جدید ولدیمیر Zelenskiy است قول داد به این تغییر البته در یک برنامه به طور بالقوه مشکوک قیمت.

Zelenskiy اهداف

دولت اوکراین تعیین کرده است یک هدف بلند پروازانه برای افزایش تولید ناخالص داخلی این کشور 40 درصد در پنج سال Zelenskiy خستگی ناپذیر آشنائی سرمایه گذاران خارجی و پیشنهاد تعدادی از نه آزادیخواه اصلاحات اوکراین بیشتر مقصد جذاب برای سرمایه خارجی است. دستیابی به این اهداف بلند پروازانه اما متکی بر جنگ در شرق آینده به پایان قطعی.

این است که چرا Zelenskiy هل دادن سخت برای انتخابات محلی به علت در ماه اکتبر سال 2020 را نیز در اشغال بخش هایی از Donbas. در حالی که این جدول زمانی است که مسلما دست نیافتنی بدون روسیه همکاری اگر ملاقات آن را تبدیل به مشخصه Zelenskiy ریاست جمهوری میراث.

Zelenskiy بارها اعلام کرد که اولویت اصلی این است که برای پایان دادن به جنگ و جلوگیری از ریزش بیشتر از زندگی شهروندان اوکراین — نه لزوما به اصلاح فیزیکی خاک از مناطق جدایی طلب. این به شدت نشان می دهد که Zelenskiy معتقد است که مناطق اشغال شده نمی تواند اصلاح شده در طول ریاست جمهوری خود. به جای یک رویکرد واقع بینانه تر به نظر می رسد به پایان دادن به مبارزه برای هموار کردن راه برای انتخابات محلی با اجرای به اصطلاح اشتاین مایر فرمول با نام سابق وزیر امور خارجه آلمان فرانک والتر اشتاین مایر که پیشنهاد آن در سال 2016.

با وجود مخالفان داخلی به چه بسیاری از درک به کاپیتولاسیون به روسیه Zelenskiy گرفته استراتژیک گام در این جهت به جای او رئیس ستاد آندری Bohdan با آندری Yermak خواهد شد که نظارت بر مذاکرات مربوط به Donbas با همتای روسی.

Bohdan خروج نشانه خوبی برای Zelenskiy بین المللی تصویر و مسافت های رئیس جمهور از بدنام oligarch Ihor Kolomoisky به آنها Bohdan پس از خدمت به عنوان یک مشاور. اما آن را نیز تأکید کیف تمایل به معامله با مسکو داده Yermak ادعا نرمتر موضع نسبت به روسیه است.


ادامه مطلب: بسیاری از افراد در تجزیه طلب برگزار مناطق از Donbas ترجیح می دهند ادغام مجدد با اوکراین – نظرسنجی جدید


مشاهده از مسکو

در همان زمان به عنوان کیف تایید Yermak انتصاب کرملین نیز به طور رسمی اعلام کرد که دیمیتری کوزاک خواهد جای ولادیسلاو Surkov روسیه به عنوان مذاکره کننده ارشد در اوکراین است. Surkov شد و نه سمی برای مسکو تصویر و کلیدی نیروی نگهداری از روسیه و حمایت از جدایی طلبان در انکلاوها در شرق اوکراین است. با جایگزین کردن او به نظر می رسد مسکو به علامت آمادگی خود را برای یک رویکرد جدید با کیف داده Kozak کمتر متهاجم تصویر و تاریخ خود را از کار با Yermak در مورد مسائل کلیدی مانند زندانی معاوضه. Yermak تلویزیون اوکراین گفت که Kozak شد بهبود بیش از Surkov.

اما این تغییر احتمالا نشان نمی دهد که مسکو به طور ناگهانی نرم در سیاست خود نسبت به اوکراین است. حفظ نفوذ مبارکه سرزمین است که هنوز هم به احتمال زیاد باقی می ماند سیاسی در روسیه درگذشت. هنوز کرملین می تواند احساس اقتصادی هزینه های سیاسی آن “حیوان خانگی پروژه ها” می شود و به دنبال بالقوه راه برای شروع تسکین روابط خود با غرب بدون در نهایت به خطر انداختن آن در دستور کار سیاسی در Donbas.


ادامه مطلب: روسیه تغییر قانون اساسی طراحی شده برای تداوم قدرت ولادیمیر پوتین نخبگان


روسیه به تازگی دستخوش خود را تجدید سازمان سیاسی. به عنوان آن را دو برابر را در تلاش خود را برای رسیدگی به این کشور ضعیف اقتصاد و بهبود رفاه ارائه به توقف رشد نارضایتی آن را حس می کند برای مسکو به فاصله خود را از اتهامات است که آن را به عهده دارد به صورت مداوم نقض آتش بس از طریق حمایت خود از شبه نظامیان جدایی طلب در شرق اوکراین است. به تازگی منصوب تکنوکرات دولت در روسیه می خواهد برای جلوگیری از تحریم های اقتصادی از غرب است.

کوزاک نشان دهنده یک انتخاب استراتژیک برای مسکو است. هنوز هم تمایل به ایجاد ثبات در روابط با غرب به این معنا نیست که روسیه به تغییر ریشه ای در سیاست خود نسبت به اوکراین و Donbas و یا به نوبه خود آن زل زل نگاه کردن به دور از دیگر روسیه و حمایت از جدایی طلبان در انکلاوها.

خشم کی یف: اوکراین فعالان در اعتراض اوکراین نیروهای روم شرقی در اکتبر 2019. سرگئی Dolzhenko/EPA

ثبات بیش از حاکمیت

ادامه جنگ – همراه با فساد است – یک کلید بازدارنده برای سرمایه گذاری چیزی است که Zelenskiy و دولت او بسیار آگاه است. در طول کنفرانس امنیتی مونیخ در اواسط ماه فوریه Zelenskiy تاکید کرد که دولت او آماده بود برای گفت و گو با ساکنان اشغال Donbas و حتی پیشنهاد یک رویکرد جدید برای حل و فصل مناقشه.

پررنگ اهداف است که رئیس جمهور تیم تعیین کرده اند, اما, نیاز به تعدادی از سازش و یا حداقل تغییرات در رویکرد. این تغییرات بعید به ملاقات با شور و شوق برابر از همه جناحها در جامعه اوکراین. با وجود احتمال شدید مخالفان داخلی به ویژه از جانبازان جنگ کیف است این مجموعه در هل دادن از طریق آن تلاش های صلح.

Zelenskiy کوتاه مدت با رویکرد برخورد با Donbas مسئله با اولویت بندی پایداری بیش از حاکمیت برای کمک به جذب سرمایه گذاری می تواند مبنای مشروعیت جدایی طلب در مناطق’, وضعیت سیاسی به عنوان جداگانه به اوکراین به خصوص اگر روسیه-حمایت نامزد انتخاب می شوند وجود دارد در مرحله اول انتخابات محلی است. کرملین محاسبه ممکن است که یک منجمد در تضاد است بنابراین هزینه ای کمتر از وضعیت فعلی. بیشتر نشان می دهد که مسکو به طور جدی با توجه به انجماد جنگ خواهد بود اگر آن را موافق به یکی دیگر از “نرماندی چهار” صلح اجلاس بین آلمان و روسیه و اوکراین و فرانسه که کیف امیدوار به نگه داشتن در ماه آوریل است.

اگر چه چشم انداز صلح است نسبتا بهبود یافته با توجه به احیا و تلاش در هر دو طرف کیف می کند و در عین حال هر گونه تضمین می کند که مسکو به همان اندازه متعهد به 2020 انتخابات محلی در حال وقوع در Donbas. در ضمن قیمت نهایی صلح با این وجود ممکن است ثابت کند بیش از حد بالا برای Zelenskiy به پرداخت با توجه به آشتی ناپذیر views داخلی مخالفان و دولت او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im