منابع نزدیک هستند — و در عین حال frustratingly دور از دسترس است. تجهیزات پزشکی اهدا شده به سازمان صلیب سرخ در چین ووهان شاخه نشستن در انبارها. افرادی که سعی در سازماندهی کمک های امدادی در صورت نقض این کشور سخت خیریه قانون است.

پکن به جهان نشان داده است که آن می تواند خاموش کردن کل شهرستانها ساخت یک بیمارستان در 10 روز و نگه داشتن 1.4 میلیارد نفر در خانه برای هفته. اما آن را نیز نشان داده خودنمایی ضعف است که imperils زندگی می کند و تهدید می کند تلاش برای جلوگیری از شیوع: آن است که قادر به کار با خود مردم است.

از شیوع کروناویروس در معرض نامطلوب عدم حضور در چین از پر جنب و جوش جامعه مدنی — مدنی انجمن های مانند کسب و کار گروه های غیر انتفاعی و سازمان های خیریه و کلیساها که مردم را هم بدون دخالت دولت است.

فکر می کنم از آن به عنوان سیستم عصبی کمک می کند که یک جامعه حرکت روان و سریع — چیزی بنجامین فرانکلین به رسمیت شناخته شده بیش از 200 سال پیش زمانی که او سازماندهی فیلادلفیا اولین داوطلب آتش نشانی برای اولین بار در کتابخانه های عمومی و خیریه اولین بیمارستان. “این است که شگرف مقدار خوب است که ممکن است انجام می شود توسط یک مرد اگر او را به یک کسب و کار از آن” نوشت و در سال 1783.

“مدیریت سنتی ساز و بزرگ دولت است که دیگر کارآمد است و حتی عدم” دوان Zhanjiang, مدیریت, مشاور نوشت: در یک مقاله در مورد مدیریت این بیماری همه گیر. “دولت بسیار شلوغ است اما نه موثر است. این نیروهای اجتماعی نیست مورد استفاده بودن چرا که آنها تنها می تواند ایستادن در حاشیه, تماشای نگرانی است.”

دوان پیشنهاد کرد که دولت در مهار آن نیاز به مسئول همه چیز و تمرکز بیشتر بر نظارت.

حزب کمونیست اتحاد هرگز دوست یا مورد اعتماد جامعه مدنی است. آن را مشکوک است از هر سازمان که به طور بالقوه می تواند مطرح چالش به آن قاعده از جمله شرکت های خصوصی. آن را در پایین ترک خورده nongovernment سازمان مانند حقوق گروه ها و سازمان های خیریه و همچنین کلیساها و مساجد. این حزب می خواهد هیچ چیز به پایه آن دولت و چین 1.4 میلیارد نفر است.

Big tits, چینی, شرکت های بزرگ و افراد ثروتمند شده اند اهدا بسیاری سخاوتمندانه. اما آنها همچنین سعی کنید به نگه داشتن پروفیل های پایین برای ترس از متخلف یک دولت است که مشتاق به گرفتن اعتبار برای هر موفقیت و سریع به گمان خارج از گروه از به چالش کشیدن آن است.

این شکاف آشکار در خط مقدم از شیوع بیماری که در آن کارگران فاقد تجهیزات مناسب خود را امن نگه دارید. پزشکان و پرستاران پوشیدن بارانی یکبار مصرف به جای استفاده از لباسهای محافظ. آنها می پوشند عادی و ناکافی فولاد ماسک در حالی که انجام خطرناک سواب گلو آزمون. آنها پوشیدن پوشک بزرگسال از آنجا که یک بار آنها را خاموش و خود را یک تکه لباس محافظ های مناسب را به دور انداخته شود. آنها فقط یکی در هر روز.

مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که بیش از 3000 پزشکی کارگران تا به حال آلوده شده است اما نه همه آن را از کار.

عادی مردم چین راه اندازی گروه های رسانه های اجتماعی برای کمک به بیماران پیدا کردن تخت بیمارستان, دریافت داوطلبان به آنها درایو را به بیمارستان ها و تمیز کردن جهان برای دنده محافظ. در هماهنگی با دولت آنها می تواند خیلی بیشتر انجام دهد.

“ما فقط یک قایق کوچک با ظرفیت محدود” گفت: پاندا یین یک طراح در پکن که سازماندهی WeChat گروه داوطلب از حدود 200 نفر برای کمک به پیدا کردن تجهیزات حفاظتی برای خط مقدم پزشکی کارگران است. “مردم به ما آمد زیرا می دانند که این بزرگراه که قرار است به حرکت سریع یک سیاه چاله بزرگ در آن است.”

که “سیاه چاله” است که سازمان صلیب سرخ در چین است. مسیحیان با صلیب سرخ در جای دیگر جامعه صلیب سرخ یکی از دو دولت تحت کنترل سازمان که از طریق آن پکن monopolises انسان دوستی. این ووهان دولت اصرار داشت که همه کمک های مالی از طریق فصل های محلی.

صلیب سرخ جامعه بدنام است برای فساد و ناکارآمدی. این رسانه های چینی گزارش داده اند که در بسیاری از آن رسوایی از جمله یکی از نه سال پیش زمانی که یک فرد که بنا به گزارش ها برگزار شد از مقام های ارشد مشترک وجود دارد تصاویری از مجلل, شیوه زندگی آنلاین.

صلیب سرخ جامعه شده است در دور دادن ماسک و لوازم دیگر با توجه به تجزیه و تحلیل توسط مردم در چین بر اساس اطلاعات ناقص. Buttressing کسانی که ادعای دولت مرکزی جمعه گفت: آن را برای سرعت بخشیدن به کمک های مالی.

زمانی که در جامعه انجام دهد از ماسک آن را به بهترین و ترین به طور مستقیم به سازمان های دولتی محلی به جای به خط مقدم بیمارستان با توجه به داده های خود را.

در Feb 11, ووهان دولت اپیدمی-مبارزه با فرماندهی مرکزی که تعداد بالای مسئولان شهرستان در میان اعضای آن دریافت نزدیک به 19,000 N95 ماسک های پزشکی در نظر گرفته میان موثر در فیلتر کردن ذرات. اتحادیه بیمارستان یکی از ووهان بزرگترین بیمارستان های دولتی دریافت تنها 450. این یکی از تنها چهار بيمارستان که دریافت ماسک. در روز پنج شنبه همه N95 ماسک رفت و به محلی هیت کمیسیون. هیچ رفت و به بیمارستان.

سه صلیب سرخ مقامات در هوبئی منظم شد این ماه است. صلیب سرخ در ووهان این هفته گفت که این تنها یک بخش از این شهر منابع تامین تیم و این شهر مقامات مسئول از تخصیص منابع.

اگر جامعه صلیب سرخ یک تنگنا در توزیع لوازم پزشکی, محلی و دولت مرکزی می تواند گاهی اوقات تبدیل به موانع خصوصی در تلاش برای خرید و توزیع این منابع.

حزب کمونیست نیست اعتماد این کشور در کسب و کار یا.

در خینتو شهرستان 70 مایل از ووهان و یکی از بزرگترین تولید مراکز حفاظتی منابع محلی دولت تعطیل همه اما 10 از محافظ آن-دنده کارخانه Feb 3.

محلی گفت: با توجه به رسمی مردم روزنامه در هفته گذشته که این شهر تا به حال ساخته شده است این تصمیم برای کنترل کیفیت ، از 113 شرکت های قابل ملاحظه در این شهرستان گفت: تنها دو باید این گواهی به پزشکی فروش لباسهای محافظ در چین به دلیل اکثریت خینتو را نبافته پارچه محصولات برای صادرات تنها.

مزخرف گفت: مالک کارخانه در خینتو که خواسته بود تنها با شناسایی نام خانوادگی خود را وانگ برای ترس از عذاب. محافظ مناسب او باعث می شود برای خود و مشتریان آمریکایی را برای دیدار با استانداردهای که با هم برابر هستند اگر نه بالاتر از آن از چین است. بسیاری از آنها فروخته شده به چین در هر صورت, او گفت:. خینتو مقامات پاسخگویی به درخواست ها برای اظهار نظر.

دلیل واقعی این است که خینتو مقامات نمی خواهند برگزار می شود مسئول اگر کارگران کارخانه آلوده و یا اگر مشکلات کیفیت ظهور گفت: وانگ و دو نفر دیگر از صاحبان کارخانه که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه یک مشاجره با حمایت رسانه های محلی گزارش در چین است. آنها توافق کردند که در این زمان دولت باید قیمت تعیین شده و مورد مداقه قرار دادن, با کیفیت نزدیک است. اما آن را می توانید تنظیم قوانین و نظارت بر آنها وانگ و دیگران گفت: به جای بستن آنها است.

شهر مجاز 73 بیشتر شرکت های بازگشت به کار توسط Feb 9, مقام های محلی گفت: روزانه مردم پس از گرفتن تایید از دولت استانی به آن پوشش سیاسی در مورد چیزی را اشتباه می رود. اما بسیاری از کارخانه ها بیکار باقی می ماند وانگ و دیگران گفت.

خینتو نیز قطع خصوصی تلاش برای تضمین منابع.

در اوایل این ماه در خینتو مسئولان شهرستان مسدود شده داوطلبان از Jingzhou شهر در هوبئی 100 کیلومتر به غرب از گرفتن تامین آن نیاز دارد. خینتو مقامات سعی در مصادره دنده خود را در یک ایستگاه بازرسی به عنوان آنها را ترک گفته به یک داوطلب و آنها لگد از شهرستان. داوطلب خواسته می شود شناسایی شده توسط نام خانوادگی ژانگ چرا که او یک کارمند دولت است و نه مجاز به صحبت با رسانه های خبری.

ژانگ گفت که او و سایر داوطلبان به حال به مرحله به دلیل Jingzhou کمیسیون بهداشت غرق شد و بیش از حد بوروکراتیک به حرکت سریع به اندازه کافی برای ارائه تجهیزات به بیمارستان های محلی.

عکس ها و فیلم های او در رسانه های اجتماعی نشان داد که داوطلبان تحویل داده بود لباس های محافظ عینک پزشکی و الکل به بیمارستان. او تقریبا گریه گفت: یک گروه چت, زمانی که او را دیدم که پزشکان و پرستاران در محلی تب درمانگاه تا به حال هیچ چیز برای حفاظت جز عادی فولاد ماسک. رئیس درمانگاه بود بسیار سپاسگزار او گفت که او به او چهار هندوانه.

داوطلبان مانند ژانگ جمع آوری پول برای لوازم از طریق رسانه های اجتماعی. یکی از گروه های چت است که عمدتا از کارآفرینان مانند لیو یک تکنولوژی کارآفرین در 50s خود را که می خواستم تنها نام خانوادگی خود را مورد استفاده برای ترس از عذاب.

یکی از موضوعات این گروه مورد بحث این است که آیا آن را می توانید پست خود را جمع آوری کمک های مردمی اظهارات در WeChat لحظه های رسانه های اجتماعی از ویژگی های مشابه به Facebook جدول زمانی. چین قوانین سختگیرانه تنظیم افراد جمع آوری پول از مردم است.

صاحبان کسب و کار در لیو گروه را تجربه برخورد با دولت است. برخی از آنها با احتیاط از پله در انگشتان پا از مقامات بهداشت عمومی که می توانید از آنها برای هر بالقوه تخلف از قوانین مالی.

اگر آنها به روشن ماندن بسیار تیره خط لیو استدلال آنها احتمالا قادر نخواهد بود به انجام هر کاری است.

“زندگی انسان باید بیش از هر چیز دیگری,” او گفت:.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو