در محله های شهری جدید مواد غذایی ارائه شده می توانید مجموعه ای از جدول برای gentrification

زمانی که ساکنان و کسب و کار حرکت به محله های کم درآمد آنها اغلب انکار است که آنها در حال جابجایی ساکنان فعلی. قابل توجه استثنا یک کافی شاپ در دنور به سرعت در حال تغییر پنج امتیاز منطقه ارسال شده نشانه ای در سال 2017 است که به عنوان خوانده شده “جوهر! قهوه. با خوشحالی gentrifying محله پس از 2014” در یک طرف و “هیچ چیز می گوید: gentrification مانند قادر بودن به منظور cortado” در طرف دیگر.

علامت زده اعصاب و موجب اعتراضات به دلیل آن نشان داده شده چیزی در مورد ساکنان شهری تجارب gentrification – تغییرات رخ می دهد که متوسط قیمت محله ای که بیشتر مجلل ساکنان و کسب و کار حرکت در.

Gentrification اساسا حول محور که می شود به – و یا به زندگی در مکان های خاص. اما اقتصاد مسکن تغییرات را نمی توان جدا از تغییرات فرهنگی.

هنگامی که این نوع از مواد غذایی به فروش می رسد در منطقه و تغییرات آن را فراهم می کند یک نقطه کانونی برای شناسایی gentrification. و این می تواند منجر ساکنان را به عقب براند. به عنوان شرکت سردبیران “یک دستور برای Gentrification: مواد غذایی و قدرت و مقاومت در شهر” و محققان ما در حق خود ما شناسایی کرده ایم راه های بسیاری است که مواد غذایی و gentrification مرتبط در شهرستانها در سراسر شمال امریکا است.

مواد غذایی ارائه سیگنال gentrification در این 2014 صحنه در جنوب Brooklyn, NY, قبلا یک کم درآمد لاتین محله. اندرو لیختن اشتاین/Corbis via Getty Images

از Eateries بهره برداری اجاره فاصله

در حالی که gentrification عمدتا نتایج حاصل از مقیاس تحولات استخدام شهرستان دولت به خوبی در نظر گرفته شده کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی نیز می تواند نقش مهمی به خصوص در مراحل اولیه است. کسب و کار مواد غذایی در میان اولین به تغییر در طول تاریخ disinvested کم درآمد جوامع و جوامع از رنگ.

چرا که آنها در باریک حاشیه سود رستوران ها و کافه ها هستند به خصوص به احتمال زیاد به بهره برداری از “اجاره شکاف” – اختلاف بین زمان اجاره قیمت ادراک شده و درآمد آینده – وجود دارد که در این مناطق. آنها آماده محلات برای توسعه به دلیل مواد غذایی است که در همه جا یک کالای فرهنگی و نشانه است.

[تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت متخصص در اخبار امروز, هر روز است.]

امروز در مواد غذایی متمرکز محبوب, فرهنگ, کافه مانند جوهر! قهوه و مجلل فروشگاه های مواد غذایی مانند غذاهای کامل را تبدیل به ابزار ضروری محلی بوستر استفاده از نام تجاری محله هیپ خلاق, مکان های رسیده برای سرمایه گذاری های جدید. حتی رستوران به عنوان مقیاس کوچک توسعه دهندگان. آنها اضافه کردن به پایتخت فرهنگی جدید خود را در محله های سرد ایجاد مشاغل جدید و درایو مجاور ارزش زمین و هزینه های مسکن. سفیدتر و ثروتمند و تحصیل کرده بیشتر مشتریان شرکت در این فرایند با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Yelp به سادگی تغییر سلیقه.

در شرق Austin, گروه فعال دفاع از ما Hoodz تظاهرات یک کافه برای دوستداران گربه ساخته شده است که در آن یک پینیاتا فروشگاه بود به طور ناگهانی پاره در سال 2018 است. کافه بسته در مدت کوتاهی پس از آن.

به دنبال ثروتمند سفید خریداران

مشابه پویا است که در بازی در بازارهای کشاورزان و باغ جامعه. ملکی و دیگر شهری بوستر ترویج این فضا برای جذب تازه واردان است.

برای مثال پس از سال 1980 تا حد زیادی سفید و طبقه متوسط مدیران سیاتل شبکه از باغ جامعه را تضمین باغبان ادامه داد: دسترسی به طور فزاینده ای با ارزش زمین با متقاعد کردن مسئولان شهرستان که باغ های مفید امکانات رفاهی برای جذب مجلل ساکنان.

رفتن و حتی بیشتر دنور S Park توسعه و تکمیل در سال 2018 نیز شناخته شده به عنوان پایداری پارک. توسعه دهندگان آن ساخته شده است یک خورشیدی, باغ جامعه و سرمایه بر هیدروپونیک عمودی مزرعه به عنوان امکانات رفاهی برای این پروژه گران آپارتمان و townhomes.

پروژه نشسته در سابق مسکن و زمین در یک تاریخی آفریقایی جامعه است. این محل نیز یک بار پشتیبانی مردمی شهری و کشاورزی و طرح های. هر دو در دراز مدت ساکنان شهری و کشاورزان در حال حاضر در تلاش برای حفظ دسترسی به زمین به سرعت توسعه پیدا کند.

گرانتر هات داگ ارسال یک پیام نگران کننده

بررسی مواد غذایی نشان می دهد که gentrification نیز در مورد محله فرهنگ به ویژه به عنوان جدید و قدیمی ساکنان مبارزه برای دفاع از رقابت حواس نژاد و قومیت و محل.

در دراز مدت نیواورلئان ساکنان توضیح داده شده دیدن منحصر به فرد خود را foodways کالایی و تعریف به عنوان تازه واردان به طور فزاینده تسلط بر مواد غذایی محلی و شهری و کشاورزی ، در سن دیگو, رستوران ارائه مجلل نسخه از غذاهای منطقه ای از جمله بدنام تیجوانا هات داگ اما با تشکیل دهنده و نقاط قیمت طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به روشن فکر, سفید, سلیقه. این گرایش های آشپزی سیگنال به دیرینه جوامع از رنگ است که در محله خود هستند که دیگر برای آنها ایجاد فرهنگی قطع و جابه جایی که می توانید قبل فیزیکی خود را اخراج.

با تاکید بر پویایی فرهنگی gentrification برجسته آن racialized طبیعت است. اجاره شکاف منجر به افسردگی را از ارزش ملک است که منعکس دهه تبعیض نژادی نژادپرستانه redlining و نوسازی شهری و سیاست های تبعیض آمیز وام مسکن وام شیوه های مقابل افراد از رنگ.

Gentrification نه تنها هل جوامع از رنگ خارج از محله خود اما تغییر شخصیت از یک منطقه تا زمانی که آن را احساس می کند مانند یک محل برای مرفه تر مردم سفید. یک تغییر foodscape کلیدی در این فرایند حتی زمانی که مردم از رنگ هنوز هم حاضر هستند.

دسترسی به فرهنگی مربوط به مواد غذایی کاهش می یابد به عنوان کسب و کار است که هنگامی که catered به دیرینه شهرهای نزدیک و یا کسب و کار جدید شرکت-انتخاب غذاهای سنتی به جذب تازه واردان است. مواد غذایی می شود هر دو نشانگر به آنها این محله در حال حاضر متعلق, در حالی که همچنین جالب اینجاست که تصدیق به آنها از آن استفاده می شود به تعلق دارند.

اعضای بروکلین ضد Gentrification شبکه مارس gentrification در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس در خارج از غذاهای کل بازار است. اریک مک گرگور/LightRocket via Getty Images

فعالان مقاومت در برابر تغییر با مواد غذایی

جوامع نیز می تواند با استفاده از مواد غذایی به مقاومت فیزیکی و فرهنگی جابه جایی. به عنوان یک مثال جامعه, خدمات, نامحدود, یک سازمان غیر انتفاعی است که ظهور از حزب پلنگ سیاه و سفید است که ساخت یک فروشگاه مواد غذایی و مرکز سلامتی در جنوب لس آنجلس است. این تسهیلات را افزایش دسترسی به مواد غذایی سالم و شغل و ادعا سیاه جامعه است ادامه داد: حضور در این صورت جابجایی و فشار.

در شیکاگو هومبولت پارک پورتوریکو فعالان کار برای حفظ مواد غذایی محلی کسب و کار به منظور حفظ ادعای خود را به محله. آنها همچنین توسعه کشاورزی شهری ابتکار برای ترویج امنیت غذایی و فرهنگی انعطاف پذیری است.

شهرستانها می توانید به فعالان با مواد غذایی جدید سیاست. رهبران سیاسی می تواند حمایت از تعاونی های کسب و کار مواد غذایی, دستور, جامعه, مزایای موافقتنامه های جدید خرده فروشی مواد غذایی تشویق زمین های کشاورزی تراست جلوگیری از سنگ فرش شهری مزارع و سرمایه گذاری در مواد غذایی محلی کسب و کار بهبود طولانی مدت از ساکنان.

جلوگیری از جابه جایی نیز نیاز به جدید و خلاق سیاست های مسکن در محلی و ایالتی سطوح مانند inclusionary مسکن و پهنه بندی نیاز مسکن اعتماد وجوه و انتقال املاک مالیات که صندوق مسکن مقرون به صرفه.

اگر چه مواد غذایی سریع برای gentrification شهرستانها می توانید با استفاده از آن استراتژیک را gentrifiers و دراز مدت ساکنان با هم در اطراف بارور جنبش عادلانه و فراگیر شهرستانها که در آن جوامع مختلف می تواند به رشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de