روز آنزاک 2020 خواهد بود گریه به دور از مراسم یادبود جنگ استرالیا در سپیده دم و خدمات در سال های اخیر. در حالی که با وقار و جدی طلوع سرویس نیز بوده است عینک. تکنولوژی پیچیده استفاده می شود برای تصاویر پروژه از یادبود عکاسی مجموعه بر روی ساختمان است. از یک ساعت قبل از خدمات اعضای نیروهای مسلح بخوانید از خاطرات و نامه ها از زنان و مردانی که خدمت در جنگ بیش از بیش از یک قرن است.

طراحی رقص از کل رویداد است که بی تردید به عنوان ملی عملکرد. حتی birdlife در پای کوه ها به نظر می رسد به تشخیص آن ایفای نقش کرده است را به بازی با آن آواز و نواختن می و خنده بناست به عنوان یک استرالیا soundscape – در کنار speechmakers, catafalque و bugling از آخرین پست.


ادامه مطلب: چگونه استرالیا در پاسخ به آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1919 برای تلفن های موبایل هشدار در برخورد با کروناویروس


در این سال به لطف coronavirus همه گیر آن متفاوت خواهد بود. سحر و خدمات برگزار خواهد شد و بدون اعضای عمومی را تلویزیونی در ABC و جریان آنلاین. وجود خواهد داشت هیچ محلی پیاده روی.

بازگشت و خدمات لیگ (RSL) به تشویق مردم به فیلم خود را قرائت قصیده در خانه های خود و ارسال آن به صورت آنلاین. این RSL با همکاری News Corp در نور سپیده دم, درخواست استرالیا به گام به خود وآمد به رعایت یک دقیقه سکوت, احتمالا حمل شمع و یا با استفاده از تلفن همراه برای روشنایی. آنها حتی یک شمع مجازی شما می توانید دانلود به گوشی خود را.

ما می توانید مطمئن شوید که به تازگی از 2020 Anzac روز بزرگداشت را جذب مقدار زیادی از توجه رسانه ها. رسانه های استرالیا آماده چند منظوره و بلاغت است که به راحتی اقتباس به هر آنچه تازگی – جزئی و یا در غیر این صورت هر سال Anzac فصل به ارمغان می آورد با آن است. در این سال خواهد بود بدون استثنا.

ما می توانیم انتظار برای خواندن و شنیدن از مردم استرالیا در این زمان مشکل بیان mateship از کودکان در لباس خواب و لباس نشان دادن این جوان در حال اتصال بیشتر و بیشتر با Anzac هر سال که coronavirus است و نه ضعیف Anzac روح ملت – و…. ما خواهد آموخت که از بی باک استرالیا حومه پیدا کرده اند که نمی خواهید به اجازه صرف جهانی همه گیر در راه خود را قدردانی از کسانی که در دفاع از آزادی خود. ما کارگران بهداشت و درمان دیده می شود به عنوان نمایش از خود گذشتگی و شجاعت از استرالیا به دنیا آمد و تمام کسانی که سال پیش در سواحل کنیا.

Anzac 2020 کمتر خواهد بود رمان از آن ارائه شده است. در این اجرا خصوصی طبیعت Anzac بزرگداشت در سال 2020 ما در حال بازگشت به برخی از اولین تم در Anzac بزرگداشت.

در حالی که روز تا به حال آن عناصر عمومی مراسم پس از سال 1916 خیلی زود Anzac روز بزرگداشت بود خصوصی و نه عمومی گاهی اوقات انجام شده در gravesides از سربازان استرالیایی دفن در گورستان در بریتانیا و استرالیا است. زنان برجسته در این تلاش ها ارج نهادن خاطرات مردان آنها ممکن است یا ممکن است شناخته شده اند با قرار دادن گل بر مقبره خود را.

وجود دارد هیچ بزرگ روز آنزاک مارس در سیدنی در سال 1919. در زمان آنفولانزای اسپانیایی بود ravaging جهان است. Parramatta در مرکز میراث

وجود دارد دیگر پژواک از گذشته است. روز آنزاک در سال 1919 نیز مختل توسط یک بحران عمده در بهداشت عمومی است. در ولز جنوبی جدید که در آن نرخ عفونت از آنفلوانزا بالا بود و تعداد مرگ و میر – نزدیک به 1000 روز آنزاک – بود و هشدار دهنده دولت را ممنوع کرده بود در جلسات عمومی.

دولت به نام مارس تا آوریل 22. زمانی که آن اتفاق افتاد و آن شکست بود. باران درخواست سازمان برای تصمیم گیری در برابر راهپیمایی تمام راه را به سیدنی دامنه و سربازان و ملوانان که از ایستگاه راه آهن مرکزی به جای تضعیف مستقیم به خدمات در سالن شهر. متاسفانه هیچ کس به خاطر به هزاران نفر از مردم در پوشش خیابان به تماشای.

در روز آنزاک خود را به حال وجود دارد هنوز هم فعالیت بیشتری از ما خواهید دید این سال است. مرکز همسران سربازان و مادران به دادگاه تجدید نظر به پدر و مادر در این شهر از کودکان – خانه برای عید پاک خود را شکستن به خود شکسپیر را از قفسه و خواندن فرزندان خود Henry V سخنرانی برای نیروهای نظامی خود را قبل از Agincourt.

مذاکرات ممکن است را ساخته اند ملت اما استرالیایی ها هنوز به دنبال الهام بخش برای یک مقدار طولانی انگلیسی, تاریخچه کشش از طریق, Mafeking, Rorke را رانش Balaclava واترلو و ترافالگار – و حتی بیشتر که به “گروه برادران” که ساخته شده فرانسوی در خیابان Crispin روز 1415.

مرکز همسران سربازان و مادران برگزار شد خدمات در حوزه است. “جماعت زنان بسیاری از آنها در عزاداری preponderated” صبح سیدنی هرالد گزارش داد و اکثر آنها با پوشیدن ماسک. محل این سرویس اشاره کرد: این که در Woolloomooloo خلیج, که در آن بسیاری از سربازان به حال سوار جنگ.

خارج سیدنی نیز وجود دارد برخی از اختلال. “رویکرد روز آنزاک در این سال نادیده گرفته شد به صورت محلی” توضیح داد: یک روزنامه محلی در Dorigo در شمال نیو ساوت ولز. “با توجه به حضور این بیماری همه گیر آنفلوآنزا افکار از مردم به نظر می رسد تبدیل شده است که به دور از چیزهای دیگر.” اما وجود دارد Anzac فعالیت های روز; تعداد شگفت آور, در واقع.

روز آنزاک بود گرامی در لیسمر رغم این که این شهر را دیده بود چندین جدی مورد آنفلوآنزا و در هفته قبل از روز آنزاک, کشته شدن دو مرد. در گرفتن هزاران لذت بردم سربازان کارناوال. و در کشورهای دیگر وجود دارد چند نشانه از مشکل:

آدلاید شد گی با پرچم پایان به پایان و قطار و tramcars آورده و هزاران نفر از مردم را به شهر مرکزی برای مشاهده صفوف سربازان.

در بریزبن با وجود بارش شدید باران مسیر راهپیمایی از سربازان و بازگشت مردان “شده بود هزاران نفر از مردم”.

استرالیا ارسال

یک رام روز آنزاک در پرت بود نسبت به آنفلوانزا اما به مقامات امیدواریم که اعلام صلح در اروپا خواهد بود به پایان رسیده به طوری که این دو “جشن” ممکن است ادغام.

در سال 1919 به عنوان سربازان بازگشت به استرالیا با کشتی و اغلب رفت و به قرنطینه طبیعت استرالیا روز بزرگداشت باقی مانده مایع. آن را هنوز هم یک روز تعطیل عمومی و روز آنزاک مارس تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تبدیل شدن به ضروری و یا ثابت دائم از این شهر برگزار شد. ملبورن تا به حال هیچ مارس در 25 آوریل سال 1919 اما سپس آن را ندارد مارس در اکثر Anzac روز در اوایل این سال ،


ادامه مطلب: این برای اولین بار جهانی همه گیر و آن را نمی خواهد آخرین. در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته ایم از 4 نفر دیگر در طول تاریخ


برخی از نا امید خواهد شد وجود خواهد داشت هیچ راهپیمایی و تجمعات عمومی در این سال است. اما روز آنزاک 2020 است کمتر احتمال دارد به یاد می آورد به عنوان یک غیبت از به عنوان یکی دیگر از راه های که در آن استرالیا اقتباس ملی خود زندگی را به چالش از بزرگترین بحران بهداشت عمومی برای یک قرن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو