ضعف سيستم ايمنی افراد اصرار به COVID-19 احتیاطی جدی

تورنتو — کسانی که بیشتر در معرض خطر عوارض ناشی از COVID-19 مصرف به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و ترغیب عموم مردم به کروناویروس هشدارها جدی است.

توییتر پر شده بود بیش از آخر هفته با پیام از کسانی که ضعف سيستم ايمنی که بسیاری از کمک برای ریختن به نور در سمت انسان از این بیماری همه گیر.

به عنوان یک کاربر در آن قرار داده است: “من ضعف سيستم ايمنی و زندگی من می شمارد!”

کاربران توییتر به اشتراک گذاشته خندان selfies زیر شرح بیماری یا شرایط موجود قرار داده است که آنها را در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی اگر آنها گرفتن coronavirus.

کاربر توییتر brocka نوشت که او “قبر بیماری fibro cfs و آسم.

“فقط به خاطر شما سالم هستند به این معنا نیست که بقیه از ما هستند” صدای جیر جیر خود را می خواند. “من یک مادر تنها. من می خواهم برای دیدن پسر من فارغ التحصیل دانشگاه است.”

کاربر دیگری نوشت: در مورد خود استخوانسازی Imperfecta که اثرات تنفس. Coronavirus تنفسی است virus. کانادا دارای بیش از 310 تایید یا presumptive موارد تا کنون. در سطح جهان بیش از 162,000 باید قرارداد این ویروس با بیش از 6 ، 000 مرگ و میر و 75,000 بهبود.

این کاربران توییتر در حال شکستن کلیشه ها که بیشتر در معرض خطر توسط نشان می دهد که احتمال آلودگی در افراد وجود داشته باشد در تمام سنین و نژادها و جنس است.

“من تبدیل 29 2 هفته پیش” یک کاربر نوشت:, و اضافه کرد که او اهلرز دانلوس و سندرم و بیماری مادرزادی قلب در میان دیگر مسائل پزشکی.

“اگر شما به ملاقات من هرگز به شما می خواهم می دانم” کاربر دیگری گفت: از بودن در immunosuppresants. “من 100% سالم است.”

متعدد دولت ها در سراسر جهان توصیه می شود اجتماعی دورى و اجتناب از بزرگ اجتماعات اما برخی از مردم هنوز هم انتخاب برای سفر و رفتن به کافه ها و باشگاه ها با وجود شیوع. مقامات می گویند که اگر مردم نیست و به دنبال توصیه های خود جداسازی آنها می تواند با قرار دادن هر کس در معرض خطر است.

“زندگی خود را ممکن است در معرض خطر اما مال ما خواهد بود” گفت: یک کاربر توییتر که گفت که او و پدرش هر دو در خطر ابتلا به بیماری های مزمن و بیماری های قلبی عروقی بود. “فکر می کنم از دیگران است.”

توییت شد و اغلب همراه با هشتگهای #HighRIskCovid19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو