“شما چیزی هستید که می خورید” به عنوان عبارت می رود نیز می توان گفت برای قومیت. غرب مهاجران آفریقایی زندگی در اروپا شیوع بالای چاقی و دیابت نوع 2 نسبت به هموطنان خود در آفریقا و در عین حال تحقیقات بر روی مواد غذایی, شیوه های این جمعیت است که هنوز در مراحل ابتدایی است. منتشر شده در سال 2017 در مجله Annals انسان شناسیما تحقیق بررسی شیوه های مواد غذایی یکی از بزرگترین غرب آفریقا مهاجر گروه در اروپا است.

مطالعه ما نگاه Ghanaians زندگی در, Greater Manchester, و متوجه شد که آنها را حفظ کرده و به درجات مختلف برخی از جنبه های غنا مواد غذایی در حالی که اتخاذ شیوه های مختلف و جنبه های آنچه آنها به عنوان “غربی” یا انگلستان فرهنگ غذایی.

تداوم انعطاف پذیری, تغییر

سه نوع شناسی مشخص شد که برش در سراسر انواع غذاها مصرف می شود; زمینه برای مصرف چنین غذاهایی; الگودهی از وعده های غذایی; آماده سازی مواد غذایی و رفتارهای خرید.

تداوم غنا مواد غذایی و شیوه های. اکثر کسانی که مورد مطالعه توصیف مواد غذایی خود را به عنوان شیوه عمدتا مطابق با آنچه آنها تصور می شود شایع در غنا. این شیوه قابل مشاهده بودند در میان اغلب نسبتا مسن نسل اول مهاجران و افرادی که یا بازنشسته یا بیکار. افراد در این گروه توصیف خود را به عنوان غذا خوردن در درجه اول غنا غذاها و تنها مصرف غذاهای رایج در بریتانیا به عنوان یک راه به دور از معمول است.

“من کاملا به خوردن غذاهای سنتی: برنج, ‘لوکس’ – پوره سیب زمینی غذا با روغن. اما با این که گاهی اوقات من را به خوردن سیب زمینی ژاکت”. (زن در 60s)

با توجه به این که بسیاری از غنا ظروف می تواند نیاز به ساعت از آماده سازی مردم در این گروه خرید و آمادگی سنتی خورش و سوپ به صورت فله – به اندازه کافی به آخرین برای هفته ها یا حتی ماه ها و ذخیره می شود این در فریزر.

“در غنا, من می توانم طبخ و ذخیره آن در یخچال به دلیل بلافاصله شما طبخ کامل غذا است مشترک میان همه” (از شرکت کنندگان 25-44 سال گروه).

انعطاف پذیر, شیوه های. تعداد کمتری از مردم توصیف مواد غذایی خود را در شیوه های بریتانیا به عنوان کمتر به شدت مطابق با کسانی که آنها تصور می شود شایع در غنا, در حالی که به طور همزمان اتخاذ برخی انگلستان مواد غذایی و شیوه های. این شیوه عمدتا قابل مشاهده در میان اخیر مهاجران شرکت کنندگان که مهاجرت به عنوان کودکان چند شرکت کنندگان که در زندگی در انگلستان برای بیش از 20 سال و خانواده ها با فرزندان جوان است. بسیاری از افراد در این گروه تمایل به مواد غذایی است که به عنوان, انگلیسی, به طور عمده برای صبحانه و ناهار در حالی که شام متنوع بین غنا و مواد غذایی است.

تغییر شیوه های مواد غذایی. تنها تعداد کمی از مردم توصیف خود را به عنوان غذا خوردن عمدتا طیف گسترده ای از غذاهای رایج در انگلستان است. این شیوه عمدتا قابل مشاهده در میان نسل دوم مهاجران که تمایل به وسط/بالا وضعیت اجتماعی و اقتصادی. این افراد خوردند زیادی با دوستان بر خلاف مردم با تداوم و انعطاف پذیر شیوه های. آنها همچنین اغلب خریداری صبحانه و ناهار از کار در محیط های اغذیه فروشی. غنا وعده های غذایی خورده بودند به طور عمده در غنا حوادث:

“شما می دانید آنچه که هستم همیشه به دنبال چیزی است که من می تواند به سرعت آماده. من سعی می کنم و طبخ چند بار در هفته در شب. من به سختی لمس غنا خورش.” (دوم-نسل 25-44 سال گروه)

همپوشانی بین درک انگلستان و غنا شیوه های مواد غذایی در سراسر سه نوع شناسی از غذا عمل نشان می دهد که وجود دارد روشن است انتقال از “سنتی” به “غربی” مواد غذایی شیوه های زیر مهاجرت. آن را نیز نشان می دهد که Ghanaians یک “مجتمع” و به این معنی است که آنها علاقه مند در هر دو حفظ فرهنگ خود را در حالی که تلاش برای اتخاذ برخی از جنبه های فرهنگی یک جامعه جدید همچنین به عنوان شناخته شده biculturalism. اين كه ما در مطالعه دوم استفاده می شود که داده ها از RODAM پروژه.

افریقایی گروه اخلاق مانند سومالی الجزایر و مصر زندگی در نروژ نشان داد نتایج مشابه در سال 2012 مطالعه انجام شده در میان یک مخلوط جمعیت مهاجر. این نوع شناسی نیز شبیه به الگوهای نشان داده شده در یک مدل 2001 از فرهنگ غذایی است که در نگاه مهاجران در ایالات متحده است.

غنا ظروف مانند kenkey فلفل و ماهی اغلب تند یکی از دلایلی است که برخی از مهاجران در بریتانیا ترجیح می دهند غذاهای سنتی بریتانیا استیپلز. نویسنده ارائه شده

چه درایوهای Ghanaians مواد غذایی, شیوه های

زمانی که ما خواسته Ghanaians که در ادامه به مصرف غذاهای سنتی حتی اگر آنها را به زندگی در انگلستان برای چندین دهه و یا متولد شده در انگلستان آنها صحبت کرد و از نیاز و تمایل به حفظ هویت فرهنگی و مطابق با سنت است. عوامل تسهیل تداوم غنا شیوه های مواد غذایی شامل شبکه های اجتماعی و اجتماعات کلیسا و به راحتی در دسترس قومی مغازه در گریتر منچستر.

هر کس در مطالعه ما ترجیح طعم غنا مواد غذایی بیش از کسانی که از بریتانیا و در تمام حساب های درک انگلستان غذاها به عنوان کسل کننده و تند است به اندازه کافی. انگلستان غذاهای تصور می شد توسط مردم با تداوم شیوه به عنوان محدود در انواع مختلف و به عنوان ناسالم در حالی که شرکت کنندگان با تغییر شیوه اغلب درک انگلستان شیوه های غذایی که سالم تر از غنا شیوه های. به عنوان مثال شرکت کننده با یک تغییر تمرین اشاره کرد که غنا مواد غذایی هستند به شدت وابسته به روغن پخت و پز:

“انگلیسی مواد غذایی عمدتا آب پز. به عنوان یک ماده در واقع با زبان انگلیسی مواد غذایی آنها را از روغن بیرون. با غنا غذاهای ما قرار داده و در روغن است.” (دوم-نسل 25-44 سال گروه)

شرکت کنندگان با تداوم تمرین اظهار داشت:

“من انگلیسی غذاها به عنوان junk – من می خواهم به خوردن سیب زمینی. من ترجیح می دهم ‘akple’. به کسی ‘akple’ و ماهی سرخ شده, بامیه و برگ سبز و دیگری [فرد] ماهی و چیپس به مدت شش ماه و شما را ببینید [سلامت] تفاوت.” (اول نسل 25-44 سال گروه)

این تقابل دیدگاه ها ممکن است با توجه به دیدگاه های مختلف از چه تشکیل شده, انگلستان, مواد غذایی و غنا/غذاهای سنتی. برای مثال برخی از شرکت کنندگان درک چای با قند و شکر و شیر و نان به عنوان یک غربی نوع صبحانه در حالی که دیگران درک این را به عنوان یک نمونه غنا صبحانه به دلیل این است که شایع به عنوان صبحانه در بسیاری از غنا خانه در غنا. این تنوع در درک تعجب آور نیست با توجه به این که مواد غذایی شیوه های ایستا نیست و باید در طول سال تکامل یافته با توجه به, برای مثال, تغذیه انتقال.

یکی دیگر از توضیح ممکن برای این تار خط بین برخی از غنا مواد غذایی و مواد غذایی نیز ممکن است با توجه به تاریخی استعماری نفوذ توسط انگلیسی. حضور بریتانیا در غرب آفریقا به ارمغان آورد در مورد تغییر در سنتی رژیم غذایی. در غنا مردم در شهری در جنوب که در آن انگلیسی ها عمدتا اقامت incorporated برخی از شیوه های مانند از جمله شیر و چای و غلات صبحانه در رژیم غذایی منظم که بیشتر تار خط بین آنچه که سنتی غنا مواد غذایی و چه چیزی نیست.


ایجاد شده در سال 2007 برای کمک به سرعت بخشیدن به و به اشتراک گذاری دانش علمی بر روی کلید اجتماعی مسائل AXA پژوهشی صندوق حمایت کرده نزدیک به 650 پروژه در سراسر جهان انجام شده توسط محققان از 55 کشور جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه از Axa صندوق تحقیقات و یا در توییتر دنبال کنید @AXAResearchFund

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو