رئیس صندوق بین المللی پول می گوید coronavirus پاکسازی امید برای قوی تر رشد در سال 2020

صندوق بین المللی پول در حال حاضر انتظار دارد تا سال 2020 جهان رشد به زیر 2.9% نرخ برای سال 2019 و تجدید نظر پیش بینی صادر خواهد شد در هفته های آینده Georgieva گفت: “ما جلسه. تجارت جنگ تحت فشار قرار دادند و رشد جهانی در سال گذشته به کمترین نرخ از 0.7% انقباض در سال 2009.

تغییر هوا خواهد نشان دهنده بیش از 0.4-درصد-نقطه قطره از 3.3 درصد رشد صندوق بین المللی پول تا به حال برآورد شده برای سال 2020 در ماه ژانویه به عنوان ایالات متحده-چین تجارت تنش ها کاسته.

“رشد جهانی در سال 2020 خواهد شیب در زیر سطح سال گذشته اما تا چه حد آن را سقوط خواهد کرد و چه مدت تاثیر خواهد بود این است که هنوز هم دشوار است برای پیش بینی” Georgieva گفت.

او کاهش یافته است می گویند که آیا افزایش بحران بهداشتی می تواند فشار و جهان را به رکود است.

صندوق بین المللی پول در دسترس از 50 میلیارد دلار در بودجه اضطراری برای کمک به فقرا و کشورهای با درآمد متوسط با بهداشت ضعیف و سیستم های پاسخ به اپیدمی او گفت: پس از تماس با صندوق بین المللی پول کمیته راهبری.

حدود 10 میلیارد دلار است که می توان با فقیرترین کشورها در بهره صفر تا 10 سال در حالی که بسیاری از کشورهای با درآمد متوسط دسترسی به یک استخر در حدود 40 میلیارد دلار در بهره پایین تا پنج سال.

اکوادور با استفاده از دومی برنامه در سال 2016 به دریافت $364 میلیون وام پس از زلزله ویرانگر.

اما بزرگتر در حال ظهور در بازار کشورهایی مانند برزیل و چین و هند هستند که فاقد صلاحیت لازم برای چنین کمک هایی به عنوان کشورهایی که در آن صندوق بین المللی پول اعلام کرده است بدهی غیر قابل تحمل از جمله آرژانتین.

Georgieva و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass تأکید بر اهمیت هماهنگ اقدام به محدودیت های اقتصادی و انسانی تاثیر این ویروس.

بانک جهانی روز سه شنبه گفت: از آن ارائه شد 12 میلیارد دلار در صندوق های فوری برای کمک به کشورهای در حال توسعه بهبود خدمات بهداشتی و بیماری های نظارت و دسترسی به لوازم پزشکی و سرمایه در گردش برای کسب و کار.

عمیق تر کاهش

کمتر از دو هفته پیش صندوق بین المللی پول گفت: G20 مالی رهبران در عربستان سعودی است که این ویروس می تواند اصلاح 0.1 درصد خاموش ژانویه آن رشد خفیف تر سناریو بر اساس انتظارات coronavirus خواهد بود تا حد زیادی موجود در چین است.

که با مشاهده تغییر در طول هفته گذشته به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش خارج از چین به بیش از 70 کشور Georgieva گفت.

این تغییر بسیار افزایش یافته است و عدم اطمینان ناشی از تقاضا در سراسر جهان برای تضعیف و ضربه تجارت و گردشگری و کاهش تقاضا برای نفت و دیگر کالاها به عنوان افراد و کسب و کار اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از عفونت است.

در چین حتی به عنوان گسترش ویروس کاهش پیدا کرده است و رشد خواهد بود در زیر صندوق بین المللی پول در تازه ترین پیش بینی 5.6 درصد در سال 2020 Georgieva گفت.

هنوز این صندوق شده توسط راه اندازی مجدد برخی از تولید در چین است که در حال حاضر در حدود 60 درصد بازیافت و با هدف رسیدن به 90 درصد در هفته های آینده, او گفت:.

او کاهش یافته است به بحث در مورد خاص بیشتر حالات بالقوه تنزل رتبه در رشد برآورد کرد و گفت: “چه می کند این است که تمرکز بر اقدامات است. چه کسی اهمیت میدهد اگر از آن خواهد شد 0.1 یا 0.4 یا 0.5? اگر ما عمل و تمرکز بر روی آن زندگی می کند را می توان ذخیره و رنج خواهد بود کاهش می یابد و اقتصاد می گرفتن تا سریع تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im