صندوق بین المللی پول لغو پرداخت بدهی به مدت شش ماه برای 25 کشورهای فقیر

تانزانیا تانزانیا — صندوق بین المللی پول تصویب 500 میلیون دلار در روز دوشنبه به انصراف از شش ماه از پرداخت بدهی 25 جهان در اکثر کشورهای فقیر به طوری که آنها می تواند کمک به مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

صندوق بین المللی پول مدیر اجرایی Kristalina Georgieva با صدور بیانیه ای گفت: اجرایی صندوق بین المللی پول به تصویب هیئت مدیره فوری بدهی خدمات امداد برای 19 کشور آفریقایی افغانستان, هائیتی, نپال جزایر سلیمان تاجیکستان و یمن.

“این فراهم می کند کمک های مالی به ما فقیرترین و آسیب پذیرترین اعضای خود را برای پوشش صندوق بین المللی پول بدهی برای یک مرحله اولیه بیش از شش ماه و به آنها کمک خواهد کرد کانال بیشتر از کمبود منابع مالی به سمت حیاتی اورژانس پزشکی و دیگر تلاش های امداد رسانی” Georgieva گفت.

او گفت: این پول را از صندوق بین المللی پول دوباره فاجعه مهار و امداد اعتماد خواهد شد که با استفاده از های اخیر وعده $185 میلیون دلار از انگلستان و 100 میلیون دلار از ژاپن است. او خواست دیگر اهدا کنندگان کمک به پر کردن اعتماد به منابع است.

19 کشور آفریقایی برای دریافت بدهی ها: بنین, بورکینافاسو, جمهوری آفریقای مرکزی چاد کومور کنگو, گامبیا گینه گینه بیسائو کشور لیبریا ماداگاسکار مالاوی, مالی, موزامبیک, زامبیا, رواندا, SA£o تومه و پرنسیپ, سیرالئون و توگو.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و یک گروه از 165 سابق رهبران جهانی و برجسته چهره های بین المللی خواسته اند که تعلیق بازپرداخت بدهی برای جهان فقیرترین و آسیب پذیرترین کشورها به طوری که آنها می توانید استفاده از اندک منابع برای coronavirus بحران است.

اریک LeCompte مدیر اجرایی جشن ایالات متحده آمریکا شبکه یک اتحاد بیش از 75 ایالات متحده سازمان و 700 ایمان جوامع کار برای تسکین بدهی به صندوق بین المللی پول اعلام “فوق العاده گام مثبت.”

“بسیاری از این کشورها کمتر از 50 بخش مراقبت های ويژه تخت در هر کشور” LeCompte در بیانیه ای گفت. “این کشورها نیاز به تقویت سلامت خود سیستم حق دور و لغو بدهی به مدت شش ماه خواهد شد کمک به این کشور است.”

اما LeCompte گفت: بیشتر باید انجام شود.

“به عنوان فقیرترین کشورها در جهان, آنها واقعا نیاز به کامل لغو” از بدهی های خود را, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im