“من خشم’: پنهان کاری بیش از برنامه ریزی برای حفاری تا بندرگاه سیدنی را لجن سمی

کشت خطرناک سموم ساخته شده در بندر طبقه بیش از بیش از 150 سال فعالیت صنعتی و طوفان آب سرریز سیفون آلاینده ها به بندر.

مطالعات گذشته نشان داده اند دستگاه رسوب در میان آلوده ترین در جهان – بدتر از خلیج توکیو یا نیویورک هاربر.

این مواد شیمیایی شامل دیوکسین – مواد سرطان زا است که می تواند باعث نقص هنگام تولد همراه با هیدروکربن tributylin, polychlorinated biphenyls آفت کش ها فلزات سنگین و هر و پلی fluoroalkyl مواد شیمیایی (PFAS).

در زیر قصد دارد در نمایشگاه در یک بیانیه اثرات زیست محیطی (EIS) که آلوده به لجن خواهد بود لایروبی اجازه می دهد تا تونل گذاشته می شود در کنار بستر بندر.

Dr Ryall ترس این برنامه ممکن است به اندازه کافی حفاظت از مردم و محیط زیست از جمله ماهیگیران و خانواده هایی که شنا در بندر استخر در سراسر موج شکن.

حمل و نقل برای NSW منتشر شد پیش نویس این طرح در ماه ژانویه که ساخت تونل دوقلو لینک Rozelle با Warringah آزادراه در شمال سیدنی.

بندر خواهد بود عبور با استفاده از دو پیش ساخته لوله تونل کاهش بر روی کف دریا بین Birchgrove و Waverton.

سنگر امن تونل در محل, معنی کارگران را مجبور به حفاری تا یک به شدت آلوده لایه رسوب عمق 1.5 متر.

در مورد 140,000 متر مکعب سمی لجن خواهد بود گرفته شده توسط بارج به سفید خلیج برای درمان و از بین بردن رطوبت آن. پس از تثبیت این مواد به احتمال زیاد خواهد بود trucked به محل های دفن زباله برای دفع.

An excavator with a closed "clamshell" style bucket.

یک بیل با یک بسته “تاشو” سبک سطل. اعتبار:NSW Department of Planning

پیش بینی آن است بقیه رسوب – در مورد 760,000 متر مکعب خواهد بود – تاثیر پذیری از آلودگی. حمل و نقل برای NSW اعمال به دولت فدرال اجازه به تخلیه آن در اختیار سایت حدود 10 کیلومتر دور از ساحل.

ارزیابی ریسک در بر داشت به خاک سپرده آلاینده های مطرح شده در معرض خطر است اما می تواند تبدیل به کم خطر با اقدامات مدیریت.

یک بیل با یک مهر و موم شده “تاشو” سطل می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حرکت شبیه چمچه زنی رسوب در حالی که کم عمق گل و لای پرده خواهد نصب شود برای جلوگیری از گسترش آن در بالا و دو تا سه متر از آب است.

بسیاری از مواد شیمیایی سمی می ماند محدود به رسوب و کمتر از دو درصد از رسوب خواهد فرار به آب شد.

فرار رسوب شد “به احتمال زیاد” به طور قابل توجهی تاثیر کیفیت آب و یا سلامت انسان اما پر از اطراف توپ سر خواهد بود نظارت به عنوان یک احتیاط.

حمل و نقل برای NSW سخنگو گفت: با این نسخهها کار انجام خواهد شد در انطباق دقیق با دستورالعمل سازمان حفاظت محیط زیست بود که به طور مرتب مشورت.

روش پيشنهادی انتخاب شد پس از “گسترده” مدلسازی و یک “رویکرد اثبات … استفاده در انواع پروژه های تکمیل شده در بندرگاه سیدنی”

اما Dr Ryall – چه کسی کار کرده است به مدت 30 سال به عنوان یک آلودگی مشاور به سازمان های دولتی و خصوصی صنعت از جمله در اطراف بندرگاه سیدنی – باقی مانده ديپلمات.

او باور نمی کند تنظیم کننده را در پیدا کردن آن را قابل قبول است که تا به 1300 متر مکعب آلوده رسوب ذرات خواهد بود از دست داد به بندر آبهای زیر برنامه – به احتمال زیاد مصرف توسط ماهی و سخت پوستان و صدف.

Dr Ryall گفت: دولت به نظر می رسد به چشم پوشی از قوانین خاص خود را نیاز به توسعه دهندگان به گزارش آلودگی به سازمان حفاظت محیط زیست انجام یک بررسی دقیق و بازسازی برنامه اقدام امضا کردن قبل از انتشار یک EIS ،

Dr Bill Ryall has concerns over contamination.

Dr لایحه Ryall نگرانی بیش از آلودگی.اعتبار:دین Sewell

“من بسیار نا امید با فقدان جزئیات در EIS مربوط به اقدامات لازم برای حفاظت از کیفیت آب در بندرگاه سیدنی” دکتر Ryall گفت.

او برگزار شد جدی مربوط به “تاشو” سطل خواهد خرابی اگر آن مواجه می شوند که سنگ یا دیگر اشیاء در کف دریا.

برنامه حساب نمی برای gusts باد از بیش از 30 کیلومتر در ساعت رخ داد که هر ماه در سال گذشته Dr Ryall گفت.

این می تواند رفت و برگشت رسوب از درون کم عمق گل و لای پرده و آن را “بهتر” برای استفاده کامل عمق گل و لای مانع لنگر به کف دریا.

به گفته دکتر Ryall, صنعت, بهترین عمل معمولا دیدم آلوده به رسوبات تثبیت شده با ملات قبل از اینکه آشفته شد و به احتمال زیاد این مقدار خواهد بود که تولید شده بود “به شدت دست کم گرفت”.

“EIS را فراهم می کند جزئیات از روش های مورد استفاده برای درمان این رسوبات در خلیج و دور از آلودگی فاضلاب” دکتر Ryall گفت. “این هزینه ها ممکن است بیش از 100 میلیون دلار”.

Dr Ryall نیز مشکوک مورد اطمینان بو – از جمله “تخم مرغ گندیده گاز” از اسید سولفات خاک – نمی خواهد تحت تاثیر قرار جوامع زیرا آنها باقی خواهد ماند ،

عضو Balmain جیمی پارکر فشرده حمل و نقل برای کمک به تولید خاص غلظت آلاینده پس از آن فقط تایید آنها پیدا شده است “بالا راهنمای معیارهای”.

در یک ایمیل دیده می شود هرالداو گفته بود که در پاسخ به ارقام تشکیل “بخشی از یک, تجاری, اعتماد به نفس در فرایند تهیه” و نمی تواند منتشر شود “برای probity دلایل”.

آقای پارکر بود و خشم.

“این است که در مقیاس بی سابقه ای” او گفت:. “پیشنهاد کاهش اقدامات خجالت آنها کاملا ناکافی است.”

هر تابستان بندرگاه سیدنی است که برای استفاده از یک رشته از باز کردن آب شنا و پارو رویدادها در حالی که خانواده های گله به بندر استخر از جمله گرینویچ حمام و سحر فریزر حمام در Balmain.

در سال 2006 ماهیگیری تجاری در بندر ممنوع اعلام شد که افزایش میزان دی اکسین ها کشف شد ماهی ترسیم شده برای بدنام اتحادیه کاربید سایت در Homebush Bay.

یک منبع دیگر آلودگی بوده است طوطی کاکل سفید جزیره کشتی ساختمان حیاط که در آن سمی tributyltin مورد استفاده قرار گرفت برای جلوگیری از barnacles چسبیده به بدنه کشتی ها.

در سال 2010 مقامات گفت: هرالد ماهیگیری بان می تواند در محل برای چندین دهه و, تنها راه حل صبر کنید برای پاک کردن رسوبات به پوشش آلوده لایه بنابراین ماهی نمی تواند جذب سم.

بندر باقی می ماند محبوب تفریحی ماهیگیران که غالبا نادیده گرفتن هشدارها به منظور محدود کردن مصرف خود را گرفتن.

بندر عبور جدید مترو خط راه آهن دیده می شود عمیق تونل زنی از طریق یک لایه از سنگ در زیر رسوب است.

اما EIS گفت: “فقیر زمین شناسی” و شیب دار شیب به معنای لوله تونل ترجیح داده بودند برای غربی بندرگاه پروژه تونل همان روش مورد استفاده برای بندرگاه سیدنی تونل در 1990s.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو