من بیشتر نگران در مورد مارک زوکربرگ از این دولت و آن ردیابی برنامه

البته ما نباید بی حد و حصر ایمان در یک دولت که به ما robodebt و وزیر امور پیتر داتون – اگر چه من هنوز هم به آن اعتماد بیش از مارک زوکربرگ.

اعضای گروه که دولت اغلب اهداف مانند اقلیت ها و روزنامه نگاران طبعا نمی توان متقاعد کرد. خوشبختانه آنها باید نیست. ما تنها نیاز به 40 درصد جذب برنامه – تماس با آن nerd ایمنی.

Mark Zuckerberg is harder to trust than the government, despite it poor record with robodebt.

مارک زوکربرگ است که سخت تر برای اعتماد از دولت, با وجود آن ضعیف ضبط با robodebt.اعتبار:AP

علاوه بر این, است COVIDSafe واقعا برنامه به طلیعه چیزی بودن در یک ترسناک دیجیتال panopticon? هر روز برنامه به من التماس به آن را باز کنید چرا که ظاهرا به آن نیاز دارد این کار را برای اتصال بلوتوث به درستی کار بر روی آی فون. اگر آن را به روی صفحه نمایش کامل به قابل اعتماد عملکرد به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند نگرانی اصلی من نیست, حریم خصوصی, اما که COVIDSafe یک لیمو.

اگر دولت برنامه استراتژی کار نمی کند, جایگزین بیشتر پر زحمت ناقص فرم تماس با ردیابی – که در آن دولت نیز می شود برای پیدا کردن ما حرکات. زندگی در یک جامعه همیشه به معنی از دست دادن آزادی برای جمعی خوب – و این به نظر می رسد معقول تجارت کردن.

در آینده برنامه های کنترل عفونت می تواند تبدیل به ارزشمند در فصل آنفولانزا و یا به کنترل STIs. من هم دوست دارم یک برنامه است که به من هشدار داد از نزدیک شدن به ضد vaxxers – نه به خاطر من نگران هستم در مورد قرارداد خود سرخک اما چون من واقعا نمی خواهید به شنیدن دیدگاه های خود را در واکسن.

که گفت: اگر دولت معرفی بیشتر سرزده برنامه من با کمال میل به خیابان. اما تنها با یک نرم افزار به من بگویید که آیا مردم در کنار من در سنگر باید COVID-19.

دومینیک شوالیه است که شرکت میزبان از مشروبی که بدرقه نوشابه گزارش پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de