“من در آخرالزمان’: دانش آموز آمریکایی به دام افتاده در coronavirus-آمار شهرستان چینی

وهم آور آرام فرود آمد در به طور معمول شلوغ خیابان های شهر از 11 میلیون نفر که اشنایدر در حال مطالعه مساحی – شاخه ای از ریاضیات کاربردی در دانشگاه ووهان در حدود 10 مایل (16 کیلومتر) از جایی که کارشناسان معتقدند جدید کروناویروس سرچشمه در یک بازار غیر قانونی تجارت در حیات وحش است.

“آن را مانند یک شبح شهر به سختی هر یک از افراد و اتومبیل. این یک احساس عجیب و غریب. من احساس می کنم مثل من در آخرالزمان به نحوی گفت:” اشنایدر در یک مصاحبه تلفنی با رویترز روز چهارشنبه.

مقامات چینی برش اکثر لینک های حمل و نقل به ووهان در Jan. 23 در تلاش برای کند کردن انتقال این ویروس نیز آلوده کرده است که نزدیک به 6000 نفر در چین – بیش از موارد ثبت شد در 2002-2003 شیوع سارس – و کشته شدن بیش از 130 نفر است.

اشنایدر که دارای دو ما-تابعیت آلمانی فکر بی باک به یک قطار از شهر که صبح اما گفت که پدر و مادر خود را مقابل آن توصیه می گردد.

“آنها گفتند که ایستگاه قطار بود نه محل می شود در زمان مانند این با ویروس” او گفت:. “بنابراین من تصمیم به ماندن و … که زمانی که من می ترسم برای اولین بار از آنجا که من نمی دانم چه باید بکنید.”

او تماس گرفته و مقامات آمریکایی به دنبال راهی برای خروج. سفارت آمریکا به او پیشنهاد یک $1,100 صندلی در یک پرواز چارتر, او گفت:.

Passengers board buses past personnel in protective clothing after arriving on an aircraft, chartered by the US State Department to evacuate government employees and other Americans from the novel coronavirus threat in the Chinese city of Wuhan, at March Air Reserve Base in Riverside County, California, US, January 29, 2020. Reuters

مسافران مدیره اتوبوس گذشته پرسنل در لباس های محافظ بعد از ورود یک هواپیما اجاره توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده به تخلیه کارکنان دولت و دیگر آمریکایی ها از رمان coronavirus تهدید در چین در شهر ووهان در پایگاه هوایی رزرو مارس در Riverside County California, US, ژانویه 29 سال 2020 است. ایسنا

اما سفارت رسمی به او گفت که او را به دریافت خود را به فرودگاه در طرف دیگر از ووهان 30 مایل (48 کیلومتر) به دور است. با اکثر حمل و نقل پایین, او در بر داشت به هیچ وجه به سفر و کارکنان سفارت عضو به او گفت که آنها را به صندلی خود را به شخص دیگری اشنایدر گفت.

“من نمی توانستم باور آنچه که من فقط شنیده ام. که چگونه شما را در مقابله با یک شهروند نیاز به … به نظر می رسید مانند او نمی مراقبت از” اشنایدر گفت.

که پرواز در سمت چپ ووهان با 210 آمریکایی ها روی. آن بود که با توجه به رسیدن در کالیفرنیا در روز چهارشنبه.

“اولویت داده شد به افراد آسیب پذیر در معرض خطر بالاتر از coronavirus: کودکان و افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی قرار داده است که آنها را بیشتر در معرض خطر” از مقامات وزارت امور خارجه گفت: از طریق ایمیل در روز چهارشنبه.

اشنایدر که در زندگی است بیشتر عمر خود را در آلمان و سپس تبدیل به سفارت آلمان مقامات گفت که وعده داده شده او را سوار اتوبوس به فرودگاه با چند رشته دانش آموزان و صندلی در پرواز به آلمان در روز شنبه.

نمایندگان دولت آلمان نمی تواند به صورت فوری دهید.

تا آن زمان اشنایدر گفت که او را سرپا ایستادن کردن در اتاق خود رفتن تنها برای رفتن به نزدیک ترین بازار برای آب شیرین و مواد غذایی است. هنگامی که او برگ او قصد دارد به پوشیدن یک کلاه سیاه با آرم Miami Heat, بازی بسکتبال, تیم, دستکش و یک پارچه ضخیم ماسک بر دهان و بینی است.

گفت او انتظار دارد که می شود در راه خود را در روز شنبه “من امیدوارم که من نمی jinxed خودم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو