“من تمیز و امن’: فاحشه خانه ها نزدیک است اما کارگران جنسی هنوز طبقه تجارت

اما یکی از تبلیغات هشدار داد: “خواهشمند است درخواست یا انتظار بوسیدن و یا چهره به چهره خدمات … من محل هستند و در دسترس به هر کسی غیر از خودم و گسترده ضد عفونی کننده را قبل از سفر خود را پس لطفا درک ضرورت برای 20 دلار افزایش یابد.”

کارگران جنسی می گویند که در حالی که بسیاری از خصوصی اسکورت در حال امید بستن به کار برای ایمنی خود و جامعه احساس دیگران آنها تا به حال هیچ چاره ای چرا که آنها نیاز به پول برای زنده ماندن.

Brian says he disinfects all 'high touch' surfaces between clients.

برایان می گوید که او كشتن همه بالا لمس سطوح بین مشتریان.

“خصوصی بسیاری از کارگران جنسی نیز دانشجویان بین المللی که واجد شرایط برای Centrelink مزایای” مرد اسکورت توضیح داد.

“اما آن را نیز یک خیابان دو طرفه – مردان به دنبال دارد این خدمات است. من تصمیم به کار می کنند اما حتی در حالی که من با شما صحبت من تا به حال دو پیام از مشتریان که مایل به قلاب.”

روند برجسته یکی دیگر از چالش مقامات چهره در نگه داشتن مردم به لحاظ اجتماعی از هم جدا در میان همه گیر جهانی به خصوص وقتی که می آید به رضایت طرفین و بدون مجوز بخش از بزرگسالان میباشد.

بسیاری از تبلیغات آنلاین دیده توسط سن و صبح سیدنی هرالد به نظر می رسد در عرض چند ساعت از اقدامات جدید سفارش بسته شدن فاحشه خانه ها و دیگر مجوز جنسیت سالن که لگد در نیمه شب روز پنج شنبه.

در حالی که برخی از کارگران جنسی و مشتریان از موازین اجتماعی, فاصله, قوانین, دیگران, دنبال, دولت, بخشنامه منجر به مشکلات مالی برای بسیاری از.

جین سبز از جنگره جمعی گفت: تاثیر محدودیت های مسافرتی و محل خاموش شدن ناگهانی و اجتماعی فاصله بود “تاثیر بی سابقه ای” در کارگر جامعه که خواست دولت برای نوعی از کمک های اضطراری.

ملی قله بدن برای صنعت اسکارلت داد همچنین ایجاد یک صندوق برای حمایت از زنان به ماندن قرار دارد و تغذیه در طول بحران.

بسیاری از خصوصی صنعت است که به طور رسمی مجوز تا حدودی به دلیل انگ مرتبط با کارگران جنسی و به دلیل پیچ و خم های پیچیده است که مردم باید حرکت در جهت ثبت شده است.

در ویکتوریا به عنوان مثال در صنعت کار می کنند, شما باید خود را ارائه هویت کامل به دولت در صدور مجوز کسب و کار سازمان است که برخی از ترس خواهد “کردن” آنها را علنا خود را در معرض خطر حفظ حریم خصوصی و یا بر شغل آینده خود چشم انداز.

آمار و ارقام نشان می دهد وجود دارد در مجموع 115 مجوز کار جنسی اپراتورهای کسب و کار و 616 مورد تایید فاحشه خانه مدیران در ویکتوریا با این حال بسیاری از افراد در “زیرزمینی” بازار تبلیغات آنلاین بدون مجوز و ملاقات با مشتریان در خانه های خود و یا در رزرو هتل و متل. خیابان فحشا در ضمن غیر قانونی است.

در حال بارگذاری

“پیچیدگی مراحل ثبت نام به این معنی است که بسیاری از مردم در حال فعالیت بدون مجوز و این باعث می شود اجرای و رعایت یک چالش برای مقامات” گفت: جنس کار قانون اصلاحات سخنگوی راجر Sorrenti.

روز پنج شنبه سیدنی, ماساژ سکسی, شد, برای اولین بار کسب و کار به جریمه 5000 دلار پس از گرفتار شدن توسط پلیس عامل خارج NSW جدید بهداشت عمومی قوانین.

در ویکتوریا که ثبت آن COVID-19 مرگ و میر در پنجشنبه اختصاصی گروه ضربت از 500 پلیس راه اندازی شده است به اجرای محدودیت با جریمه تا $20,000 برای افرادی که منطبق نیست و یا $100,000 شرکت و یا شرکت های بزرگ.

از 9 شب روز چهارشنبه 88 نقطه چک تکمیل شده در ویکتوریا که 12 نفر بودند که قرار بود در انزوا بودند که نه خانه.

سخنگوی نمی تواند فاش صورتی یا چگونه پلیس می تواند به اجرای قوانین در خصوصی اسکورت دیگر می گویند: “این بی سابقه بار و ویکتوریا پلیس همچنان به کار با دولت برای اطمینان از آن حق دارد قدرت را به نگه داشتن جامعه امن است.

“هر گونه سوال در مورد خصوصی اسکورت باید به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.”

سن و هرالد به دنبال نظر از بخش.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو