من از نظر جنسی مورد آزار و اذیت قاضی دانشیار اما در گذشته من شنیده بودن

من 23 ساله لیسانس حقوق. من سخت کار می کرد برای به دست آوردن درجه من و به دست آوردن تجربه حرفه ای در همان زمان که مرا از هم جدا در به طور فزاینده ای رقابتی میباشد.

The responsibilities of the judge’s associate are determined by the requirements of the particular judge.

مسئولیت قاضی کاردانی مصمم هستند با الزامات خاص قضاوت کند.اعتبار:جسیکا Shapiro

زمانی که من برنده یک قاضی کاردانی موقعیت به عنوان اولین فارغ التحصیل نقش من نظر خودم فوق العاده خوش شانس. من می دانستم این بود که محوری سنگ پله به سمت روشن و حرفه ای در حرفه قانونی است.

رئیس جدید من برای اولین بار بود قاضی من ملاقات کرده بود. من تا به حال سفر بین ایالتی را به این سمت و من او را ملاقات نمود و در اولین روز من وارد شدند. من یک سطل نگرانی در مورد چگونه به رفتار در اطراف یک قاضی. من نگران بود در مورد چگونه به آدرس او را آنچه که من می تواند اضافه کردن به مکالمه و اینکه آیا من “اندازه گیری” به پیشینیان.

The imposter سندرم که تا به حال گرفته تا اقامت در ذهن من بود یک واکنش طبیعی به قدرت فوق العاده ای ضمنی و عدم تعادل در روابط حرفه ای ما.

در این یکشنبه صبح من دستور توسط قاضی به همراه او به ناهار در یک تور از شهر و به شام بعد از آن شب. ما خواهد بود که مردم تنها حضور در این, اجتماعی, گردش و کسانی که به دنبال.

مسئولیت قاضی کاردانی مصمم هستند با الزامات خاص قضاوت کند. مسئولیت من شامل او ناهار در طول هفته کار داشتن شام با او و همراه او در آخر هفته و گردش. اجتماعی مورد نیاز ارائه شد برای من به عنوان دستورالعمل به جای دعوت نامه است که من می تواند به نوبه خود به پایین.

آن را طولانی نیست قبل از هرزه نظر آغاز شده است. قاضی پرسید: در مورد من در زندگی دوستیابی. او اظهار داشت: بر من لباس. او از من پرسید اگر من لذت می برد داشتن یک ماساژ. او در مورد جنسیت در اطراف من و به من گفت که زن آن را از او گرفته می شود “زرق و برق دار”. این نظر بودند ظریف به اندازه کافی برای من به سوال قصد خود را در ابتدا.

این رفتار به سرعت افزایش یافت به قاضی گرفتن عکس از من بدون اجازه من دعوت من به اتاق هتل خود را آموزش من را به یک لباس شنای زنانه دوتکه به هتل خود را و بحث در مورد برنامه سفر است که در آن ما می تواند صرفه جویی در پول در همان رختخواب.

من حاضر به پیوستن به قاضی استخر لباس شنای زنانه دوتکه و سفر در زمان است. من گزارش این رفتار به یک زن و شوهر از همکار همکاران دو تن از اعضای هیات دادگاه و سپس رئیس دادگستری.

یکی از کارکنان به من گفت: “آن را به عنوان یک تعریف” و دیگری به من گفت که دادگاه را در پاسخ به اتهامات با تضمین این که زنان همکاران بودند نه منصوب به کار با این قاضی در آینده است.

در حال بارگذاری

من تا به حال یک فرصت برای صحبت با رئیس دادگستری از طریق تلفن در مورد قاضی را انجام, که در آن من توصیه برای مقابله با قضاوت در مورد رفتار خودم. رئیس دادگستری نیست به من نزدیک دوباره به پرس و جو در مورد رفاه. تا آنجا که من آگاه هستم که رئیس دادگستری صحبت نمی کنم به من قضاوت در مورد ادعا انجام شده است.

روشن بود که این چیزی بود که من تا به حال برای رسیدگی در خود من. من احساس وجود دارد گزینه های در دسترس به من به غیر از سرباز ، من اعتقاد “تاب قایق” بیشتر خواهد نابود کردن زندگی حرفه ای من.

وحی من در مواجهه من با قاضی است. او انکار کرد که هر چیزی نامناسب قرار گرفته بود. من همچنان در نقش من است. به آزار و اذیت جنسی را متوقف, به جز یکی از آخرین فرصت برای گرفتن ناخواسته, عکس از من.

رفتار گله و شکایت از جایگزین شد اما با کلامی putdowns به سمت من کارگردانی در دادگاه باز. باقی مانده از زمان من برای قاضی من مصرف با ترس و استرس شدید.

تجربه من باعث شد من به شدت سرخورده شده توسط حرفه ای قانونی و از دست دادن اعتماد به نفس در توانایی های من. من احساس ارزش مطابقت ندارد کسانی که از مافوق و در نتیجه من هرگز واقعا تعلق دارند. من سمت چپ این حرفه در عرض یک سال است.

جسارت با شجاعت از شش سابق دادگاه عالی همکاران که صحبت کردن در برابر Dyson Heydon من گزارش من داستان به زمان القضات دادگاه که من در آن خدمت کرده است. آنها به من گفتند که آنها به حمایت از تحقیقات خارجی به مورد من در بسیار به همان شیوه بالا دادگاه در نهایت خواستار اقدام است.

من می خواهم داستان شناخته می شود, برای تقویت آب و هوا که در آن زنان احساس آنها می تواند به جلو آمده و در مورد تجربیات خود در این حرفه است. من می خواهم برای دیدن تغییر دهید.

نام نویسنده نکردن است به دلایل قانونی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de