شکارچیان غیر قانونی هستند یک مشکل بزرگتر در مزارع از فعالان حیوانات – پس چرا ما صحبت کردن در مورد آن ؟

این ماه ویکتوریا دولت اعلام کرد که در نقطه جریمه برای سوء در مزارع بعد از یک بالا خانه تحقیق چگونه حیوانات فعالیت کشاورزی تاثیر می گذارد.

این آخرین در یک رشته جدید در دولت و قوانین فدرال طراحی شده برای سرکوب فعالان که تجاوز در مزارع – اغلب به جمع آوری شواهد تصویری از اتهام بدرفتاری با حیوانات است که بعد از آن توزیع شده است.

اما در میان سراسیمگی توجه فعالان گروه دیگری از سوء در مزارع تا حد زیادی فرار کرد توجه: شکارچیان غیر قانونی.

دسترسی غیر مجاز به مزرعه خواص می توانند در ایجاد بسیاری از مشکلات – حداقل نه آن اجرا می شود خطر گسترش بیماری مانند تب خوکی آفریقایی است که می تواند به نابودی کشاورزی و صنایع.

این مهم است که قوانین برای مقابله با مزرعه تجاوز هستند مبتنی بر شواهد. بنابراین اجازه دهید نگاهی به مدارک و شواهد.

مزرعه تجاوز عمده روستایی جرم موضوع است. شاتر

رسانه ای و سیاسی تمرکز

پوشش رسانه ای از فعالان خاطی در مزارع به نظر می رسد به طور منظم در سال های اخیر است.

بیش از چند ماه در 2018-19 فعالان را هدف Gippy بز مزرعه و کافه در ویکتوریا – در یک حادثه سرقت سه بز و بره. گزارش های خبری تحت پوشش اعتراضات و مطالبات توسط کشاورزان که جریمه صادر شده برای فعالان ناکافی بود و احتمالی بسته شدن مزرعه ،

در مثال دیگر در سال گذشته, صفحه اول روزنامه روستایی هفتگی بار, ویژه, یک, خانواده, خروج صنعت کشاورزی پس از اتهام تجاوز و تهدید از فعالان حیوانات.


ادامه مطلب: نه فقط فعالان 9 بیرون از 10 نفر در مورد رفاه حیوانات در استرالیا کشاورزی


فعالان فرار نیست توجه سیاستمداران است. پیش از ویکتوریا قانون جدید این ماه پارلمان فدرال در سال گذشته تصویب لایحه جرم این “تحریک” از هر دو تجاوز و آسیب و یا سرقت از اموال در زمین های کشاورزی.

صحبت در حمایت از این لایحه دادستان مسیحی پورتر گفت: تجاوز بر روی زمین های کشاورزی می تواند آلوده به مواد غذایی و نقض پروتکل های امنیت زیستی. او به طور خاص ذکر شده “فعالان” هنگامی که توصیف چگونه قوانین کار می کنند.

نیو ساوت ولز دولت در سال گذشته نیز معرفی جریمه قابل توجهی برای تجاوز در مزارع در حق مزرعه عمل می کنند. و در جنوب استرالیا دولت می خواهد کسانی که تجاوز و یا مختل کردن فعالیت های کشاورزی به صورت مجازات های سخت تر.

اما به عنوان قانونگذاران سرکوب فعالان حیوانات مشکل از تجاوز توسط شکارچیان غیر قانونی می شود کمی سیاسی توجه است.

حقوق حیوانات و معترضان شده است موضوع شدید توجه رسانه ها اما شکارچیان غیر قانونی در زیر رادار پرواز. دیوید Beniuk/AAP

غیر قانونی شکار مشکل

شکار غیر قانونی شامل شکار بدون نیاز گواهینامه و دسترسی به مالکیت خصوصی بدون اجازه.

در سال 2015 و 2016 این مقاله co-نویسنده Alistair Harkness بررسی 56 ویکتوریا کشاورزان در مورد تجربیات خود و برداشت از مزرعه و جنایت. کشاورزان گزارش داد که در سال های اخیر شکارچیان غیر قانونی باعث شده بود آنها اقتصادی از دست دادن و غم و اندوه عاطفی توسط:

  • صدمه زدن به نرده ها و دیوارها
  • تیراندازی در ساختمان خانه زنبور و دام
  • سرقت از میریزد
  • عدم خاموش کردن آتش
  • از بین بردن زمینه ها با وسایل نقلیه خود را.

پیگیری پست نظرسنجی از 906 ویکتوریا کشاورزان در سال 2017 و 2018 از آنها خواست برای رای دادن به این جدیت از طیف وسیعی از مسائل است. کشاورزان گزارش موارد زیر را به صورت جدی و یا بسیار جدی: غیر قانونی تیراندازی در مزارع (34.4%) حیوانات فعالیت (30.9%) و تجاوز (44.2%).


ادامه مطلب: حیوانات فعالان v مالکان خصوصی: چه قانون می گویند ؟


منجر نویسنده Kyle Mulrooney است انجام NSW, مزرعه, بررسی جرم 2020. این کار در حال انجام است اما تا کنون کشاورزان را گزارش کرده اند احساس victimised با سوء به طور کلی و ترس در مورد غیر قانونی شکارچیان. کشاورزان نمی شد به طور خاص خواسته تا نظرات خود را در خاطی شدند.

ارسال به یک NSW تحقیق پارلمانی سال گذشته بر پریشانی احساس توسط کشاورزان هنگامی که شکارچیان تجاوز در خواص خود را. کشاورز جان پین به یاد می آورد:

ما به تازگی به حال یک دوره بیش از چند شب که در آن افراد ناشناس تجاوز در اموال ما و callously کشته شدن تعداد قابل توجهی از ما بز کودکان و نوجوانان در یک مورد trussing یکی تا قبل از کشتن آنها. همه فقط برای تفریح و ورزش! […] این یکی از چندین رویداد که در آن مردم تجاوز و ما حیوانات برای تفریح و یا شکار برای خوک ها و یا حیات وحش با کمی ترس از تشخیص پیگرد و بازداشت.

پلیس به دنبال شواهد

آمار و ارقام به ما عرضه شده توسط NSW پلیس نشان می دهد در 2018, 513 حوادث جنایی تجاوز در مزارع ثبت شد تا از 421 در سال 2014.

دادن شواهد به NSW تحقیق پارلمانی کارآگاه بازرس کامرون Whiteside دولت روستایی جرم هماهنگ کننده گفت: شکار غیر قانونی بود “ترین عامل ذکر شده در ارتباط با تجاوز” در مزارع.

پلیس اقدام به نظر می رسد به دنبال شواهد. در ارتباط با رهبری, نویسنده, Whiteside گفت: اجرای عملیات متمرکز بر شکار غیر قانونی و تجاوز اولیه و زمان تمرکز روستایی در پیشگیری از جرم تیم.

هدف همه سوء

به عنوان تب خوکی آفریقایی نوردد و آسیا و استرالیا گوشت خوک تولید شده اند خواست به سطح شیب دار تا امنیت زیستی تلاش در خواص خود را. این گزارش شامل محدود کردن تعداد بازدید کننده و جدا کردن بازدید کننده و وسایل نقلیه مزرعه.

ترس وجود دارد که اگر این بیماری بازدید استرالیا, آن می تواند تعطیل استرالیا 5.3 میلیارد دلار گوشت خوک صنعت منجر به جرم از دست دادن شغل.

با توجه به این خطرات مهم است که سیاست های سرکوب مزرعه سوء هدایت هستند شواهد و لازم نیست بی جهت هدف قرار دادن یک گروه واحد.

و از همه مهمتر تحقیقات بیشتر به این موضوع مورد نیاز است – از جمله به اجتماعی و اقتصادی اثرات مزرعه تجاوز در همه اشکال آن است.


ادامه مطلب: مشخص نیست چگونه این لایحه جدید علیه فعالان حقوق حیوانات را محافظت کشاورزان


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de