اگر شما در حال آماده سازی دانش آموزان برای قرن 21 شغل شما پشت بار

هر سال اداره مالیات استرالیا انتشار یک گزارش که شامل بالاترین درآمد مشاغل در استرالیا. این عمدتا در پزشکی قانونی و بخش های مالی.

این اطلاعات معمولا توسط مدرسه حرفه ای مشاوران همراه با دیگر توسعه حرفه ای مواد برای کمک به نوجوانان را حرفه ای انتخاب کند.

اما این طبیعت کار است که به سرعت در حال تغییر تحت چهارمین انقلاب صنعتی. این است رانده شده توسط فن آوری های مخرب مانند اتوماسیون, هوش مصنوعی, رباتیک, یادگیری ماشین و دیجیتال شدن دستگاه.


ادامه مطلب: مشاغل در حال تغییر سریع است. در اینجا چیزی است که دامپزشک بخش (و کارفرمایان) نیاز به انجام به نگه دارید تا


تغییر انتظار می رود که منجر به از دست دادن کامل از برخی از مشاغل (از جمله کسانی که در تکراری تولید-خط تولید) نیاز به توجهی دوباره skilling در مشاغل دیگر (مانند خلبانان و رادیولوژیست) و ایجاد کاملا جدید (مانند ربات مربیان و تحلیلگران داده ها).

آنچه باید هدایت شغلی مشاوران انجام می شود برای اطمینان از کودکان امروز باید مهارت های لازم برای شغل آینده و نه گذشته ؟

آنچه می خواهید نوجوانان

اخیر OECD بررسی نشان داد نوجوانان حرفه انتظارات متمرکز در ده به اصطلاح “قرن 20” مشاغل. این شامل پزشکان و وکلا و مدیران کسب و کار.

این انتخاب باید بدون تغییر باقی مانده است تقریبا دو دهه است. آنها تبدیل شده اند حتی محبوب تر از سال 2000. این نشان می دهد که شکاف قابل توجهی بین نوجوانان دانش حرفه ای و انتخاب و واقعیت به سرعت در حال تغییر ماهیت کار.


ادامه مطلب: ‘چه دروسی را انتخاب کنم برای من سال گذشته از مدرسه؟’


تخمین زده می شود به طور متوسط 14 درصد از مشاغل در سراسر کشورهای OECD مستعد ابتلا به خودکار شدن و یک سوم دیگر می تواند تغییرات قابل توجهی در چگونه آنها انجام می شود. نزدیک به نیمی از مشاغل در کشورهای OECD در خطر مهم بودن خودکار بیش از ده تا 15 سال است.

مشاغل مرتبط با چگونه انسان و ماشین یا کامپیوتر مکمل یکدیگر خواهد شد ارائه فرصت های شغلی جدید در سراسر بخش های مختلف است. تجاری مسافری هواپیمای, خلبانان برای مثال به طور پیوسته تنظیم نظارتی نقش با توجه به پرواز مستقل.در حالی که بیشتر از ده شغل (مانند مراقبت های بهداشتی اجرای قانون و آموزش و پرورش) در OECD بررسی هستند در معرض خطر کم از اتوماسیون, دیگر نامزد شغل در خارج از این لیست (از جمله کسانی که در تولید و ساخت دفتر فروش و پشتیبانی) هستند در معرض خطر بالاتر.

گزارش characterises “مشاغل با یک آینده” به عنوان کسانی که داشتن بالاتر چشم انداز رشد با کم خطر اتوماسیون. در علاوه بر این به کسانی که این شامل شغل های فن آوری مهندسین نرم افزار اطلاعات تحلیلگران و ناظران از عملیات خودکار.

در استرالیا بخشی از این نظر سنجی حدود 35 درصد از مشاغل انتخاب شده توسط نوجوانان در معرض خطر هستند از اتوماسیون. این نشان می دهد نوجوانان و حرفه ای مشاوران در استرالیا نیست به طور کامل آگاه از چگونگی بازار تغییر و چه “مشاغل با یک آینده” هستند.


ادامه مطلب: مزایای اتوماسیون کار به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته شود به همان اندازه


این هم بين آموزشی و آرمان های حرفه ای ترین تلفظ در میان افراد جوان از محروم پس زمینه. حدود 6 درصد بیشتر احتمال دارد به انتخاب مشاغل بیشتر در معرض خطر از اتوماسیون از مزایای بیشتر هستند.

همچنین, نوجوان استرالیایی پسران هستند احتمال بیشتری برای انتخاب مشاغل در علوم و مهندسی است. تناقض آنها 8 درصد بیشتر احتمال دارد به انتخاب شغل در خطر اتوماسیون از دختران خود را کوهورت که احتمال بیشتری برای انتخاب بخش بهداشت و درمان حرفه ای.

آنچه باید انجام شود

چهارمین انقلاب صنعتی است که در حال حاضر با داشتن یک تاثیر در شغل فعلی. با وجود افراد جوان به طور کلی به اتمام سال بیشتر از آموزش و پرورش رسمی از پدر و مادر خود را, بسیاری از در حال تلاش برای پیدا کردن مناسب و سازگار اشتغال است.

دولت ها به طور فزاینده ای نگران عدم تطابق بین آنچه جوامع و صنایع تقاضا در مقابل آنچه در سیستم آموزش و پرورش از عرضه است.

مشاغل در تولید خط تولید هستند به احتمال زیاد به ناپدید می شوند در 15 سال آینده. شاتر

OECD خواستار یک همکاری بین کارفرمایان و مدرسه حرفه ای مشاوران. راهنمایی شروع می شود که در اوایل چالش های کلیشه ای (بر اساس جنسیت و وضعیت اجتماعی و اقتصادی) است که آگاهانه و تحویل در محل کار در همکاری با کارفرمایان را بیشتر موثر خواهد بود. موفقیت حرفه ای راهنمایی در نتیجه بهتر اقتصادی آموزش و پرورش و اجتماعی به بار آورده است.

دولت استرالیا توسعه ملی حرفه ای آموزش و پرورش استراتژی در سال 2019 پس از کار با دولت و قلمرو آموزش و پرورش, کسب و کار و صنعت و حرفه ای آموزش و پرورش قرار گرفتند. این با هدف حمایت از دانش آموزان مدرسه را بهتر مطلع مطالعه آینده و انتخاب حرفه ای.

در حالی که این اولین گام خوب است ما نیاز به پشتیبانی بهتر برای دانش آموزان محروم از پس زمینه به خصوص کسانی که در منطقه ای روستایی و مکان های از راه دور – و همچنین دانش آموزان علاقه مند به شرکت در علم و تکنولوژی و مهندسی مشاغل.

OECD مطالعه نشان داد کشورهایی مانند اتریش و آلمان بود که بسیار پایین تر از غلظت قرن 20, مشاغل, بود, با کیفیت بالا آموزش فنی و حرفه ای (دامپزشک) برنامه های موجود برای افراد از سن جوان است. این تقویت یافته های تحقیق و بررسی سیاست های است که برای همکاری نزدیک تر بین استرالیا دامپزشک بخش صنعت و.


ادامه مطلب: کمتر استرالیایی را uni یا مهارت های TAFE اگر دولت نمی اصلاحات آموزش عالی


آن را نیز نشان می دهد اهمیت بالاتر سرمایه گذاری دولت در این بخش از نظر آموزش و توسعه مهارت های مربوط به فن آوری های مخرب.

افشای مدرسه دانش آموزان به نسبتا ساده و کم هزینه توسعه حرفه ای فعالیت هایی مانند حضور در نمایشگاه های شغلی نشان داده شده است به طور قابل توجهی افزایش آگاهی از مشاغل مختلف و کاهش حرفه ای تمرکز.

وجود ندارد یک اجماع در میان کارفرمایان چگونه فن آوری های مخرب را تحت تاثیر خود سازمان. و آنها را با احتیاط از سرمایه گذاری به شدت در مهارت های خاص و آموزش.

اما آنها هنوز هم باید یک نقش محوری در آماده کردن دانش آموزان با مهارت های لازم برای موفقیت در آینده است. OECD مطالعه فعالانه تشویق کارفرما تعامل در آموزش و پرورش است. پیشنهاد فعالیت ها شامل مشاغل-بینش مذاکرات, موضوع, مذاکرات, شرکت, مسابقات, مشاوره, محل بازديد سایه کار و در محل کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>