اگر شما در حال پیری و دارو آن را ممکن است زمان برای دوباره ارزیابی مصرف الکل خود را

نوشیدن الگوهای تمایل به تغییر به عنوان سن. ما مسن تر بیشتر احتمال دارد ما را به نوشیدن روزانه. اما افراد مسن اغلب درک که نوشیدن فقط یک مشکل اگر یک فرد به نظر می رسد ،

استرالیا پیش نویس الکل دستورالعمل توصیه می کنند افراد سالم نوشیدن بیش از ده استاندارد نوشابه در هفته و بیش از چهار در یک روز. این است که از 14 نوشابه های استاندارد در هر هفته در دستورالعمل قبلی و بیش از دو نوشابه های استاندارد در هر روز است.

هر چیزی بالاتر از این در نظر گرفته شده است مخاطره آمیز نوشیدن دلیل آن را افزایش می دهد خطر مربوط به الکل بیماری ها از جمله سرطان و صدمات.

بین سال های 2007 تا سال 2016 وجود دارد که 17 درصد افزایش خطرناک نوشیدن در میان استرالیایی سنی 60-69. در سال 2016 18.2 درصد از 60-69 ساله نوشید در سطوح مخاطره آمیز.

در میان زنان کسانی که سنی 50-59 سال در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به نوشیدن در سطوح مخاطره آمیز (13%) از هر گروه سنی دیگری از جمله زنان در سنین 18 تا 24 سال (12.8%).


ادامه مطلب: مسن استرالیایی’ نوشیدن در حال افزایش است و آنها نمی دانند که خطرات


افراد مسن بیشتر در معرض الکل را در تعامل با داروهای شرایط پزشکی که می تواند بدتر ساخته شده توسط الکل و تغییرات وابسته به سن در سوخت و ساز بدن از الکل است که ما تبدیل شدن به بیشتر مست از نوشیدن همان مقدار الکل. الکل همچنین می تواند افزایش خطر می افتد.

برای برخی از مردم این بدان معنی است که حفظ خود را در سطح فعلی مصرف الکل به عنوان سن آنها سهوا آنها را در معرض خطر.

الکل و بسیاری از داروها را مخلوط نکنید

بزرگسالان مسن تر بیشتر احتمال دارد به مصرف تعدادی از داروها; حدود دو سوم را چهار یا بیشتر.

بسیاری از این داروها می تواند ارتباط برقرار کردن با الکل.

تحقیقات ما در میان مصرف کنندگان مخاطره آمیز در سن 58 تا 87 یافت 92 درصد مصرف داروها است که هنگامی که در ترکیب با مقادیر زیاد الکل می تواند منجر به عوارض جانبی جدی. این شامل شایع داروهای تجویز شده برای فشار خون بالا.

برای 97 درصد از مردم ما مورد مطالعه قرار نوشیدن الکل کاهش اثربخشی دارو. این شامل Nexium یک دارو تجویز شده معمولا برای درمان رفلکس معده.

چرا که استرالیا نوشیدن بیشتر ؟

در حالی که سن و عوامل مرتبط با سوگ و بازنشستگی را افزایش می دهد احتمال نوشیدن در سطوح مخاطره آمیز اغلب الکل بخشی از لذت بخش زندگی اجتماعی به عنوان افراد.

در تحقیقات ما الکل استفاده شد نزدیک به تعامل اجتماعی: بیشتر فرصت برای معاشرت بودند در ارتباط با بیشتر نوشیدن.

در میان بازنشستگی ساکنان روستای داشتن دسترسی به یک گروه اجتماعی “شیر” نیز تشویق مکرر نوشیدن.

برای بسیاری از مسن تر مصرف کنندگان الکل است که بخشی از زندگی اجتماعی است. شاتر

در یک مطالعه اخیر از استرالیا و دانمارک زنان مصرف کنندگان در سن 50 تا 70 کسانی بودند که نوشیدن در سطوح مخاطره آمیز گفت: اکثریت آشامیدنی خود را نرمال بود قابل قبول و لذت بخش از زندگی خود را تا زمانی که آنها به نظر می رسد در کنترل شود.

در انجام این کار, آنها قادر به ذهنی فاصله آشامیدنی خود را از زمان و در آینده مشکلات سلامتی.

شناخت نوشیدن سنگین به عنوان یک مسئله بهداشتی

استرالیا پیش نویس الکل دستورالعمل نمی ارائه هر گونه توصیه های خاص برای افراد مسن فراتر از آن توصیه می شود برای بزرگسالان به طور کلی.

آنها توصیه می کنند افراد مسن صحبت با پزشک برای تعیین سطح مناسب از نوشیدن خود را بر اساس تاریخچه پزشکی و داروها مصرف آنها.


ادامه مطلب: کلاه الکل خود را در 10 نوشیدنی در هفته: پیش نویس دستورالعمل جدید


اما تحقیقات ما در بر داشت تنها 30 درصد از مردان و 20 درصد زنان مسن تر می تواند خود را به یاد GP درخواست خود را در مورد استفاده از الکل بیش از 12 ماه گذشته بدون در نظر گرفتن چه دارو بودند.

حتی کمتر می تواند خود را به یاد جامعه داروساز درخواست خود را در مورد الکل استفاده کنید.

داروسازان باید درخواست در مورد استفاده از الکل در هنگام توزیع دارو است. شاتر

Promisingly تقریبا همه شرکت کنندگان خود را باز GP درخواست خود را در مورد استفاده از الکل به خصوص در رابطه با دارو.

و بیش از نیمی از آن را اعتقاد بر این بود OK را برای جامعه خود داروساز برای بالا بردن این موضوع را با آنها زمانی که در حال توزیع دارو.

پس چه می تواند ما را در مورد آن انجام?

شناخت بافت اجتماعی به افراد مسن’ نوشیدن و استفاده از مواد مخدر دیگر و درک چگونه آنها را حس از این رفتارها است اولین گام مهم در پیشگیری و به حداقل رساندن آسیب برساند.


ادامه مطلب: خطرناک نوشیدن: تحقیقات نشان می دهد که 40 درصد از مردم بیش از 50 نوشیدن بیش از حد


در سطح جامعه بهداشت عمومی پیام باید طنین انداز با افراد مسن با تأمل در این زمینه است که در آن آنها می نوشند.

در یک جامعه سطح GPs و جامعه داروسازان به خوبی قرار داده شده برای کمک به افراد مسن حداقل رساندن خطر آسیب, اما ممکن است نیاز به آموزش بیشتر به توسعه مهارت های خود را و اعتماد به نفس در اما این موضوع با بیماران.

برای افراد مسن دچار الکل مسائل مربوط به استرالیا, اولین, مسن, بزرگسالان-خدمات خاص به نام مسن تر و عاقلانه تر زندگی (جغد) است به طور موثر شناسایی و درگیر با بیش از 140 نفر که نمی دانستم آشامیدنی خود را می تواند قرار دادن سلامت خود را در خطر است.

ویکتوریا این ابتکار می پرسد بیماران در GP درمانگاه برای تکمیل یک آزمایش غربالگری بر روی iPad و اطلاع GP اگر خطرات شناسایی شده است. فرد می تواند پس از آن شرکت در یک جغد در برنامه مداخله آموزش مختصر مشاوره و آسیب-کاهش مشاوره.

تا کنون این برنامه باعث شده است تا شرکت کنندگان به کاهش مصرف الکل و داشتن مشکلات کمتر با داروهای که ارتباط برقرار کردن با الکل.

چنین طرح می تواند تکرار در سراسر کشور و دارای پتانسیل برای بهبود زندگی و کاهش قابل پیشگیری بیماری و مرگ و میر زودرس و نجات نظام سلامت پول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>