اگر من مریض با coronavirus می توانید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من را به ماندن در خانه ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی منصوب و معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری دولت در پاسخ به COVID-19 شیوع و کنترل بیانیه های عمومی توسط دولت و مقامات بهداشت در مورد بحران.

در این روز پس از سلامت ادارات در سراسر کشور به بررسی موارد بالقوه اعلام کرد موارد جدید و اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری همه بدون تصویب معاون رئیس جمهور است.

به طوری که واقعا مسئول شیوع پاسخ ؟

همانطور که با بسیاری از چیزهایی که در دولت آمریکا, پاسخ پیچیده است.

جف Duchin بهداشت مسئول بهداشت عمومی برای سیاتل و پادشاه شهرستان طول می کشد سوالات بعد از مرگ پادشاه کانتی واشنگتن ساکن با توجه به این رمان coronavirus. گتی/Jason ردموند/AFP

قدرت به آمریکا

برخی از تدوین کنندگان قانون اساسی نگران شده بودند به دولت فدرال بیش از حد قدرت پس از 10 اصلاحیه ذخایر به آمریکا و هر قدرت و نه به طور خاص واگذار شده به دولت فدرال در قانون اساسی ایالات متحده.

دولت فدرال مسئول پیشگیری از بیماری های عفونی تهدید از ورود به شهرستان و حرکت از دولت به دولت. این است که چرا دولت فدرال می تواند قرنطینه شهروندان ایالات متحده از بازگشت به کشور از ووهان چین برای 14 روز.

متحده مسئول حفاظت از سلامت مردم در داخل مرزهای خود را. بنابراین هنگامی که قرنطینه فدرال تکمیل شد و مسافران وارد جوامع خود کار نظارت بر آنها و تماس های خود را کاهش متحده است.

این است که چرا پاسخ به همان وضعیت ممکن است به نظر می رسد در هر کشور متفاوت است:.

زمانی که ایالات متحده پیاده سازی جداسازی (نگه داشتن افراد بیمار دور از هر کس دیگری) و یا قرنطینه (نگه داشتن به خوبی, اما به طور بالقوه در معرض مردم به دور از هر کس دیگری) آنها این کار را بر اساس قوانین ایالتی. بهداشت حرفه ای ممکن است موافق است که هر دولت باید به همان عمل اما هر دولت انجام خواهد شد بنابراین با توجه به قوانین خاص خود را دارد.

یکی دیگر از پیچیدگی است که تصمیم می گیرید چه مقدار قدرت را به استان ها شهرها و محلات دیگر در کشورهای خود را به آدرس شیوع بیماری مانند COVID-19 و همچنین دیگر مسائل مربوط به سلامت. بنابراین کسانی که سازمان را نیز در تصمیم گیری خود را که می تواند به نظر می رسد جدا از فدرال و سیاست های دولت.

برخی از ایالت ها هیچ محلی ادارات بهداشت و دیگران صدها نفر از آنها. برخی از ایالت ها تنها شهرستان در بخش بهداشت و درمان دیگران ادارات بهداشت فردی در شهرستانها.

این بدان معنی است که حتی اگر دولت فدرال نقش مهمی کار حفاظت از سلامت عمومی در نهایت به عهده فردی متحده است.

پول: یک چالش عمده

یک 2019 گزارش اعتماد برای آمریکا بهداشتی که توصیف خود را به عنوان یک “غیر حزبی بهداشت عمومی سیاست های پژوهشی و حمایت سازمان” یافت می شود که بودجه فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری “نگه داشته است و با سرعت در کشور در حال رشد بهداشت عمومی نیاز دارد و تهدیدات در حال ظهور.” این سازمان در بودجه کاهش یافت و نزدیک به 10 درصد بیش از سال گذشته پس از تنظیم برای تورم است.

در روزهای اخیر کنگره با تصویب US$8.3 میلیارد coronavirus پاسخ لایحه که شامل $2.2 میلیارد دلار برای CDC برای “جلوگیری از آماده شدن برای, و پاسخ به coronavirus در داخل کشور و یا در سطح بین المللی.”

کارگران و کارکنان پزشکی سلامت و مرکز هماهنگی در California Department of Public Health on Feb. 27, 2020 در ساکرامنتو ، گتی/جاستین سالیوان

اگر بهداشت عمومی محلی است مسئولیت آن را قطعا نمی شده است تامین می شود که در راه است. به طور متوسط در جوامع محلی صرف حدود 48 دلار در هر شهروند در بهداشت عمومی هر سال تنها حدود نیمی از آن در آینده از منابع محلی است. بقیه بودجه توسط دولت فدرال و یا از طریق هزینه های شارژ به طور مستقیم به بیماران برای خدمات بالینی. علاوه بر این ادارات بهداشت محلی از دست داده اند 43,000, کارکنان, و یا 22 درصد از محلی بهداشت عمومی نیروی کار پس از رکود بزرگ در 2007-2009.

Coronavirus بودجه لایحه تصویب شده توسط کنگره شامل $950 میلیون دلار برای کمک به دولت و ادارات بهداشت محلی. این امر به ویژه خبر خوش دولت به بخش سلامت در حال حاضر نازک کشیده روز به روز-به-روز بهداشت عمومی فعالیت های طراحی شده برای جلوگیری و شناسایی شیوع بیماری در وهله اول.

در حالی که بهداشت عمومی است که ریشه در پیشگیری از بودجه برای بهداشت عمومی فعالیت های اغلب می آید تنها یک بار در اورژانس رخ داده است. به عنوان یک بهداشت عمومی پزشک و محقق آن را برای من روشن است که آن را غیر ممکن است برای جلوگیری از بیماری اگر پول برای مبارزه با شیوع می رسد تنها پس از شیوع در حال حاضر در حال گسترش در جامعه است.

چگونه هر چیزی را تا به حال انجام داده است ؟

هنگامی که شیوع رخ می دهد و حتی جهانی همه گیر در ویژگی های منحصر به فرد در هر جامعه است. جوامع متفاوت در اندازه و آب و هوا میانگین سن و نوع فعالیت هایی که محبوب در میان چیزهای دیگر. تاثیر می گذارد که چگونه بیماری گسترش می یابد. قدرت فعلی سیستم است که دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی سازمان درک و منعکس می نماید.

ادارات بهداشت محلی در ایالات متحده تشکیل شد در پاسخ به نیازهای محلی به عنوان اوایل به عنوان در اواخر قرن 18 در دهه های قبل از فدرال بهداشت عمومی سازمان تاسیس شد.

بهداشت محلی بخش مصاحبه با افراد بیمار و کار با پزشکان محلی و آزمایشگاه برای شناسایی و ردیابی بیماری است.

دولت ادارات بهداشت اغلب انجام این توابع به عنوان به خوبی, اما همچنین هماهنگی محلی پاسخ های ارائه مساعدت های تخنیکی و مالی به ادارات بهداشت محلی و اجرای بهداشت عمومی آزمایشگاه.

دولت فدرال پشتیبانی و مکمل کار در حال انجام در سطح ایالتی و محلی. آن را فراهم می کند درک علمی از ویروس, توسعه, تستهای آزمایشگاهی پیاده سازی قرنطينه برای مسافران بین المللی کار با دولت در داخل و خارج از ایالات متحده برای درک گسترش بیماری را فراهم می کند و پول و دیگر منابع مهم.

متخصصان بهداشت عمومی در هر سطح از دولت خود می دانند نقش و تکیه بر حرفه ای در سطوح دیگر برای کمک به چیزهایی که خارج از کنترل خود.

این سیستم اغلب به خوبی کار می کند. وجود دارد مقدار زیادی از هماهنگی و تبادل اطلاعات بین سطوح مورد چگونه به بهترین وجه پاسخ دهند.

که به می گویند که آنها همیشه به توافق برسند.

وجود دارد گسترده می شود و گاهی گرم می شود, بحث در مورد آنچه که باید انجام شود. در حالی که بحث معمولا اتفاق می افتد در خصوصی گاهی اوقات آنها بیش از نشت به چشم های عمومی مانند زمانی که فرماندار نیویورک اندرو کومو به نام دولت فدرال در واکنش به شیوع کروناویروس “پوچ و مزخرف است.”

در نهایت تصمیم به گرفتن بهداشت عمومی عمل مانند به قرنطینه یک بیمار ساخته شده است با همان مشترک در زمینه علم – بدون توجه به جایی که در آن رخ می دهد.

بنابراین, هیچ, اگر شما بیمار مبتلا به کروناویروس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمیتواند شما را به ماندن در خانه. اما یک مقام دولتی در جامعه خود را می تواند به دلیل این است که چگونه سیستم کار می کند.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im