اگر کلایو پالمر برنده در دادگاه عالی است که تا پایان WA را همه گیر دفاع?

اما آنچه در خطر است اگر آقای پالمر برنده است ؟ اگر WA دست می دهد, آیا این به این معنی خواهد بود وجود دارد هیچ مرزی برای حمایت از WA?

با توجه به نخست وزیر اسکات موریسون که استدلال روز چهارشنبه در قانون اساسی موضوع را با WA مرز سیاست آن بود “همه یا هیچ” رد هر گونه استرالیا که مایل به اینجا می آیند و بدون معافیت.

“اجازه دهید من روشن شود ما حمایت نمی کلایو پالمر,” او گفت:.

“این قانون اساسی است که فراهم می کند وجود دارد به حرکت آزاد استرالیا در سراسر مرزهای این چیزی است که یک فدراسیون است و آن این است که جنبش باید جلوگیری کرد.

“من هشدار داد که این کشورها و مناطق است که اگر آنها را به موقعیت دلخواه در مرزها است که آنها به احتمال زیاد برای پیدا کردن خود را در این وضعیت کسی است که به احتمال زیاد به یک مورد است و این ممکن است به خوبی crystallise قانون اساسی موقعیت است که نمی خواهد به نفع خود.”

دادستان کل مسیحی پورتر گفت: سازش خواهد بود “بسیار با احتیاط در یک صحنه معقول صلاحیت به صلاحیت راه شروع به باز کردن مرزهای خود”.

“آنچه که اجتناب از خطر است که در ماه اکتبر یا نوامبر شما باید نامطلوب پیدا کردن در دادگاه عالی است که شما نیاز به انجام همه چیز را در یک بار” او گفت:.

این شاید می تواند در نتیجه آن WA می تواند محدود کردن ورود به استرالیا آمده اند به تماس با مساحت رنج برک آوت در این بیماری همه گیر.

اما این دیدگاه از هر دو سیاستمداران اشاره در احتمال دیگر که زنگ بسیاری از غرب استرالیا. دادگاه عالی می تواند تصمیم بگیرد – به طور مداوم با تصمیمات قبلی – که WA بسیار باریک و قدرت برای جلوگیری از استرالیا عبور از مرزهای خود را.

در آن صورت یک پیروزی برای آقای پالمر را فشار شدید در فدراسیون. در حال حاضر وجود دارد در تماس های رسانه های اجتماعی برای WA برتر به چشم پوشی از تصمیم دادگاه عالی و در نتیجه سقوط از مرزها. نتیجه این خواهد بود که بیش از حد عجیب و غریب به تامل اما با این وجود این تمایلات است که به عنوان غیر معمول به عنوان برخی می خواهم به این باور است.

در حال بارگذاری

چنین پیروزی را نیز ترک و دولت در یک موقعیت که در آن خواهد بود مذاکره با آقای موریسون برای تضمین حفاظت از شهروندان است. روز چهارشنبه نخست وزیر اصرار او “بسیار مشتاق به شرکت در یک راه با دولت استرالیای غربی است که محافظت از سلامت غربی استرالیا و محافظت از سلامت استرالیا و رفاه استرالیا”.

این است که پس از نخست وزیر هشدار داد آقای McGowan خود مرز می تواند منجر به یک چالش قانونی است که محدود کردن و یا کاهش WA توانایی قانونی برای حفاظت از مرزهای خود است.

و پس از برخی از جالب تر مدارک و شواهد در دادگاه فدرال این هفته نشان داد احتمال شیوع در و همان باقی مانده است اگر ما فقط بسته مرزهای ما به کشورهای دیگر که در آن وجود دارد جامعه انتقال ویروس است.

WA ارشد بهداشت افسر اندرو رابرتسون حتی اذعان کمی وجود دارد بهداشت عمومی توجیهی برای نگه داشتن مرز بسته به جنوب استرالیا, Northern Territory, Queensland, قانون و تاسمانی که تا به حال حذف جامعه گسترش یافته است.

به عنوان WAtoday‘s هدر McNeill گزارش Dr رابرتسون گفت دادگاه او نوشته بود به دولت پیشنهاد آن در نظر گرفتن یک سفر حباب با SA و NT. اما او نمی شنوند.

اگر کلایو پالمر موفق است در دادگاه عالی به چالش که می تواند به طور کامل اجتناب شده است که واقعا به سرزنش ؟

این یک سوال استرالیایی غرب قطعا خواهد بود درخواست خود را در سرب تا ماه مارس وزارت امور خارجه انتخابات.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de