ایسلند ‘تست همه’ هدف منتقدان اما ممکن است کار

اما منتقدان در داخل کشور را به نام این گلگون تصویر گمراه کننده است.

آنها می گویند کوچک شمال جزیره کشور از 360,000 مردم انجام داده است و نه به اندازه کافی برای سرکوب موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. مدارس ابتدایی و مهد کودک ها باز باقی می ماند به عنوان برخی از رستوران ها با محدود صندلی. گردشگران هنوز هم اجازه می رسند و سفر بدون قرنطینه. مقامات در ابتدا محدود اجتماعات به 100 نفر و سپس تغییر آن به 20 طولانی پس از دیگر کشورها تحمیل بیشتر انزوای اجتماعی.

ایسلند هدف از تست همه چهره همان لجستیکی موانع است که همه کشورها چهره منتقدان اشاره می کنند. آن را ندارد به اندازه کافی پرسنل پزشکی و لوازم و یا ساعت در روز برای تست صدها هزار نفر از مردم در چند هفته یا چند ماه. آنها هشدار داده اند نادرست خوشبینی که در نهایت منجر به عفونت و مرگ است.

اما Kjartan Hreinn Njalsson دستیار به ایسلند مدیر بهداشت و درمان تبلیغ آنچه که او به نام یک لحظه نقطه عطفی در چهار شنبه: “بیشتر مردم در حال حاضر بهتر از آلوده شدن.” در واقع او گفت: مقامات دولتی بر این باورند موارد ممکن است به اوج خود رسید. “ما بیش از تپه اما نزدیک به آن است.”

Njalsson همچنین گفت: این کشور به خوبی مواجه نگردند با تست سواب و دیگر مواد لازم. “ما می دانیم که ما در نهایت نیاز بیشتر ویروسی سواب” او افزود: “و این که هر کشوری در جهان است که در تلاش برای امن سهام است.”

اما تا کنون ایسلند شده است به طور پیوسته آزمایش افراد با و بدون علائم با کمک رمزگشایی ژنتیک یک شرکت است که به مدت طولانی در عمل در این کشور و یک شرکت تابعه از Amgen. این کشور دارای یکی از بالاترین نسبت از آزمایشات انجام شده توسط هر کشور برای coronavirus به گفته مقامات دولتی. آنها باید دنبال ریشه عفونت های مختلف ترسیم مخاطبین و حتی نگاه ویروس’ گونه های مختلف.

از شنبه حداقل 30,000 نمونه شده بود را آزمایش کردند به گفته مقامات این کشور تا به حال حداقل 1600 در تایید COVID-19 موارد است. ایسلند خود را تایید اولین مورد در فوریه 28. شش نفر کشته شده اند.

برای آزمایش در یک بیمارستان و یا درمانگاه افراد باید با معیارهای خاصی مانند داشتن علائم مانند تب و یا عضویت در یک گروه پر خطر. مراقبت های بهداشتی کارگران و افرادی که در سفر از مناطق پر خطر و کسانی که در قرنطینه هستند و همچنین قادر به گرفتن تست شده در یک بیمارستان و یا درمانگاه.

تقریبا هر کس دیگری می توانید ثبت نام برای تست شده توسط رمزگشایی.

Dr Kari Stefansson مدیر اجرایی رمزگشایی گفت: تست و توالی که خود شرکت ارائه کرده است نشان می دهد که با منسجم غربالگری رویکرد “شما می توانید به سرعت گسترش ویروس شما می توانید آن را برای جامعه است.” این شرکت به نام برای آزمایش افراد بدون علامت به عنوان یک راه برای پیدا کردن موارد کشف نشده و متوقف کردن گسترش این بیماری است.

Dagur B Eggertsson شهردار ریکیاویک اعتبار این کشور را در مقیاس بزرگ آزمایش و روزانه جلسات در مورد نتایج با گرفتن میانگین شهروندان مشغول آماده سازی. “ما نمی توانیم با استفاده از نیروی” شهردار گفت. “ما مجبور به استفاده از استدلال و صدای دلیلی برای گرفتن مردم را به با هم کار کنند.”

اما چند مخالفان گفته اند که محدودیت شدید شد دقیقا چه ایسلند مورد نیاز برای جلوگیری از شیوع بیماری ها در کامپیوتر است. آنها هشدار داد که نگه داشتن مدارس باز می تواند کمک به این ویروس در حال گسترش است.

“این درست است که بسیاری از افراد آزمایش” گفت: Frosti Sigurjonsson یک عضو سابق مجلس است که در انتقاد از دولت پاسخ. “آن را بیش از در بسیاری از کشورها اجازه دهید بگویم که اما آن است که قطعا درست نیست که هر کسی می توانید تست شده است. آن را امکان پذیر نیست.”

Sigurjonsson و یکی دیگر جانباز مجلس نوشته شده بود نامه ای سرگشاده خواستار دولت به تهاجمی تر. برای مثال او پیشنهاد کرده بود که ایسلند نزدیک به گردشگری و جداسازی افراد آلوده از خانواده خود را در خالی اتاق های هتل ها. “اگر شما می توانید صرفه جویی در زندگی آن را ذخیره کنید,” او گفت:. “فکر نمی کنم در مورد هزینه.”

اما در روز چهارشنبه او گفت که او تا به حال ساخته شده توسط امیدوار آخرین آمار. “رشد قطعا آهسته و موارد جدید در حال تبدیل شدن کمتر در هر روز,” او گفت:. “بله. آن می تواند به اوج خود رسیده است.” او پیشنهاد کرد که دولت خود را گرفته بود انتقاد به قلب است.

Students play during recess at a school in Reykjavik, Iceland, April 1, 2020. The New York Times

دانش آموزان در زنگ تفریح در مدرسه ای در ریکیاویک ایسلند, آوریل 1 سال 2020 است. نیویورک تایمز

اما یکی دیگر منتقد دولت استراتژی کریس مک کلور یک کارآفرین و آموزش دیده اجتماعی-رفتاری اپیدمیولوژی است که مشغول به کار در اپیدمی تلاش در کانکتیکات و فلوریدا در گذشته گفته به اعتقاد او دولت هنوز هم باید سخت تر مراحل را مانند بسته شدن مدارس ابتدایی و مهد کودک ها. او اشاره کرد که کودکان می تواند بدون علامت حامل اضافه کرد که ایسلند در حال حاضر تایید موارد در کودکان است.

او اذعان کرد که موارد جدید فلات رسیده اند. “اما این به این معنا نیست آن را کاهش می دهد,” او گفت:.

شواهد نشان داده است که بسته شدن مدارس در دیگر کشورها مشغول به کار مک کلور نوشت: در یک رسانه پست. و در حالی که ایسلند تست حدود 1 ، 000 نفر در یک روز, او گفت:, تست همه هنوز هم حداقل بقیه سال.

“ایسلند آغاز شده در خارج از دروازه کاملا به خوبی انجام,” او گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی اما “همانطور که می بینید اتفاق می افتد در همه جا در جهان وجود مطلق است و کمبود از همه چیز. آزمون ماسک همه چیز است.”

Thorolfur Gudnason ارشد اپیدمیولوژی در ایسلند گفت: کشور با استفاده از هر دو کاهش و سرکوب تلاش. “ما با استفاده از اقدامات شدید با تشخیص سریع,” او گفت که اکثریت موارد یافت که از مردم در حال حاضر در قرنطینه. این سختگیرانه ممنوعیت گردهمایی در اثر مارس 24 و آن را تمدید شامل استخر ورزشگاه بارها و موزه ها که بسته شد. مردم نیز دستور داده شده است به ماندن 6 فوت از هم جدا.

او گفت: مدارس ابتدایی و مهد کودک ها می تواند باقی می ماند باز با محدود اندازه کلاس و اجتماعی فاصله با معلمان از آنجا که مطالعات نشان داده اند “عفونت در کودکان نادر است.” اما در واقع جدید ترین تحقیقات نشان می دهد کودکان را دریافت COVID-19 و برخی فوت کرده اند با توجه به گزارش اولیه توسط آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. علائم خود تمایل به خفیف تر اما این بدان معناست که آنها می تواند گسترش ویروس به دیگران در خانواده ها و جوامع است.

ایسلند ممنوع گردشگران قرار داده و یا آنها را به قرنطینه Gudnason گفت: از آنجا که “ما فکر می کنم آنها در حال مخلوط کردن که خیلی با مردم است.” آنها با گروه خود را ترک و پس از چند روز او گفت:.

“شما می تواند بسیاری از مشکلات به توابع در جامعه و من نمی دانم اگر مردم خواهد قبول کند که برای ماه ها و ماه” او گفت:. “این رفتن به جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در کشور با استفاده از اقدامات شدید.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im