یک توییت گفت: ایبوپروفن باعث کاهش جریان قاعدگی 50 درصد رفت و ویروسی در ماه گذشته.

اصلی جیر و متعاقب آن پاسخهای سوخت بحث در مورد جامعه قرار عدم تمایل به بحث در مورد دوره.

در همان زمان بسیاری از زنان در پاسخ به سوالات در مورد شواهد در پشت این مفهوم چگونه کار می کند و خطرات.

وجود دارد برخی از شواهد غیر استروئیدی داروهای ضد التهابی (NSAIDs) مانند ایبوپروفن می تواند به کاهش قاعدگی در جریان است. اما آنها نباید دیده می شود به عنوان یک راه حل دراز مدت. زنانی که تجربه سنگین و یا قاعدگی دردناک به طور منظم باید به صحبت می کنند به یک دکتر است.

چگونه کار می کند ؟

علائم قاعدگی از جمله دوره های سنگین تحت تاثیر قرار کیفیت زندگی برای بسیاری از زنان است. خونریزی قاعدگی سنگین یکی از دلایل شایع ترین زنان مراجعه به متخصص زنان, حسابداری تا 30 درصد از بازدیدکننده داشته است.

یک مطالعه نشان داد قاعدگی علائم از جمله درد و خونریزی سنگین و خلق و خوی کم ممکن است مربوط به نزدیک به نه ماه از بهره وری از دست رفته به ازای هر زن در هر سال است.


ادامه مطلب: دوره درد تأثیر زنان در مدرسه و دانشگاه و محل کار. بیایید باز در مورد آن


زنانی که خونریزی سنگین و کسی که تجربه دردناک دوره را افزایش سطح هورمون به نام پروستاگلاندین ها. پروستاگلاندین ها عمل می کنند به گشاد شدن رگ های خونی کاهش لخته شدن روند و همچنین کمک به بدن در ریخته رحم با ایجاد انقباضات عضلانی. بنابراین داشتن سطوح بالاتر این هورمون می تواند منجر به خونریزی سنگین تر و شدیدتر گرفتگی.

ایبوپروفن نشان داده شده است به کاهش پروستاگلاندین سطح در دیواره رحم است که ممکن است یکی از راه های آن را کاهش قاعدگی جریان هر چند مکانیسم دقیق نامشخص باقی مانده است.

این فرایند نیز ممکن است بخشی از دلیل ایبوپروفن می تواند موثر درمان خط اول گزینه برای دوره های دردناک.

چه شواهد می گوید:

بررسی های اخیر تحقیقات بر روی این موضوع داشت در کل غیر استروئیدی بودند موثرتر از دارونما در کاهش از دست دادن خون در زنان خونریزی قاعدگی سنگین.

اما تنها یک مطالعه در این بررسی در مقایسه با ایبوپروفن به طور خاص به دارونما. این مطالعه منتشر شده در سال 1986 شامل 24 زنان است. نیمی داده شد ایبوپروفن و نیم دارونما. وجود دارد که متوسط کاهش 36mL (25%) در جریان خون قاعدگی با ایبوپروفن درمان است. این مطالعه بدیهی است که بسیار کوچک را فراهم می کند شواهد ما می خواهم نظر قوی است.

بنابراین شواهد را پشتیبانی نمی کند 50% کاهش در قاعدگی جریان تویتر ادعا کرد.

قاعدگی دردناک یا خونریزی سنگین هر ماه ممکن است اشاره به یک بیماری زمینه ای. از shutterstock.com

بررسی در بر داشت یکی دیگر از داروی ترانکساميک اسيد در واقع موثر تر از داروهای غیر استروئیدی کاهش قاعدگی جریان با 54 درصد کاهش خون قاعدگی از دست دادن. اما آن را در دسترس بیش از شمارنده و آن را کمتر در دسترس است.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید این بررسی نگاه زنان با دوره های سنگین. هیچ شواهد قوی نشان می دهد ایبوپروفن یا دیگر داروهای غیر استروئیدی می تواند به طور قابل توجهی کاهش جریان قاعدگی در زنان سالم و منظم قاعدگی.

با توجه به بررسی ایبوپروفن نیز به نظر نمی رسد به طور موثر در کاهش جریان قاعدگی در زنان که در آن از قبل موجود شرایط پزشکی است که به دلیل خونریزی سنگین. این شرایط ممکن است شامل فیبروئید رحم (تومورهای غیر سرطانی در رحم دیوارها) اختلالات انعقادی و یا عدم تعادل هورمونی در ارتباط با شرایط مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک.


ادامه مطلب: آن را OK به جست و خیز دوره خود را در حالی که بر روی قرص


هستند خطرات وجود دارد در نظر بگیرید?

ایبوپروفن ممکن است به ارائه برخی از کمک در کوتاه مدت, و آن را ممکن است به ارائه یک سطح راحتی در دسترس بودن بیش از شمارنده, اما آن را به طور کلی توصیه نمی شود به عنوان یک درمان طولانی مدت برای دوره های سنگین.

استفاده طولانی مدت از داروهای غیر استروئیدی مانند ایبوپروفن شده مرتبط با بیماری های کلیوی و فشار خون و مسائل و زخم معده. دیگر عوارض جانبی عبارتند از: سوء هاضمه و سردرد و خواب آلودگی به ویژه هنگامی که آن را در دوزهای بالاتر گرفته شده.

با استفاده از ایبوپروفن ممکن است مناسب برای افراد با شرایط موجود مانند کبد و یا بیماری های کلیوی و یا زخم معده.


ادامه مطلب: آیا کسی که یک پد? تلویزیون است که در نهایت از بین بردن دوره تابو


ایبوپروفن و یا غیر استروئیدی دیگر تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان خط اول درمان قبل از بحث در دراز مدت راه حل با یک پزشک.

اگر سنگین و/یا قاعدگی دردناک هستند سازگار مسئله وجود دارد و ممکن است یک علت زمینه ای. در این مورد شواهد نشان می دهد ایبوپروفن می کند به طور قابل توجهی کاهش قاعدگی در جریان است. بنابراین اگر این چیزی است که شما مبارزه با هر ماه صحبت کردن با دکتر خود را برای پیدا کردن امن راه حل دراز مدت.

وجود دارد بسیاری از شواهد مبتنی بر گزینه های موجود برای مدیریت سنگین خونریزی قاعدگی در دراز مدت مانند قرص بارداری خوراکی و یا IUD هورمونی. دکتر شما می توانید ارزیابی خود را از شرایط فردی و بالقوه عوامل خطر برای دیدن آنچه که برای شما مناسب خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو