خصوصی اجاره بخش گسترش یافته در بیش از دو برابر نرخ افزایش در استرالیا خانوار در دو دهه گذشته است. این به طور فزاینده ای متنوع شکل تصدی در حال حاضر در خانه در حدود یک در چهار نفر از ما.

استرالیا را به آرامی تنظیم خصوصی اجاره بخش به معنی ناامنی از مستاجران است یک عامل کلیدی در چرا بیشتر مردم استرالیا به آرزوی خود خانه خود را. اما با این وجود ناامنی تحقیقات ما نشان می دهد افزایش در مردم انتخاب برای اجاره برای مدت زمان طولانی – ده سال یا بیشتر – حساب برای بخش کوچکی از رشد خصوصی مستاجرها.


ادامه مطلب: درست مانند صفحه اصلی’. نظرسنجی جدید می یابد بسیاری از مستاجرها لذت بردن از اجاره اگر چه برای بسیاری از آن را به گران


خیلی از این رشد نسبت به متوسط و با درآمد بالا مستاجران. به خصوص در ملبورن و سیدنی قیمت مسکن بالا معنی صرفه جویی برای سپرده طول می کشد بسیار طولانی تر در 1990s. در ضمن این خانواده در اجاره برای مدت زمان طولانی.

‘که باقی می ماند را از دست می دهد’

در بررسی ما از 600 خصوصی اجاره در مناطق مختلف از سیدنی و ملبورن به ما پرسید: “بسیاری از مردم در اجاره بخش خصوصی برای دوره های طولانی تر (10+ سال). آیا شما فکر می کنم این یک امتیاز مثبت روند؟”

حدود یک سوم در پاسخ عمدتا در شرایط مثبت. دلیل اصلی آنها:

  • اجاره مقرون به صرفه تر از داشتن

  • کمتری وجود دارد نگرانی و بدهی

  • اجاره و قابل انعطاف تر از داشتن.

برخی از سوال هنجار مالکیت خانه در استرالیا.


ادامه مطلب: ایده های خانه و مالکیت در استرالیا ممکن است توضیح غفلت از حقوق مستاجرها’


برای بیشتر در عمق درک ما مصاحبه 60 دراز مدت خصوصی مستاجرها در پایین متوسط و بالا-اجاره مناطق در ملبورن و سیدنی است. تقریبا همه کسانی که تصمیم به اجاره ذکر انعطاف پذیری به عنوان یک مزیت کلیدی.

“Choosers” بسیار با ارزش آزادی به حرکت و یا سفر خواهد کرد. Zygmunt Bauman مفهوم نقد مدرنیته نشان از افزایش تمایل برای ناپایداری. به عنوان او توضیح می دهد:

ناپایداری کرده و به جای دوام در بالای جدول مقدار. آنچه با ارزش است امروز (انتخاب تا آنجا که توسط unchosen ضرورت) است که توانایی به حرکت به سفر نور و در کوتاه مدت متوجه. قدرت اندازه گیری سرعت که با آن مسئولیت را می توان فرار کرد. که شتاب برنده; که باقی می ماند را از دست می دهد.


ادامه مطلب: به دنبال اجاره یک خانه ؟ 6 چیزهایی است که کمک خواهد کرد و یا مانع شما


مستاجرها در کلمات خود را

پاتریشیا* زندگی می کند که در یک ساختمان اجاره بخشی از ملبورن همیشه اجاره ای.

خوب پس من آمد به استرالیا در سال 1977 من اجاره کرد. من نمی خواهم به خرید. نزدیک کردم [خرید] یک زن و شوهر از بار اما تغییر ذهن من.

من فقط سفر در هر نقطه و در همه جا. من فکر […] اگر شما یک خانه شما گیر وجود دارد و من فکر کردم ، من کار سخت برای پول من که پولی که من کار سخت است برای من به یک [دائم] سقف بالای سر من. […] اجاره شده است برای من چون من هنوز هم می تواند انجام آنچه من می خواهم.

میرا زندگی در یک آپارتمان استودیو در بالا و اجاره منطقه در سیدنی و هیچ تمایل خود را به یک خانه. او تنها در اواسط تا اواخر 30s را بدست آورده و هست. امکان اینکه از او خواسته به تخلیه را خسته نکنید ،

شاید من خوش شانس بوده ام اما هر وضعیت همیشه مرتب است ، شما می دانم که بسیاری از مردم می خواهم که freaked اگر آنها تا به حال به حرکت […] آن را نمی, نگرانی من در کوچکترین آره. منظور من نه در همه. همیشه جایی برای اقامت. بنابراین آن را مناسب زندگی من. من نمی خواهم به خرید [اموال] حتی اگر من تا به حال پول است.

Leanne به ارث برده یک سوم از یک خانه. به جای استفاده از درآمد حاصل از خرید یک ملک او تصمیم به حرکت به ملبورن شهرستان درونی (بالا-اجاره منطقه) و در ادامه اجاره.

بنابراین من فکر کردم به جای قرار دادن پول به یک خانه […] من می خواهم سرمایه گذاری در آن و من می توانم سفر و رفتن به کنسرت و زندگی من می خواستم به رهبری, به طوری که اساسا آنچه من انجام داد و من هنوز هم اجاره.

پم بود اجاره در پایین و اجاره در منطقه بیرونی سیدنی. او احساس او وضعیت نیاز به انعطاف پذیری اجاره:

ارتباط راکی بود و شما نمی توانید آینده را پیش بینی, اما من می دانستم که آن را نمی خواهید برای پایان دادن به ازدواج و بچه و تمام است که نوع تلخه […] ما هر دو کار هر دو درآمد پول خوب است و ما می تواند فراهم شده برای خرید یک خانه بین ما […] اما برای من آن را مانند ، من نمی دانم که این [ارتباط] در جریان است بنابراین به هیچ وجه من قصد ندارم خودم را در آن مخمصه [داشتن یک مشترک وام مسکن] و پس از آن باید از طریق دادگاه بروید “این مال من است, این است که شما” که تلخه. اما پس از آن بود انتخاب من برای اجاره و به چوب به آن […] من قصد ندارم به تکیه بر هر کس دیگری برای هر چیزی به هیچ وجه.

او مستاجر وضعیت مجاز Pam را سریع تمیز شکستن.

من فقط تا یک روز راه می رفت و چون من می دانستم که او از من می خواهند که با او ازدواج روز بعد, بنابراین من گفت: “من فقط برای رفتن به مغازه ها برای دریافت یک بسته سیگار.” من همه چیز را پشت سر گذاشت. من رفت و برای یک پیاده روی هرگز به خانه رفت.

برای خانواده ها با کودکان را انتخاب کنید که به اجاره بلند مدت, دلیل کلیدی است که آن را اجازه می دهد تا آنها را به زندگی می کنند بسیار مطلوب مناطق که در آن آنها می توانید استطاعت به خرید. گابریل و شریک زندگی خود درآمد خوبی زندگی می کنند و در بالا و اجاره منطقه در سیدنی:

مطمئن شوید که آن [مالکیت خانه] شما فراهم می کند با امنیت و شما لازم نیست که استرس […] نیاز به حرکت می کند. من که اما در همان زمان, شما می دانید, برای ما, برای مثال, اگر ما می خواستیم به خرید ما می شود پرداخت چهار برابر آنچه که ما در حال حاضر در وام مسکن […] آن را واقعا نمی توان مالی حس رفتن و انجام این کار […] شما می خواهم به زندگی می کنند در جایی. بنابراین من را انتخاب کنید به زندگی می کنند در یک منطقه که در آن فرزندان من هستند [مدرسه].

آنها همچنین نمی خواهم بار زیادی وام مسکن:

[…] من هیچ تمایلی به قرار دادن خودم در یک موقعیت که در آن من یک 2 میلیون وام مسکن و مجبور به کار برای بقیه عمر کوتاه به پرداخت هزینه برای آن […]

اگر چه احتمالا تنها بخش کوچکی از مردم را انتخاب کنید برای اجاره طولانی مدت این گزینه ممکن است به دست آوردن زمین. جوان خوب و حرفه ای پرداخت می شود به طور خاص دیدن انعطاف پذیری خصوصی اجاره به عنوان جذاب.

محل نیز به نظر می رسد یک عامل بحرانی. بسیاری از choosers اجاره ای در مطلوب درونی حومه سیدنی و ملبورن که در غیر این صورت غیر قابل دسترس بود. حدود یک و هشت خصوصی مستاجرها هستند “rentvestors” که اجاره که در آن آنها می خواهند به زندگی می کنند و خرید در جای دیگر به جای پایی در بازار مسکن.

*نام های مورد استفاده عبارتند از نام مستعار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو