مادر بزرگ لزبین, لزبین, گی, bisexual, transgender و دو جنسیتی (LGBTI+) از مردم ترس از تبعیض و محرومیت و انزوا در استرالیا مراقبت از سالمندان خدمات ما در بر داشت در تحقیقات ما.

با پیری گروه از LGBTI+ افرادی که نیاز به دسترسی و در حال حاضر با استفاده از, استرالیا, مراقبت از سالمندان, خدمات, ما, مصاحبه, مسن, گی مردان, زنان لزبین و ترانس زنان در مورد برداشت خود از مسکونی مراقبت از سالمندان.

ما در بر داشت این جمعیت باید به نیازهای منحصر به فرد و ارائه امن و با وقار سالخورده مراقبت از آنها به معنی پذیرش و درک تجربیات خود و تاریخ. این شامل اثرات جرمانگاری همجنسگرایی اپیدمی HIV/AIDS ازدواج برابری بحث و اخیرا بحث در مورد تبدیل درمانی است.

تحقیقات ما نشان می دهد که ما نیاز به طرح های جدید و اصلاحات به حمایت از LGBTI+ افراد به سن با خیال راحت و با عزت.


ادامه مطلب: می کند, استرالیا نیاز به یک عجیب و غریب تاریخچه ماه ؟


ترس

بسیاری از مردم صحبت می کنیم به ترس از همجنسگرا ستیزی biphobia و تراجنسی از سالخورده مراقبت از ساکنان و کارکنان. بسیاری احساس می کنید که آنها باید یا مجبور به پنهان کردن گرایش جنسی یا هویت جنسیتی به منظور دریافت مراقبت های مناسب.

کودی*, 65 ساله گی مرد گفت:

من شنیده ام داستان در مورد […] افراد مسن علیه تبعیض و یا درست درمان نشود چرا که آنها همجنسگرا هستند.

شارلوت 64 ساله علاقمند به جنس مخالف, ترانس زن گفت: او را نه پایان زندگی او را از رفتن به مراقبت از سالمندان.

من euthanise خودم قبل از اینکه من به مراقبت از سالمندان.

بسیاری از قدیمی تر LGBTI+ افراد ترس از رفتن به مراقبت از سالمندان. از shutterstock.com

عدم حمایت

مسن LGBTI+ افراد ممکن است در معرض خطر بالاتر در مراقبت از سالمندان, چرا که آنها لازم نیست که خانواده ها از مبدا مانند کودکان و یا جوان بستگان یا همکاران که از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده به حمایت از طرف آنها.

به عنوان مابل یک زن 60 ساله لزبین زن گفت:

بسیاری از خانه های سالمندان که در آن ساکن بوده اند مورد آزار جنسی کورتیکو استروئیدها فراتر از باور, مالی, مورد آزار قرار گرفته توسط کارکنان و خانواده, و آن را تنها کسانی که کردم واقعا قوی حمایت از خانواده یا مدافع که زنده ماندن است که.

جداسازی

دیگران نگران از دست دادن اتصال به, گی ترانس و یا جوامع و مردم و جدا شده به عنوان یک نتیجه.

دوون 69-year-old gay مرد گفت:

من فقط نگران خانه های پرستاری و جدا شده به خصوص اگر شما به تنهایی به عنوان من احتمالا خواهد بود […] بودن در یک خانه سالمندان و شاید وجود ندارد یکی دیگر از گی فرد وجود دارد که من را خسته نکنید. قادر به صحبت می کنند به دیگر افراد همجنسگرا و یا مخلوط با آنها.


ادامه مطلب: خانه های پرستاری برای همه: چرا مراقبت از سالمندان نیاز به منعکس کننده چند فرهنگی استرالیا


نیازهای منحصر به فرد

ترانس مردم اضافی و نگرانی از جمله اینکه قادر به دسترسی به درمان مانند درمان جایگزینی هورمون داشتن خود را منحصر به فرد سلامت نیاز به درک و قادر به زندگی می کنند به عنوان خود را.

لیه 60 ساله ترانس زن گفت:

شما باید خاص مسائل مربوط به سلامت با ترانس افراد مختلف برای مردان trans ترانس و زنان […] چگونه بسیاری از خواهد می دانم که برای زنان ترانس, شما می دانید که آنها در معرض خطر ابتلا به سرطان پروستات حتی اگر در هورمون را کاهش می دهد که خطر قابل توجهی, اما آن را هنوز هم یک خطر هنوز هم وجود دارد.

Janelle یک زن 67 ساله ترانس زن گفت:

من شنیده ام برخی از داستان های ترسناک در مورد تعدادی از مردم از ترانس زنان که می خواهند به لباس و زنده به عنوان trans زنان گفت:, “هیچ, هیچ, هیچ, شما واقعا یک مرد است. شما باید برای پوشیدن این. شما باید برای پوشیدن که” […] من نفرت می شود در این نوع از وضعیت است.

LGBTI+ مردم در مراقبت از سالمندان ممکن است نگران از دست دادن اتصال به جامعه خود. شاتر.

دسترسی به خدمات امن

نگرانی ها و برداشت های ما از مصاحبه شوندگان به نظر می رسد منعکس کننده واقعیت بودن LGBTI+ فرد در مراقبت از سالمندان. استرالیا قانون اصلاحات کمیسیون به رسمیت شناخته شده بسیاری از LGBTI+ بزرگان تجربه بدرفتاری و سوء استفاده در مراقبت از سالمندان.

در عین حال مراقبت از سالمندان امکانات ممکن است مجهز به رسیدگی به نیازهای منحصر به فرد از LGBTI+ مردم است.

هر دو مسکونی و خدمات مراقبت در منزل نیاز به ایجاد محیط های است که نه تنها آگاه در مورد موانع مسن LGBTI+ تجربه مردم در بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات اما همچنین استقبال و پذیرش از LGBTI+ مردم است.

در حالی که اکثریت از استرالیا ترجیح می دهند به ماندن در خانه خود را به عنوان سن آنها از LGBTI+ مردم نگران مراقبت از کارگران آنها را دعوت به خانه های خود ممکن است LGBTI+ پسند.

به جای استفاده از مراقبت از سالمندان ارائه دهندگان خدمات برخی از LGBTI+ مردم برای انتخاب استراتژی جایگزین مانند حرکت به خانه به دنبال LGBTI+ مسکن خاص (تعاونی مسکن به طور خاص برای LGBTI+ مردم) و بازسازی خواص موجود.


ادامه مطلب: آیا منتظر نیست برای یک بحران – شروع به برنامه ریزی خود را مراقبت از سالمندان در حال حاضر


ما نیاز LGBTI+ فراگیر و فرهنگی آموزش ایمنی برای مراقبت از سالمندان و ارائه دهندگان خدمات پرستاری و مددکاری اجتماعی کارکنان و دانش آموزان. خدمات که تحت LGBTI+ آموزش نیاز به ارتقاء خود را بیشتر قابل رویت به LGBTI+ جامعه است.

سالمندان مراقبت تنوع چارچوب معرفی شد به راهنمای ارائه دهندگان خدمات بهتر به حمایت از گروه های گوناگون از جمله به عنوان مسن LGBTI+ مردم است. حصول اطمینان از مراقبت از سالمندان خدمات به طور کامل و فراگیر به عنوان مشخص شده در این دستورالعمل می تواند یک راه طولانی به سوی حمایت عاطفی و روانی خوبی بودن از LGBTI+ مردم است.

*نام تغییر کرده است برای حفاظت از ناشناس ماندن از تحقیقات ما شرکت کنندگان است.

اگر این مقاله مطرح شده است و مسائل را برای شما و یا اگر شما نگران در مورد کسی که شما می دانید تماس تاسیسات در 13 11 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو