من راه می رفت از 1200 متر در جای دور افتاده برای پیگیری بزرگی. اینجا چرا

در سال 2017 و 2018 من راه می رفت معادل 28 ماراتن در سوزان غربی استرالیا جای دور افتاده. چرا شما بپرسم ؟ برای ارزیابی چگونه برخی از استرالیا بزرگترین مارمولک گونه تعامل با بازسازی معادن.

به عنوان بخشی از, دکترای من پیاده در اغلب گرمای شدید در معدن سایت در و کم جمعیت اواسط غرب منطقه است. من کار میدانی بود که هر دو جسمی و ذهنی خواستار, که من صرف ساعت های زیادی هر روز راه رفتن را از طریق بوش به دنبال نشانه هایی از سوسمار مانیتور.

بودن در یک مکان از راه دور و عمدتا به تنهایی من تا به حال مقدار زیادی از زمان برای اندیشیدن به عقل من انتخاب حرفه ای به خصوص در روز هنگامی که درجه حرارت بیش از 40℃ و حتی مارمولک جرأت از خانه های خود.

هل دادن از طریق این روان چالش دشوار بود, در زمان, اما من کار به من ارائه با برخی از با ارزش ترین تجارب است. و چیزی که من کشف ممکن است حیاتی برای احیای زیستگاه های تخریب شده توسط معدن.

بازسازی معادن متروکه

از دست دادن زیستگاه است که علت از دست رفتن تنوع زیستی در سراسر جهان است. اگر چه معدن به طور معمول کوچکتر اثرات زیست محیطی نسبت به سایر صنایع بزرگ مانند کشاورزی و یا شهرنشینی تقریبا 75 درصد از معادن فعال هستند و در زمین های با ارزش حفاظت بالا.


ادامه مطلب: زندگی پس از مرگ از معدن: درس در چه شهرهای بازسازی چالش برانگیز سایت


در اطراف وجود دارد 60,000 معادن متروکه در استرالیا اما تعداد بسیار کمی از آنها به طور رسمی بسته شد. چگونه به بازگرداندن آنها رو به رشد است سیاست های عمومی مشکل است.

سوفی عبور راه می رفت بیش از 1200 متر و دنبال یک جوانان-بزرگسالان perentie برای پیدا کردن اینکه آیا آنها با استفاده از یک بازسازی منطقه معدن. نویسنده ارائه شده

دوره نقاهت تنوع زیستی می تواند فوق العاده کار چالش برانگیز است. حیوانات حیاتی برای اکوسیستم های سالم و در عین حال کمی قابل درک است در مورد اینکه چگونه حیوانات پاسخ به بازسازی مناظر.

در خصوص خزندگان اغلب نادیده گرفته شده در ارزیابی از مرمت پیشرفت با وجود بازی نقش کلیدی در استرالیا اکوسیستم.


ادامه مطلب: چه باید کرد با استرالیا 50,000 معادن متروکه?


آیا حیوانات بازگشت به ترمیم زیستگاه?

من می خواستم به دانم که آیا بازسازی زیستگاه به درستی حمایت از بازگشت از حیوانات یا حیوانات هستند که تنها با استفاده از این مناطق فرصت طلبانه و یا بدتر هنوز, اجتناب از آنها را به طور کامل.

به مطالعه و بررسی چگونگی خزندگان رفتار در بازسازی مناطق معدن من دست گیر و دنبال یک فرد بالغ جوان perentie. این perentie استرالیا بزرگترین مارمولک گونه های در حال رشد به حدود 2.5 متر طول و یک apex predator در خشک نقاط کشور.

من دنبال مارمولک به مدت سه هفته برای تعیین اینکه آیا آن را با استفاده از بازسازی منطقه قبل از ردیاب سقوط کردن در طول جفت گیری.

دستگاه ردیابی نشان داد که چگونه perentie پیمایش یک بازسازی معدن قبل از آن کاهش یافت و در طول جفت گیری. نویسنده ارائه شده

قبلی روش ردیابی فرض حیوانات مورد استفاده در تمام نقاط برابر است. اما من با استفاده از یک روش جدید است که اقدامات هر دو فرکانس که با آن حیوانات بازدید از مکان های خاص و میزان زمان صرف آنها وجود دارد. این ارائه یک فرصت ارزشمند برای ارزیابی میزان موثر بازسازي شده است در گرفتن حیوانات به بازگشت.

مرمت نیاز به کار بیشتر

من تحقیقات منتشر شده در این هفته در استرالیا در مجله جانورشناسی نشان می دهد که در حالی که perentie آیا بازدید از بازسازی معدن آن بسیار گزینشی در مورد مناطقی که از آن بازدید و اجتناب از برخی از مکان ها در کامپیوتر است. مارمولک رفت و در کوتاه جستجوگری سفر در بازسازی معدن منطقه است اما به طور منظم بازگشت به پناهگاه مناطق مانند توخالی سیاهههای مربوط.

روش استفاده از GPS و VHF ردیابی آنتن به دنبال perentie. نویسنده ارائه شده

دلیل این است که داغ و باز و مناظر با حداقل پناهگاه در حال حاضر خطرات بالا برای خزندگان که تکیه فراوانی از پوشش برای تنظیم دمای بدن خود را و برای جلوگیری از شکارچیان. هزینه های چنین ممکن است این مناطق نامساعد به خزندگان و حد خود را بازگشت به ترمیم مناظر.

در مقایسه دست نخورده پوشش گیاهی پشتیبانی دیگر جستجوگری سفر و کندتر حرکت بدون نیاز به بازگشت به منطقه پناه. متاسفانه مناطق تحت مرمت اغلب نیاز به فوق العاده مدت زمان طولانی-دوره برای پوشش گیاهی شبیه به قبل از آشفته چشم انداز است.


ادامه مطلب: چرا ما نمی دادن تا جستجو برای سرزمین اصلی استرالیا برای اولین بار منقرض شده مارمولک’


چگونه می تواند به ما کمک کند خزندگان حرکت به عقب به بازسازی مناطق ؟

بازسازی مناظر اغلب فاقد منابع کلیدی لازم برای بقا از خزندگان. به عنوان پوشش گیاهی می تواند نیاز به یک زمان طولانی به دوباره بازگشت جانوران پناهگاه مانند سیاهههای مربوط توخالی و جانوران پناه شمع (متشکل از تپه شن و ماسه, سیاهههای مربوط و شاخه) می تواند بسیار مهم برای کمک در بازگشت از جمعیت حیوانات.

تحقیقات من و تیم من به نام برای حیوانات در نظر گرفته شود به میزان بیشتری در ارزیابی ترمیم موفقیت است. در صورت افزایش نرخ تخریب زیستگاه ما نیاز به درک چگونه حیوانات پاسخ به زیستگاه تغییر و ترمیم.

عدم انجام این کار خطرات ترک میراث غیر قابل تحمل اکوسیستم و عدم تنوع زیستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو